صفحه 284 از 341 نخستنخست ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293294334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,831 تا 2,840 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

خیلی ممنون. اخیرا بچه هایی که رفتن و تو تو این سایت تجربیاتشونو گذاشتن خیلی از دبی شاکین به نظر شما تغییر بدم الان به ارمنستان یا ترکیه(البته به سختی واسه تاریخی بعدا)؟ البته بلیط دوبی هم گرفتم و 15 می وقت گرفتم. اگه ریجکت شدم می تونم به نظرتون واسه ارمنستان یا ترکیه وقت بگیرم و به ترم جدید برسم؟ در ضمن چکار کنم یا چی بگم که بتونم ویزای مالتیپل بگیرم؟

خیلی ممنون. اخیرا بچه هایی که رفتن و تو تو این سایت تجربیاتشونو گذاشتن خیلی از دبی شاکین به نظر شما تغییر بدم الان به ارمنستان یا ترکیه(البته به سختی واسه تاریخی بعدا)؟ البته بلیط دوبی هم گرفتم و 15 می وقت گرفتم. اگه ریجکت شدم می تونم به نظرتون واسه ارمنستان یا ترکیه وقت بگیرم و به ترم جدید برسم؟ در ضمن چکار کنم یا چی بگم که بتونم ویزای مالتیپل بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamsudagar نمایش پست ها
    استرس نداشته باشید در مرحله اول این مهمه
    تما عکس همراهتون باشه برای اف2
    من فکر میکنم نشون دادن ثروت به این اندازه جایز نباشه چون میتونه این حس رو بوجود بیاره که انقدر پول دارین که بخواین بمونین و برنگردین. چیزی که لازم نیست و دردسر ساز میشه رو اصلا نباید مطرح کرد. تو فرم ای20 برای قسمت وابسته هرچقدر نوشته شده بهتره همون حدود رو برای مقدار زمانی که درستون تموم میشه مثل 5 سال داشته باشید که من فکر میکنم باید حدودا سالی 7000 تا باشه که در 5 سال میشه 35000-40000 دلار
    خانومتون اصلا نباید بگن میخوان کار کنن یا درس بخونن چون خلف قوانین ویزا غیر مهاجرتی هست و فقط باید بحث ساپورت کردن و همراه بودن شما رو مطرح کنن
    دهن افیسرها رو به سمت چیزای بیخود منرف نکنید مثل دکترا داشتن پدر همسر و ثروت زیاد، چون اصلا مطرح نیست
    استرس نداشتن مهمترین چیزه

سلام. ببخشید من چند تا سوال دارم. خواهش میکنم زود جوابم رو بدید لطفا.
    من الان یه فرم ds-160 پر کردم برای f1. حالا باید یه دونه دیگه از اول پر کنم برای همراه؟ اینکه sevis id که توی نامه i20 برای من و همسرم متفاوته برای پیه؟
    بعدش که confirmation code گرفتم پی کار کنم؟ برم اینجا؟
    https://ais.usvisa-info.com/en-tr/niv/information/niv
    خواهشا راهنماییم کنید . متاسفانه تو ویکی برای کشور آمریکا این مراحل رو ننوشته. من pdf و power point رو مطالعه کردم ولی اینکه مراحل چیه توش نبود فقط آموزش پر کردن ds-160 بود.

بله واسه هر دو نفر باید فرم دی اس پر بشه
    هر نفر برای خودش یه سویس نامبر مجزا داره ولی فقط اپلیکنت اصلی باید هزینه سویس فی پرداخت کنه
    این لینک رو کامل مطالعه کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط firooze_rezaei نمایش پست ها
    سلام. ببخشید من چند تا سوال دارم. خواهش میکنم زود جوابم رو بدید لطفا.
    من الان یه فرم ds-160 پر کردم برای f1. حالا باید یه دونه دیگه از اول پر کنم برای همراه؟ اینکه sevis id که توی نامه i20 برای من و همسرم متفاوته برای پیه؟
    بعدش که confirmation code گرفتم پی کار کنم؟ برم اینجا؟
    https://ais.usvisa-info.com/en-tr/niv/information/niv
    خواهشا راهنماییم کنید . متاسفانه تو ویکی برای کشور آمریکا این مراحل رو ننوشته. من pdf و power point رو مطالعه کردم ولی اینکه مراحل چیه توش نبود فقط آموزش پر کردن ds-160 بود.

Never Give In, Never Give Up

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان

یه سوال خاص داشتم. من موقعی که برای I20 اقدام کردم، گفتم متاهلم. ولی الان بنا به دلایلی کسی که قرار بود با من ازدواج کنه نمیتونه منو همراهی کنه، در حالی که تو I20 متاهل می خورم. آیا مشکلی ایجاد میشه با این I20 تنهایی برای ویزا اقدام کنم؟
    آیا می دانستید برای تولید فقط یک ورق A4، ده لیتر آب مصرف می شود؟
    با پرینت نگرفتن از مطالب غیرضروری به حفظ محیط زیست کمک کنیم.

