صفحه 231 از 341 نخستنخست ... 131181221222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241281331 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,301 تا 2,310 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز درباره ویزای کثیرالورود دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrad نمایش پست ها
    F2 محدوديتهاي F1 رو نداره و تا وقتي كه F1 وضعيت تمام وقت دانشجويي خودش رو حفظ كنه، F2 مي تونه هر وقت خواست در مدت اعتبار ويزاي خودش رفت و آمد كنه. البته فايل سويس F2 بايد اكتيو باشه و اگه به هر دليل فايل سويس F2 بسته بشه (مثلا به دليل اينكه F1 وضعيت تمام وقت دانشجوييش رو از دست داده باشه يا هر دليل ديگه) F2 امكان ورود به آمريكا رو نخواهد داشت. هميشه بايد قبل از برنامه ريزي براي مسافرت، وضعيت سويس رو با اينترنشنال آفيس دانشگاه چك كنيد و تاريخهاي مسافرت رو بهشون بگيد كه در جريان باشن.

ولي برام عجيب بود كه چطور به همسر شما ويزاي ٧ ماهه دادن. معمولا ويزاي مالتيپل رو دو ساله ميدن.

ممنون از پاسختون.
    به چه دلایلی ممکنه سویس f2 غیر فعال بشه؟

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

دوستان سلام،
    من الان چند ماهه آمریکام با F1، هنوز ازدواج رو رسمی نکردیم. میخوام fall 2015 با خانومم اینجا باشم، میشه مراحل و یکی بهم بگه؟؟؟

برم ایران رسمی کنم و بعدش تقاضای I-20 از دانشگام کنم؟؟؟ سوال دیگم اینه که بعد عقد خانومم اسمش باید تو ویزام بیاد، ویزای خودم که رو پاسپورت خورده چی میشه؟؟ آخه مثل اینکه یه پاسپورت جدید صادر میکنن. ممنون میشم مراحل کاملشو یکی برام توضیح بده.

Junior Member

سلام همكي؛ ببخشيد ي سوال اساسي داشتم، هركي ي جور مدارك براي f2برده بود، براي همين دوباره ميبرسم، الان ترجمه عقدنامه، شناسنامه ها و كارت ملي و صفحه اول باسبورت دو نفر و bs و I20ها لازمه براي سفارت ببريم؟ اين همه ترجمه لازمه؟ جيز ديكه اي هم هست؟ ممنون از باسختون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mnoz نمایش پست ها
    سلام همكي؛ ببخشيد ي سوال اساسي داشتم، هركي ي جور مدارك براي f2برده بود، براي همين دوباره ميبرسم، الان ترجمه عقدنامه، شناسنامه ها و كارت ملي و صفحه اول باسبورت دو نفر و bs و I20ها لازمه براي سفارت ببريم؟ اين همه ترجمه لازمه؟ جيز ديكه اي هم هست؟ ممنون از باسختون
    بله همش لازم میشه
    البته ممکنه. روزه شک دار تو سرزمین غربت نگیر
    شما همه رو داشته باشید

Junior Member

دوستان سلام،
    من و همسرم هر دو از یک دانشگاه مشترک در امریکا پذیرش با فاند داریم. رشته خودم مکانیک و رشته خانم کامپیوتر هست. از آنجایی که می گن به رشته مکانیک ویزا سخت می دن به نظرتون من با ویزای f2 و همسرم f1 بریم یا نه 2 تا وقت سفرت جدا بگیریم هر دو با f1 بریم؟
    مرسی از کمکتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ebinabi نمایش پست ها
    دوستان سلام،
    من و همسرم هر دو از یک دانشگاه مشترک در امریکا پذیرش با فاند داریم. رشته خودم مکانیک و رشته خانم کامپیوتر هست. از آنجایی که می گن به رشته مکانیک ویزا سخت می دن به نظرتون من با ویزای f2 و همسرم f1 بریم یا نه 2 تا وقت سفرت جدا بگیریم هر دو با f1 بریم؟
    مرسی از کمکتون

