صفحه 292 از 341 نخستنخست ... 192242282283284285286287288289290291292293294295296297298299300301302 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,911 تا 2,920 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mrtt66 نمایش پست ها
    1_100 درصد- نمیشه دقیق گفت بستگی به کیستون داره ممکنه درجا هم بگیرید اما معمولا برای کیس های f2 خانم کمتر طول میکشه
    2- فکر نکنم ازدواج غیابی برای سفارت قابل قبول باشه.
    ممنون از پاسختون
    آیا کسی میدونه ازدواج غیابی هم واسه گرفتن ویزای F2 قبوله؟

چه کیسمون به هم شبیه چه جالب دختر منم سه سالشه
    شما مطمئنید وقت دونفره باید بگیرم یعنی وقتمون سه نفره نیست ؟ و دیگه اینکه وقتهای یه نفره رو به ما نشون نمیده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط بردیا5 نمایش پست ها
    چه کیسمون به هم شبیه چه جالب دختر منم سه سالشه
    شما مطمئنید وقت دونفره باید بگیرم یعنی وقتمون سه نفره نیست ؟ و دیگه اینکه وقتهای یه نفره رو به ما نشون نمیده؟
    بله موردمون شبیه به همه و با یه بچه سه ساله مصاحبه رفتن هم داستانیه خودش !!
    با توجه به پاسخ دوستان شما هر زمان که وقتی باز شد و توی تقویمت دیدی می تونی همون رو بگیری و چون اکانتت سه نفره هست معنیش اینه که وقت مربوط به هر سه نفره.
    و باز هم با توجه به تجربه سایر دوستان اصلا وقت های یه نفره به ما نشون داده نمیشه گویا

Junior Member silence2 آواتار ها

سلام دوست عزیز به نظرم بهترین حالت برای اینکه با هم برن اینه که عقد کنن و بعد اقدام واسه ویزا کنن. و کیس مرد کیس F1 باشه. اگر بخوان جداگانه اقدام کنن بسته به کیسشون هیچ چیزو نمیشه پیش بینی کرد .
    مرسی . اگر هر دوشون جدا جدا اقدام کنن و ویزای f1 بگیرن چند هفته بعد ازدواج کنن مشکلی که پیش نمیاد ? پیش میاد ?
    اتفاقی میوفته ?

Senior Member hamed1908 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Candidate in Environmental Design & Planning

خواهش میکینم دوست عزیز
    راجع به سوال اول: اصلا نیاز به آپلود مدارک به صورت خود جوش نیست مگر اینکه توی ایمیل بهتون بگن و ازتون بخوان. هیچوقت خودجوش کاری نکنید.
    راجع به بخش دوم ببینید منظورم اینه که اگر شما کلیرنست تموم بشه و شمارت اعلام بشه که یعنی ویزات اومده دیگه نیاز به اوکی شدن ویزای خانمت به صورت جداگانه و اعلام شماره خانمت نیست و ایشونم خودبه خود اوکی میشه و پاستونو با هم میفرستید واسه پیک اپ.
    موفق باشید
    سلام
    دوست عزيز شما مطمين هستيد كه فقط اگر كيس نامبر F1 اعلام بشه معنيش اينه كه همسر هم ويزاش آمادست؟! من بعيد ميدونما! چون اولا موارد متعددي داشتيم كه ويزاي دو نفري كه همزمان مصاحبه دو نفره داشتن با هم نيومده و ثانيا اصلا براي زن و شوهر دوتا كيس نامبر جدا وجود داره. با اين حساب يعني هيچوقت كيس نامبر F2 رو اعلام نميكنن؟!!
    یا حق ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه صنعتی شریف

سلام
    همسرم پذیرش فول فاند گرفتن و ما میخوایم به صورت متقاضیه ویزای F1 و F2 بریم سفارت، من بعدا اپلای کنم.
    من سال پیش تافل و gre داده بودم، ولی میخوام باز بدم تا نمرم بهتر شه.
    میخواستم ببینم سفارت میره چک کنه که من تافل و gre امتحان دادم و ازونجا بفهمه که قصد دارم ادامه تحصیل بدم و به این دلیل ریجکتمون کنه؟

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed1908 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز شما مطمين هستيد كه فقط اگر كيس نامبر F1 اعلام بشه معنيش اينه كه همسر هم ويزاش آمادست؟! من بعيد ميدونما! چون اولا موارد متعددي داشتيم كه ويزاي دو نفري كه همزمان مصاحبه دو نفره داشتن با هم نيومده و ثانيا اصلا براي زن و شوهر دوتا كيس نامبر جدا وجود داره. با اين حساب يعني هيچوقت كيس نامبر F2 رو اعلام نميكنن؟!!
    شما به نظرم به خاطر اینکه زیاد شک داری خودت یک ایمیل بزن سفارت بپرس مطمئن شو و وقت خودتو اینجا نگیر. من نمیگم صد در صد اینطوره اما 95 درصد مطمئنم و اگر f2 خودش نیاز به بررسی داشته باشه خود افیسر میگه یا ایمیل براش میاد که مدارکی رو بفرسته. امیدوارم تونسته باشم جوابتونو بدم.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhod نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان عزیز...
    یه سوال خیلی مهم داشتم و اگه میشه دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم...
    من خانمم برای رشته زبان اپلای کرده بود و قرار مصاحبه داشت... (فقط خانمم) و صورتی گرفت... حالا قراره برای 1 سپتامبر بره امریکا... (فول فاند) می خواستم ببینم که آیا درست هست من الان بر فرض اینکه وقت باشه تا قبل رفتنش وقت بگیرم و اقدام کنم برای F2 یا اینکه درستش اینکه که بره ایشون و چند ماه بعد اقدام کنم... شرایطمون هم اینکه 1 سال پیش ازدواج کردیم و BS هم داریم... الان خیلی تو دوراهی هستیم که الان اقدام کنیم یا چند ماه بعد از رفتن خانمم... اگر کسی شرایط مشابهی داشته یا دیده ممنون میشم تجربیاتشو بگه... و اینکه اگر بخوام برم برای مصاحبه بهتره چی بگم؟ یا امکان داره چی بپرسه... بازم ممنونم از اینکه به پیامم توجه میکنید...
    سلام بچه ها... کسی نبود تجربه در این زمینه داشته باشهههه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر،اتوماسیون بولونیا،برق واشینگتن

نقل قول نوشته اصلی توسط rabinhod نمایش پست ها
    سلام بچه ها... کسی نبود تجربه در این زمینه داشته باشهههه؟
    سلام. من میگم اگر پول دارید و کارتون هم مشکل شدید ایجاد نمیگنه زودترین وقت ممکن برید و خانمتون رو تنها نذارید. ولی افسر دلیل قانع کننده در مصاحبه میخواد که چرا باهم نیومدین مصاحبه که باید با صداقت و اعتماد به نفس راستش رو بگین
    نمیدونم چرا وقتی جواب یکی رو مستقیم هم میدیم امتیاز نمی دن و اگر حال داشتن و دوباره اومدن تو سایت و جواب رو خوندن در پست بعدی میگن: ممنون!!!! بجای نوشتن «ممنون» ....

Junior Member

سلام دوستان،
    در مورد گرفتن وقت مصاحبه برای ویزای f1 f2 سوال داشتم.
    1- آیا میشود به عنوان مثال از الان برای اخر جولای برای f1 وقت گرفت و در اواسط جولای f2 را اضافه کرد؟
    2- ایا می توان بعد از گرفتن وقت مصاحبه، زمان مصاحبه را برای f1 f2 تغییر داد؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)