از کلمات "قرار بود ازدواج کنه" فهمیدم که دروغ گفتید و از دوستان میخوام هیچوقت این کار رو نکنن
    دوتا راه وجود داره
    راه امن : به دانشگاه بگید ازدواج نتونستید بکنید و قانعشون کنید یه I20 دیگه واستون بفرستن
    راه غیر امن: به سفارت نگید که ازدواج نکردید و اگر گفت همسرتون کجاست بگید اون الان نمیاد میخواد یکم کار ها رو سر و سامان بده بعد بیاد، ممکنه ازتون شناسنامه یا مدرک ازدواج بخواد که نمیدونم باید بپیچونید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimsaleh نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال خاص داشتم. من موقعی که برای I20 اقدام کردم، گفتم متاهلم. ولی الان بنا به دلایلی کسی که قرار بود با من ازدواج کنه نمیتونه منو همراهی کنه، در حالی که تو I20 متاهل می خورم. آیا مشکلی ایجاد میشه با این I20 تنهایی برای ویزا اقدام کنم؟

Never Give In, Never Give Up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    شبكه هاي كامپيوتري - امير كبير

دوستان من مجردی apply کردم و بعد از کلیر شدن ازدواج کردم بعد پیک آپ کردم بهم مالتیپل دادن
    هفته قبل خانمم رفت سفارت و بهش گفتند که به همسرت بگو پاسپورتش رو بفرسته دوباره و یک اشتباهی تو ویزاش رخ داده که باید تصحیح بشه
    کسی ایده داره که اینا میخوان چی کار کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان من و خانمم 12 می از دبی وقت داریم. و من فکر می کنم تنها جوری که میتونن مارو ریجکت کنند همین بند 214 است
    خانمم برای ویزای f-1 پذیرش فول فاند دکترا در بیولوژی از یک دانشگاه خوب تو نیویورک و من برای ویزای f-2 با مدرک فوق فیزیک که امسال نشد پذیرش بگیرم و اگه بذارن و ما بریم برای سال دیگه حتما می خوام اقدام کنم.
    من برای خودم BS دارم اندازه 5 سال از هزینه هام و سربازی معاف پزشکیم. خودم و خانمم گپ تحصیلی نداشتیم ( فقط یک سال برای جی ار ای تافل آزادی مدارکمون) و سابقه کاری اندکی مثل چند ماه تدریس تو مدرسه که ترجیح دادیم کلا تو DS ننویسم و حرفی ازش نزنیم.

مشکل اصلی من این که نمیدونم وقتی افیسر ازم پرسید برای چی داری میری اونجا و چیکار خواهی کرد چی بگم؟ اگه بگم فقط دارم میرم که همسرم رو همراهی کنم عجییب نیست؟ میگه خوب این همه اوقات فراغت رو اونجا می خوای چیکار کنی؟ اجازه کارم که نداری؟ بگم تو این مدت (5سال!) زبانم روتقویت میکنم هم خیلی آبکی دیگه! اونجوری که از این فرومها فهمیدم اگر بگم منم مثل همسرم ادامه تحصیل میدم و بعد برمگردیم ریجکت میشیم. ولی خوب من فکر میکنم وقتی بهش بگم فوق لیسانس فیزیکم خودش میفهمه که منم می خوام ادامه بدم؟! تازه نمیدونم تو رزومه ای که ازم میخواد چی بنویسم. مثلا نگم تافل و جی ار ای دادم؟ در ضمن من برای اینکه BS ام رو توجیح کنم تو DS به دروغ! گفتم که تو این یک سال با پدرم کارای تجاری از قبیل خرید و فروش انجام میدادم که یک دلیلیم باشه برای اینکه تو ایران وضعم خوبه و برمیگردم.
    حالا دوستانی که تجربه دارن من چی بگم بهتره؟
    در ضمن من یک برادر دارم که با لاتاری گرین کارت برد و الان 4 سال امریکاست (تو ایالت نیویورک نیست ولی خیلی هم دور نیست) این رو چیکارش کنم؟ چجوری بگم من پیش برادرم نمیرم؟ و این دلیلی نیست که بخوام آمریکا بمونم؟

Junior Member

سلام دوستان، سوالی داشتم لطفا اگر راهنمایی کنید ممنون می شم.

من پذیرش دارم برای امسال از یک دانشگاه خوب ولی فاندی که به من دادن کافی نیست و خودم هم از لحاظ مالی توانایی پوشش هزینه ها رو ندارم. خانمی از آشنایان هستن که حاضر شدن در قبال پرداخت هزینه ها در قالب ازدواج سوری، از طریق من به آمریکا بیان. می خواستم بدونم آیا اگر به این صورت اقدام کنیم مشکلی پیش میاد برای ما؟ ما هردو راضی هستیم به این کار و به نفع هردوی ما هست...

Junior Member

دوستان براي ويزاي f2 اگه رشته حساس نباشن f2 اصلن جاي نگراني نيس و با بأنك استيت منت هم همونقدر كه تو i20 نوشته ببريد كه اصلن واسه من رو نگاه نكرد ارمنستان اگه تاريخ ازدواج نزديك و كمتر از ٣ماهه حتمن عكس زياد ببريد از نامزديو عكس خونوادگي واسه من رو ديد و خود افيسر گفت كه مهمترين چيز در ويزاي همسر ثابت شدن سوري نبودن ازدواج هستش ترجمه سند ازدراج رو نگاه مرد و مهريه هم پرسيد اصلن هم نپرسيد كه قصدت ساپورت همسر است يا چيز ديگه.من همسرم ١ماه زودتر از من وارد أمريكا شده بودند كه كپي ويزاي ايشون هم خواست آزم و گفت پاستو بزار جمعه ساعت 5بيا من ازشون راجع به سينگل و مالتيپل بودن نپرسيدم جمعه ديدم سينگله شايد چون همسرم هم سينگل هستش البته واسه أكتبر هس تجربه من😁خيلي وقت بود نيومده بودم اينجا افيسر هم ي آقاي جوون بود بأجشون يادم نيس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)