صفحه 340 از 341 نخستنخست ... 240290330331332333334335336337338339340341 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,391 تا 3,400 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

من در این مورد اطلاعات زیادی ندارم، ولی من هم شنیدم داشتن اقوام درجه 1 در آمریکا شانس شما رو برای ویزای تحصیلی کم میکنه (برعکس ویزای لاتاری). در هر صورت آفیسر به احتمال زیاد میدونه شما برادری در آمریکا دارید، پس اگر دروغ بگید و متوجه بشن صد در صد ریجکت میشید. به شخصه جای شما باشم اشاره ای به برادرم نمیکنم. اما اگر آفیسر سوال کرد، حتما راستشو بگید. من اینجا حداقل 2-3 مورد میشناسم که برادری داشتن در آمریکا و خودشون هم تونستن ویزای تحصیلی بگیرند.
    در مورد اقدام همزمان برای اخذ ویزای همسر، تا جایی که من دیدم زوج هایی که اینجا اومدن با هم اقدام کردند، اما اطلاعات من در این مورد هم بسیار کمه.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramn68 نمایش پست ها
    یه سوال اخر اقا رهام اینه که من داداشم لس انجلسه و گرین کارت داره ایا تاثیره مثبت داره یا منفی؟یعنی اصلا اینو بگم که اونجا درجه یک دارم؟اخه شندیم اینجوری افیسر احساس میکنه میخوای بمونی..و اینکه بزاریم f1 رو بگیریم بعد واسه f2 اقدام کنیم یا جفتش با هم؟اونم شنیدم میگن با هم شانس ویزا گرفتن رو کم میکنه

Banned

دوستان برای ویزای همراه میشه یک شخص از یه کشور و همراه از کشور دیگه ای درخواست بدن همزمان اگر بخوان برن؟

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد هستم و الان در فرصت 1 ساله بعد از فراغت از تحصیل هستم و میخواهم با خانمم برای سفارت اقدام کنم.
    همسر من پذیرش phd گرفتن و من باید برای ویزای f2 اقدام کنم. با وجود این که من سربازی نرفتم و کارت پایان خدمت ندارم، میتونم بعد از ورود به آمریکا برای پذیرش اقدام کنم؟
    سوال بعدی این هست که به دلیل این که من نمیتونم مدرک رو از دانشگاه بگیرم (به علت سربازی) میتونم وقتی که پذیرش گرفتم به کسی که در ایران وکالت دادم مدرکم را از دانشگاه بگیرم (کارشناسی ارشد شبانه بودم و کارشناسی دانشگاه آزاد)؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CSE

سلام دوستان. میدونین سفارت ترجمه پایان خدمت F2 رو میخواد یا نه؟؟؟

Junior Member

az maa nakhaastan tarjome ro vali aslesho check kardan
    نقل قول نوشته اصلی توسط CITIZENFOUR نمایش پست ها
    سلام دوستان. میدونین سفارت ترجمه پایان خدمت F2 رو میخواد یا نه؟؟؟

Junior Member

دوستان سلام
    کسی تجربه F2 وابسته به F1 دو تابعیتی رو داره؟ F1 درجا ویزا رو گرفت ولی من هفته بعدش نوبت داشتم و رفتم کلیرنس متاسفانه. به نظرتون چقدر طول میکشه فرایند؟

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra64 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    کسی تجربه F2 وابسته به F1 دو تابعیتی رو داره؟ F1 درجا ویزا رو گرفت ولی من هفته بعدش نوبت داشتم و رفتم کلیرنس متاسفانه. به نظرتون چقدر طول میکشه فرایند؟
    بسته با سابقتون داره
    از اسمتون به نظر مياد دختريد و سربازي نداشتيد. اگر چيز عجيب و غريبي تو سابقه كاري و زندگيتون نباشه يك ماهه كايير ميشيد
    بازم شانسيه البته . شايد كمي كمتر و بيشتر شد
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_badkonaki نمایش پست ها
    بسته با سابقتون داره
    از اسمتون به نظر مياد دختريد و سربازي نداشتيد. اگر چيز عجيب و غريبي تو سابقه كاري و زندگيتون نباشه يك ماهه كايير ميشيد
    بازم شانسيه البته . شايد كمي كمتر و بيشتر شد
    مرسی ازپاسختون،دیروزمتوجه شدم که نیم ساعت بعد از مصاحبه،بهم ایمیل زدن که CV, list of publications و phd research plan بفرست. فرستادم و امروز هم اپدیت خوردم.محض یادآوری من F2 هستم،ولی دکترام رو تموم کردم وبرعکس همه چیزایی که از تجربه دوستان دیدم،توی مصاحبه فقط درمورد خودم وتحقیقاتم سوال کرد،درضمن اون لیست سوالاتی که به همه میره درموردسابقه رو دریافت نکردم. بهنظرتون چه مفهومی میتونه داشته باشه؟؟
    کارم هم حساس نیست،کنسرتراپی ​و تدریس ساینس در دانشگاه
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samsav نمایش پست ها
    سلام دوستان.من و دوس پسرم از سال ۲۰۱۲ باهم هستیم به خاطر اختلاف خوانوادگی نتونستیم قبل از رفتنش ازدواج کنیم. و حتی اگه ایشون برگردن هم نمیشه. متاسفانه بااینکه تمام تلاشمو کردم که اپلای کنم ولی رجکت خورد تمام اپلیکیشن هام.چون معدلم پایینه. ایشون برام فرم ای بیست هم گرفتن. سوالم اینه که باهمین ای بیست و اثبات اینکه ماسالهاست باهمیم اصلا امکانش هست من اف ۲ بگیرم؟ و اگه اره کلا باید از کجا شروع کنیم. شاید گفتنش اینجا خوب نباشه ولی واقعا هردومونم نه میتونیم باهم باشیم نه بی هم!ممنون میشم پاسخ بدین.
    من شرایط شما رو دارم- موفق شدید ویزا بگیرید f2 ؟

سلام.
    من با یک استاد ریاضی در آمریکا مکاتبه کردم و تشویقم کرده به اپلای. من 41 سالمه و متاهل و یک فرزند دارم. رشته ام هم مهندسی بوده اما مقالاتم به ریاضی میخوره. حالا به نظر شما با توجه به سن و متاهل بودنم، آیا شانس گرفتن ویزام کم میشه؟ در واقع من جی آر ای ندادم هنوز و میخواستم ببینم اگر احتمال ویزا گرفتنم زیاد نیست الکی وقتم رو برای جی آر ای هدر ندم و کانادا و اروپا اپلای کنم. ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)