صفحه 238 از 341 نخستنخست ... 138188228229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248288338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,371 تا 2,380 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط نيما نمایش پست ها
    سلام،

1. تاریخ عقد من و همسرم یک هفته قبل از مصاحبه ایشون بود و کنسول چیزی نپرسید. نگران نباشید مهم نیست.

2. شخصا بعید میدونم بپرسه. اگر هم پرسید همسرتون میتونند بگن اونجا علاوه بر اینکه در کنار همسرم خواهم بود، مطالعات خودم رو هم ادامه میدم تا زمانی که درس همسرم تموم شه و برگردیم ایران (احتمالا الکی ) و در ایران شروع به کار کنم (اینجوری یک تیر دو نشون هست که میدونه میخواهید برگردید، مثلا!

3. نه بنظر من نامعقول نیست. اگر پرسیدند، ایشون میتونند بگن مراحل اصلی کار پایان نامه (شامل جمع آوری داده یا کار آزمایشگاهی یا بسته به رشته هر کار عملی که می تونند بگن) تموم شده و تحلیل و نوشتن رو میتونم در امریکا انجام بدم.

این ها نظر من هست. اینکه واقعا اون کنسول خاص اون روز خاص چه برخورد یا سوالی بکنه رو خدا داند!

پیروز باشید.

خیلی ممنونم آقا نیما. فقط به نظر میاد مصاحبه ی شما جداگانه بوده. اگه مصاحبه ی هردومون در یک تاریخ باشه چطور؟ اون مشکلی نداره؟ باز هم متشکرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah84ir نمایش پست ها
    من هم وضعیت مشابه شما رو دارم
    توی این فروم اکثرا گفتند که همراه ( چه مرد و چه زن) اسمی از ادامه تحصیل نبره و بگه صرفا برای ساپورت
    ولی خودم واقعا شک دارم
    احساس میکنم یه کم غیر واقعی به نظر میاد
    خوشحال میشم دوستان نظرشونو بدن
    سلام. چند از دوستان من روز مصاحبه به آفیسر گفتن هدفشون فقط accompany همسرانشون هست ( خانم ها فوق لیسانس داشتن و قصد ادامه تحصیل اما لو ندادن ) کلیر هم شدن. مهم آفیسر هست که گویا این جواب براش منطقه. سخت نگیرید

Junior Member

سلام دوستان
    چند تا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنین
    من الان PhD دارم و برای PhD دوم فول فاند دارم
    1. برای صدور I20 همسر ، دانشگاه عقدنامه رو می خواد؟ (ما نامزد هستیم)
    2. اگه بخواد هر وقت ازدواج کردیم میشه از دانشگاه درخواست I20 داد؟
    3. برای کیس من چی پیشنهاد می کنین الان عقد کنیم و درخواست I20 برای همسر بدم و همزمان بریم مصاحبه یا اول من درخواست بدم بعد که کارم درست شد برای همسرم درخواست بدم؟
    4. به نظر شما PhD اول واسم دردسر می شه یا نه؟ به نظر شما به سفارت بگم PhD دارم یا کلا نگم؟

ممنون می شم

Junior Member

سلام
    من و همسرم در امریکا هستیم و در دو تا دانشگاه جدا تحصیل میکنیم و هر دو با ویزای F-1. همسرم با استادش دچار مشکل شده و قصد ترک تحصیل داره. البته چون واحد به اندازه کافی پاس کرده دانشگاه بهش یه مستر میده. قصد داره که ویزاش رو بیاره روی F-2 تا درس من تموم شه. من چنتا سوال داشتم ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    کسی میدونه چه پروسه ای و چه مدارکی لازمه؟
    از زمان ترک تحصیل چقدر زمان داریم که این کار رو انجام بدیم.
    میتونه OPT بگیره و اگر کار پیدا نکرد بعدش ویزاش رو بیاره روی F-2 ؟

