صفحه 288 از 341 نخستنخست ... 188238278279280281282283284285286287288289290291292293294295296297298338 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,871 تا 2,880 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

سلام
    همونطوري كه دوستمون و دوستان با تجربه تر گفتن حتما از مراسم ازدواج به همراه فاميل لباس عروس و . . . عكس داشته باشيد، حتي اگر مراسم نگرفتيد اين خيلي مهمه
    در مورد سابقه كار
    اونطوري كه از اسمتون پيداست خانم هستيد، شايد اصلا نيازي نباشه عنوان كنيد كه كار كرديد و اصلا داخل دي اس هم نياريد
    چيكار ميكردي، خانه دار بودم باشگاه ميرفتم تفريح ميكردم
    شما واسه سفارت اصلا نياز نيست ثابت كنيد كه ادم خيلي خفن ! با رزومه قوي هستيد نه برعكس شما بايد نشون بديد خيلي بي خطر، بي علاقه به ادامه تحصيل و كار، و ميخوايد بريد اونجا واسه ساپورت عاطفي همسرتون همين
    البته همه اينها در صورتيِ كه شغل شما قابل ردگيري در اينترنت نباشه مقاله اي به نام شما با مشاركت محل كارتون چاپ نشده باشه و . . .
    اگر اينطوره ديگه تصميم با شماست كه حقيقت رو بگيد يا حقيقت رو نگيد، كه باز به نظرم گفتنش ريسك بزرگتريه نسبت به نگفتنش
    موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nazi_61 نمایش پست ها
    سلام
    نامزد من سال قبل از يکي از دانشگاههاي آمريکا پذيرش گرفتن حالا مي خوان برگردن ايران با هم ازدواج کنيم دو تا سوال در موردويزاي F2 داشتم
    1-نامزدم کوچکتر از من است آيا مشکلي در گرفتن ويزا پيش مي آد؟
    2-من کارمند انرژي اتمي هستم البته نه کارمند رسمي آيا اين مورد در اخذ ويزا مساله ساز خواهد شد؟
    ممنون مي شم به سوالاتم پاسخ بديد.

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam351 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان میشه یه لیست از مدارکی که باید برای مصاحبه ویزا ببریم رو بگید؟ من به همراه همسرم دارم میرم ارمنستان که ایشون برای F1 و من برای F2 اقدام کنم. 3 سال هم هست ازدواج کردیم، لازمه عکس اینا هم ببریم؟ عقدنامه لازمه که ترجمه بشه؟ کلا مدارک مورد نیاز رو اگه بگید و چیزایی که باید ترجمه بشه ممنون میشم.
    کسی نبود جواب این سوال رو بده؟
    من تا چندین صفحه قبل رو خوندم، صفحات اول فروم رو هم خوندم کسی چیزی نگفته بود
    اگه ممکنه یه لیست از مدارکی که ممکنه نیاز بشه و مدارکی که باید ترجمه بشه رو بگید. مرسی

سلام
    به اين فروم مراجعه كنيد
    کسی نبود جواب این سوال رو بده؟
    من تا چندین صفحه قبل رو خوندم، صفحات اول فروم رو هم خوندم کسی چیزی نگفته بود
    اگه ممکنه یه لیست از مدارکی که ممکنه نیاز بشه و مدارکی که باید ترجمه بشه رو بگید. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام
    به اين فروم مراجعه كنيد
    خیلی ممنون من اون فروم رو ندیده بودم. واقعا به دردم خورد.

فقط یه سوال دیگه هم داشتم. میدونید این bank statement که همسر من باید برای ساپورت من بیاره، واسه چندوقت قبل از مصاحبه باید باشه؟ ما زمانی که میخواستیم I20 درخواست بدیم یه bank statement گرفتیم، اواخر بهمن. وقت مصاحبمون ماه دیگه اس. دوباره باید یه BS جدید بگیریم؟

سلام هرچه نزديكتر به تاريخ مصاحبه باشه بهتره
    اگر خيلي سخته واستون تهيه مجددش با همون بريد ولي احتياط شرط عقل است
    خیلی ممنون من اون فروم رو ندیده بودم. واقعا به دردم خورد.

فقط یه سوال دیگه هم داشتم. میدونید این bank statement که همسر من باید برای ساپورت من بیاره، واسه چندوقت قبل از مصاحبه باید باشه؟ ما زمانی که میخواستیم I20 درخواست بدیم یه bank statement گرفتیم، اواخر بهمن. وقت مصاحبمون ماه دیگه اس. دوباره باید یه BS جدید بگیریم؟

Junior Member

سلام.
    یه سوالی، سند ازدواج رو باید ترجمه رسمی بکنیم؟ ینی باید مهر دادگستری بخوره و این کارا؟ یا همین که یه دارالترجمه رسمی مثل دارالترجمه دانشجو ترجمش کرده باشه و نمیدونم حالا تو سربرگ و فرم خاصی زده باشه کفایت میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوالی داشتم . ممنون میشم کمکم کنید.
    من همسرم هم قراره با ویزای F۲ همراهم بیاد.
    قصدش اینه که اگه شد اونجا ادامه تحصیل بده.
    الان سوالم اینه که اگر ازش پرسیدند اونجا می خوای چی کار کنی , بگه می خوام درس بخونم یا نه؟
    اگر نباید درس خوندن رو گفت چه جوابی مناسبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhang_fp نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوالی داشتم . ممنون میشم کمکم کنید.
    من همسرم هم قراره با ویزای F۲ همراهم بیاد.
    قصدش اینه که اگه شد اونجا ادامه تحصیل بده.
    الان سوالم اینه که اگر ازش پرسیدند اونجا می خوای چی کار کنی , بگه می خوام درس بخونم یا نه؟
    اگر نباید درس خوندن رو گفت چه جوابی مناسبه؟
    1) Provide a positive atmosphere for her husband at home in which he would be able to concentrate on his studying
    2) Participate on the english training class to improve her ability to involve in the society

سلام دوستان
    من خانمم I-20 واسه F1 گرفته من و پسر 5 سالمون هم I-20 برای f2 چند سوال دارم
    1- آیا باید هر کدام از ما یک DS-160 جدا پرکنیم؟(3 تا؟)
    2- هزینه هر DS-160 چقدره؟
    3-آیا Sevis fee فقط برای f1 پرداخت میشه؟
    4- وقت یک نفره دو نفره چیه؟ آیا من باید دنبال وقت سه نفره باشم؟
    5- هرکدام از ما چقدر سرمایه باید نشون بدیم؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

سلام.
    یه سوالی، سند ازدواج رو باید ترجمه رسمی بکنیم؟ ینی باید مهر دادگستری بخوره و این کارا؟ یا همین که یه دارالترجمه رسمی مثل دارالترجمه دانشجو ترجمش کرده باشه و نمیدونم حالا تو سربرگ و فرم خاصی زده باشه کفایت میکنه؟
    سلام. نه دوست عزیز برای آمریکا هیچی نیاز به تایید قوه قضاییه و وزارت امور خارجه نداره. فقط ترجمه مترجم رسمی باید بشه
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)