صفحه 337 از 341 نخستنخست ... 237287327328329330331332333334335336337338339340341 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,361 تا 3,370 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2715 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و پاسخ دادی.
    دیگه پر کردن فرم DS160 رو لازم نداره؟
    خواهش میکنم...
    چرا؛ برای گرفتن وقت سفارت لازمه.
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Middle/Near Eastern and Semitic language

سلام دوستان،

آیا کسی تجربه ای دارد که اگر کسی که ویزای F2 دارد و می خواهد به ایران سفر کند، وضعیت ویزای جدید او چگونه خواهد بود؟ آیا ریسک این کار چقدر است؟ ممکن است اصلا ندهند یا طول می کشد؟ یا مواردی بوده که زود هم داده اند؟ با تشکر

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

۴۰ صفحه‌ی اخیر این فروم رو خوندم اما سوال مشابهی رو پیدا نکردم. برای همین اینجا میپرسم:

الان من دانشجوی سال پنجم دکترای آمریکام و روی ویزای F-1 ام. حالا برنامم اینه که تا یک ماه دیگه از آمریکا خارج بشم، بلافاصله برای ویزا اقدام کنم (یا کانادا یا همون کشورهای دور و بر ایران)، و بعد دو سه ماهی ایران بمونم و نهایتن اونجا با دختر خانومی که چند سالیه که میشناسم و با هم رابطه داریم، ازدواج کنم. و بعد ایشون با ویزای F-2 بیان آمریکا (حالا یا بعد از من یا به همراه من).

حالا سوالم اینه: من که الان هنوز مجردم، برای I-20 خودم و همسر آیندم چه باید بکنم؟ چون احتمالن که دانشگاه برای کسی که هنوز همسرم نیست I-20 که صادر نمیکنه. درسته؟ راه حل متداول در چنین سناریویی چی هست؟

ممنونم ازتون

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

۴۰ صفحه‌ی اخیر این فروم رو خوندم اما سوال مشابهی رو پیدا نکردم. برای همین اینجا میپرسم:

الان من دانشجوی سال پنجم دکترای آمریکام و روی ویزای F-1 ام. حالا برنامم اینه که تا یک ماه دیگه از آمریکا خارج بشم، بلافاصله برای ویزا اقدام کنم (یا کانادا یا همون کشورهای دور و بر ایران)، و بعد دو سه ماهی ایران بمونم و نهایتن اونجا با دختر خانومی که چند سالیه که میشناسم و با هم رابطه داریم، ازدواج کنم. و بعد ایشون با ویزای F-2 بیان آمریکا (حالا یا بعد از من یا به همراه من).

حالا سوالم اینه: من که الان هنوز مجردم، برای I-20 خودم و همسر آیندم چه باید بکنم؟ چون احتمالن که دانشگاه برای کسی که هنوز همسرم نیست I-20 که صادر نمیکنه. درسته؟ راه حل متداول در چنین سناریویی چی هست؟

ممنونم ازتون
    سلام.
    دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن ولی اگه خدای نکرده به خودت هم ویزا ندادن چه میکنی؟؟!!
    خیلی ریسک میکنی...
    بدون ترجمه سند ازدواج آی بیست صادر نمیشه و شماره دی اس برای ایشون بوجود نمیاد. شاید بهتر باشه اگه ممکنه ایشون برای دانشگاه اپلای کنه و برای ویزا F1 اقدام کنه.
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان بیشتر میتونن راهنمایی کنن ولی اگه خدای نکرده به خودت هم ویزا ندادن چه میکنی؟؟!!
    خیلی ریسک میکنی...
    بدون ترجمه سند ازدواج آی بیست صادر نمیشه و شماره دی اس برای ایشون بوجود نمیاد. شاید بهتر باشه اگه ممکنه ایشون برای دانشگاه اپلای کنه و برای ویزا F1 اقدام کنه.
    بله. در جریان ریسکش هستم و خطرش رو پذیرفتم. اما کاریه که باید انجام بدم.
    در مورد پیشنهادت در مورد اینکه ایشون F1 بشن، شدنی نیست با توجه به شرایطمون. برای همین سوالم همچنان پابرجاست و اگر دوستان دیگری نظراتی دارن بسیار ممنون میشم که مطرح کنن.

Member SASOLO آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Food science and technology

سلام دوستان ، کسی تجربه این داشته که با ویزای F1 بیاد امریکا و 9 ماه بعد از ورود به صورت غیابی با کسی تو ایران ازدواج کنه و بتونه براش ویزای F2 بگیره؟ امکان گرفتن ویزای F2 وجود داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr85 نمایش پست ها
    سلام ، لطفا کسانی که اطلاعات یا تجربه دارند به سئوال من پاسخ دهند.وضعیت ویزای من در سایت ceac به issued تبدیل شده ولی هنوز کیس نامبرهای همسر و فرزندانم کلیر نشده. ویزای من F1 و ویزای بقیه خانواده ام F2 است. تاریخ مصاحبه ما نیز 7 آگوست تو ایروان بوده. به نظر شما چقدر زمان میبره تا ویزای F2 صادر بشه ؟
    سلام. همسر منم f1 هستن و ویزاشون ایشود شده ولی من هنوز توی کلیرنسم. خواستم بپرسم همسر و فرزندان شما به سلامتی کلییر شدن؟ و چقدر طول کشید تا کلییر بشن؟

Junior Member

با سلام

ممنون میشم با توجه به شرایطم راهنمایی ام کنید
    پارسال مستر دوم و فاند نصفه ریجکتی از دوبی 214B
    امسال دکتری فول فاند ریجکتی از ارمنستان به خاطر داشتن درجه یک در امریکا 214B

دانشجو: مادر به همراه فرزند کوچک و پدر
    بهتره برم ارمنستان مجدد یا ترکیه یا قبرس؟
    آیا بهتره همسر هم بیاد 3 نفره سفارت یا همسر بعدا؟

Junior Member

میشه لیست سوالات f2 را برام بفرستید؟

Junior Member

دوستان موردی بوده که به همسر دانشجو ویزا ندن یا خیلی طول بکشه؟ در کل احتمال این قضیه چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)