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط oshin نمایش پست ها
    سلام
    من و همسرم در امریکا هستیم و در دو تا دانشگاه جدا تحصیل میکنیم و هر دو با ویزای F-1. همسرم با استادش دچار مشکل شده و قصد ترک تحصیل داره. البته چون واحد به اندازه کافی پاس کرده دانشگاه بهش یه مستر میده. قصد داره که ویزاش رو بیاره روی F-2 تا درس من تموم شه. من چنتا سوال داشتم ممنون میشم اگه کمکم کنید.
    کسی میدونه چه پروسه ای و چه مدارکی لازمه؟
    از زمان ترک تحصیل چقدر زمان داریم که این کار رو انجام بدیم.
    میتونه OPT بگیره و اگر کار پیدا نکرد بعدش ویزاش رو بیاره روی F-2 ؟
    از International Center دانشگاه تون بپرس، اونم بپرسه، جواب سریع تر و بهتری می‌گیرد

Junior Member

سلام به همگی
    دوستان من دوتا سوال دارم؛ همسر من ویزای F1 دارن و الان آمریکا هستن من ویزای F2 دارم و برای مدتی اومدم ایران مسافرت. ویزای ما سینگل بود. حالا می خوام دوباره برگردم آمریکا، I20 جدیدم آماده ست. سوال اول اینکه برای اینکه I20 جدیدم به دستم برسه چه راهی رو پیشنهاد می کنید؟ اگه کسی در مورد پست از آمریکا به ایران اطلاعی داره اینکه چقدر هزینه داره و چقدر زمان میبره ...
    سوال دوم اینکه الان کدوم سفارت راحت تر و سریعتر ویزا میدن، من کجا برم بهتره؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Michael_ti2 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    زن و شوهری که ویزای سینگل f1 و f2 دارند والان در امریکا هستند، اگر فقط خانوم (f2 ) بخواد یه سر بیاد ایران و برگرده ، برای برگشت مجددش به امریکا باید دوباره مصاحبه بشه و ویزا بگیره؟
    متشکرم
    سلام
    من الان همچین وضعیتی دارم. همسرم F1 من F2 هستم. ویزامون هم سینگل بود. من برای مدتی اومدم ایران. الان می خوام دوباره برگردم. بله باید دوباره برن سفارت و ویزا بگیرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hajarfaal نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید معایب ویزای F2 یا همسر در آمریکا چی است؟ آیا SSN ب وی می دهند؟ یا بخواد دنبال job offer باشه؟ ممنون میشم توضیحات بیشتر بدید.
    من ویزام F2 هست. SSN ندارم. اما حساب بانکی مشترک دارم با همسرم. اجازه کار هم ندارم. تنها کاری که میشه کرد اینه که همسرتون شروع کنن به درس خوندن و ویزاشون رو به F1 تغیر بدن. وگرنه در طول زمانی که شما درس می خونید کار خاصی نمی تونن بکنن.

Member amir_bozorgi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power Electronics

سلام، کسی از دوستان می دونه کسی که ویزای F2 می گیره، دقیقا چقدر بعد از دریافت ویزا می تونه وارد آمریکا بشه؟ ممنون

Junior Member mhn_namak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Washington State University

دوستان سلام، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من رشتم کامپیوتره از امریکا پذیرش فول فاند گرفتم و کارم شبکه های اجتماعی بوده. همسرم(خانومه!) پذیرش نداره و میخاد ازونجا اقدام کنه و الان با F2 همراهم بیاد. مشکلی که هست ایشون کارشناس هوافضای شریف و ارشد هوافضای امیرکبیره، تو یه شرکت تحریمی بدون بیمه و هر اسمی برای مدتی کار کرده و پروژه ارشدش هم نانو و خستگی و اینا بوده!!!! سر همین خیلی نگرانیم که نکنه به خاطر ایشون منم ریجکت شم و خب چون سربازی دارم برای گرفتن ویزا به شدت محدودیت دارم. دانشگاه هم قراره برای هر جفتمون i-20 صادر کنه.
    1) ممکنه به خاطر ایشون منم که f1 هستم ریجکت بشم؟
    2)میتونیم با وجود صدور i20 برای ایشون به تنهایی به سفارت برم و وقتی مطمئن شدم از ویزام خانومم هم بره دنبال ویزاش؟
    3) اونجا ازش رشته اش رو میپرسند؟ اگه پرسیدند چطوری بگه نمیخاد ادامه تحصیل بده تو این رشته که طرف باور کنه؟ یا اصلا نمیخاد ادامه تحصیل بده؟
    4) میتونه اونجا خودشو به گیجی بزنه و بگه من انگلیسیم ضعیفه و فارسی حرف بزنه؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)