سلام دوست عزیز چرا پذیرشتونو میخواید از دست بدید ؟اونم با فاند
    کی گفته به رشه مکانیک سخت ویزا میدن؟؟؟ جدول امسال رو ببینید از همه سه سفارت اصلی بعد خودتون متوجه میشید چی میگم
    اگر به موارد خیلی حساس برخورد نداشتید ویزا رو میگیرید به راحتی
    2 تا وقت باهم میگیرید و با هم هم مصاحبه میشید و هردو به عنوان اف 1
    خیلیا اینکارو کردن
    موفق باشید

Junior Member

دوستان سلام

من سال پیش ویزای f2 از سفارت ترکیه درخواست داده بودم . یازده ماه طول کشید تا کلیر شدم و البته ویزای سینگل دادند. تابستون امسال رفتم و سه ماه اونجا بودم و برگشتم. و مجدد از ارمنستان وقت گرفتم و مصاحبه انجام شد. واقعا ارمنستان رفتار کارکنان و کلا سیستم شون بهتر از ترکیه بود. سر دو ماه هم که گفته بود کلیر شدم و الان تو سایت زده شماره م رو .
    البته امیدوارم مولتی داده باشند چون من باید در رفت و آمد باشم و نمی تونم کار اینجا رو رها کنم .

ارمنستان فکر کنم امکان پیک آپ ویزا رو داره و می خوام پاسپورتم رو بفرستم. اما سوالم اینه که بعد از گرفتن ویزا ،‌چقدر فرصت دارم برم و آیا زمانش ربطی به سینگل یا مالتی بودنش داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آيا لازم است F1 و F2 با هم وارد آمريكا بشند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lanso نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها کسی میدونه اگر کسی موفق به دریافت ویزای F1 بشه (Master) چند درصد احتمال داره همسر برای دریافت ویزای F2 ریجیکت بشه؟
    آیا شغل برای آفیسر مهم هست ؟ (شغل کسی که میخواد F2 بگیره)
    و در آخر کسی میدونه برای افیسر چه چیزهایی مهمه برای دادن F2 ?
    ممنون
    من سال پیش برای f2 از ترکیه اقدام کردم و البته 11 ماه طول کشید که کلیر شدم. من شغلم خاص بود و دو سه بار هی سوال پرسیدند که مطمین بشند با دولت و نهادها ارتباط دارم یا نه . در حالیکه اگه شغل ساده تری رو می نوشتم اینقدر حسیاسیت نبود.
    به نظرم برای افیسر چک کردن مدارک ازدواج مهم بود و شغل برای مردها . فقط کلیرنسش حساسه وگرنه تو ویزا دادن به همسر هیچ حساسیتی نداشتند و براشون حل شده بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ladanl نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز چرا پذیرشتونو میخواید از دست بدید ؟اونم با فاند
    کی گفته به رشه مکانیک سخت ویزا میدن؟؟؟ جدول امسال رو ببینید از همه سه سفارت اصلی بعد خودتون متوجه میشید چی میگم
    اگر به موارد خیلی حساس برخورد نداشتید ویزا رو میگیرید به راحتی
    2 تا وقت باهم میگیرید و با هم هم مصاحبه میشید و هردو به عنوان اف 1
    خیلیا اینکارو کردن
    موفق باشید
    ممنون از راهنماییتون.
    میشه نظرتون و در مورد این شرایط هم بدین: اگه بخوام واسه یک دانشگاه دیگه که فاندش پارشال هست ولی رنکش بهتره اقدام کنم بازم نظرتون اینه که جفتمون با F1 اقدام کنیم.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ebinabi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    میشه نظرتون و در مورد این شرایط هم بدین: اگه بخوام واسه یک دانشگاه دیگه که فاندش پارشال هست ولی رنکش بهتره اقدام کنم بازم نظرتون اینه که جفتمون با F1 اقدام کنیم.
    خیلی شخصی تر از اون هستش ک من بخوام جواب بدم
    ولی من بودم اینکارو نمیکردم
    فاند کامل بهتر هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)