صفحه 325 از 341 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

با سلام
    من براي F2 وقت مصاحبه دارم،و قبلا (٦ ماه پيش) چهار بار ريجكت شدم بابت مصاحبه F1 ,
    سوالي كه دارم اين هستش،ايا ريجكتي هاي قبل من بر F2 تاثير مي گذارد يا خير؟

Junior Member

سلام
    من پذیرش فول فاند از یه دانشگاهی تو امریکا گرفتم، ولی همسرم پذیرش نگرفته و فعلا در حال تحصیله و معاف از سربازیه، ولی خب سربازی نرفته هنوز. خواستم بپرسم راهی هست که ایشون با من و به عنوان همراه بیان؟ در واقع راهی برای اینکه بتونن معافیت تحصیلی بگیرن و اجازه خروج از کشور بگیرن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی و کارشناسی ارشد ریاضی امیرکبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط malahhoo نمایش پست ها
    سلام
    ارمنستان بهترین گزینه است فعلا
    سلام٬ همچنان هم ارمنستان؟
    ممنون میشم پاسخ بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    من یک اکانت در سایت" یو اس ویزا " دارم برای خودم و الان که ازدواج کردم میخام همسرمو وارد اکانتم بکنم میخام ببینم باید گزینه "اد اپلیکنت" رو بزنم و یه وقت هم برای همسرم بگیرم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای همسر F2

دوستان کسی اطلاع داره که اگه یک نفر با ویزای دانشجویی F1 بیاد امریکا، امکان تبدیل ویزاش به F2 قبل از شروع درسش هست؟

Junior Member

دوستان عزیز چند سوال داشتم از خدمتتون. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1. سابقه ازمونهای تافل و جی ار ای مربوط به فرد همراه(f2) تو سیستم سفارت موجوده؟ و یا سابقه اپلای های فرد f2 که به دانشگاههای آمریکا اپلای کرده و قبول نشده (البته فقط یه دونه اپلای کردن)؟
    چون اکثر دوستان میگن که کسی که میخواد ویزای همراه بگیره بهتره حدالامکان فارسی مصاحبه کنه با افسر و یا دست و پا شکسته انگلیسی حرف بزنه تا راحتتر ویزا بگیره و شک نکنن بهش.

2. اینکه فرم I-20 همسر رو قبل یا بعد از ازدواج از دانشگاه درخواست بکنیم هم مورد توجه سفارت هست؟
    چون فرم I-20 من بدستم رسیده و دانشگاه گفته که صدور فرم I-20 برای همسر هر زمانی میتونه انجام بگیره و نیازی به عقدنامه نداره. ما میخوایم I-20 رو درخواست بدیم و بعد ازدواج رو رسمی کنیم و بریم سفارت.

3. اینکه چند ماه قبل از وقت سفارت ازدواج کنیم در روند صدور ویزا اهمیت داره؟ بعضی از دوستان میگن 6 ماه قبلش ازدواج کنین. بعضی ها هم میگن عکسهای ازدواج رو همراه ببرین تا اگه شک ;ردن نگاه کنن. من عملا مجبورم 1-2 ماه قبل وقت سفارت ازدواج رو رسمی کنم.
    متشکرم از کمکتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط raminordi نمایش پست ها
    دوستان عزیز چند سوال داشتم از خدمتتون. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

1. سابقه ازمونهای تافل و جی ار ای مربوط به فرد همراه(f2) تو سیستم سفارت موجوده؟ و یا سابقه اپلای های فرد f2 که به دانشگاههای آمریکا اپلای کرده و قبول نشده (البته فقط یه دونه اپلای کردن)؟
    چون اکثر دوستان میگن که کسی که میخواد ویزای همراه بگیره بهتره حدالامکان فارسی مصاحبه کنه با افسر و یا دست و پا شکسته انگلیسی حرف بزنه تا راحتتر ویزا بگیره و شک نکنن بهش.

2. اینکه فرم I-20 همسر رو قبل یا بعد از ازدواج از دانشگاه درخواست بکنیم هم مورد توجه سفارت هست؟
    چون فرم I-20 من بدستم رسیده و دانشگاه گفته که صدور فرم I-20 برای همسر هر زمانی میتونه انجام بگیره و نیازی به عقدنامه نداره. ما میخوایم I-20 رو درخواست بدیم و بعد ازدواج رو رسمی کنیم و بریم سفارت.

3. اینکه چند ماه قبل از وقت سفارت ازدواج کنیم در روند صدور ویزا اهمیت داره؟ بعضی از دوستان میگن 6 ماه قبلش ازدواج کنین. بعضی ها هم میگن عکسهای ازدواج رو همراه ببرین تا اگه شک ;ردن نگاه کنن. من عملا مجبورم 1-2 ماه قبل وقت سفارت ازدواج رو رسمی کنم.
    متشکرم از کمکتون.
    ۱) قبلا که نبود ولی الان هیچی بعید نیست. تصمیم سختیه ولی خیلی مهمه که کلا دروغ نگین.به نظر من اگه‌پرسیدن، بگین که اپلای کرده بودن حالا نظرشون عوض شده و تصمیم گرفتن بعنوان همراه بیان.
    ۲) فکر نمیکنم، این رو میتونید به سفارت توضیح بدین.
    ۳) فکر میکنم بیشتر اینکه با هم بودین مدت طولانی براشون میتونه مهم باشه (اگر باشه) نه دقیقا تاریخ ازدواج. البته این موضوع در مورد ویزاهای ازدواج بیشتر سخت گیری میشه. ولی هر چی مدرک از دوره با هم بودن و عکس نامزدی یا هرچی دارین ببرین.
    موفق باشین
    ....Our Hopes and Expectations

سلام،

از دوستان کسی هست که تجربه ی زیر رو داشته باشه. ممنون میشم اگر داشتند چه موفق شدید ویزا بگیرید و چه نشدید تجربیات و توصیه هاشون رو مطرح کنند.
    فردی دارای ویزای F1 سینگل در حال تحصیل ازدواج غیابی کنند با فردی در ایران که قبلا نامزد بودند. بعد همسرشون از ایران تنها بره سفارت و درخواست ویزای F2 بدن تا بتونن برن پیش همسرشون.

ممنون از همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrtash1234 نمایش پست ها
    سلام،

از دوستان کسی هست که تجربه ی زیر رو داشته باشه. ممنون میشم اگر داشتند چه موفق شدید ویزا بگیرید و چه نشدید تجربیات و توصیه هاشون رو مطرح کنند.
    فردی دارای ویزای F1 سینگل در حال تحصیل ازدواج غیابی کنند با فردی در ایران که قبلا نامزد بودند. بعد همسرشون از ایران تنها بره سفارت و درخواست ویزای F2 بدن تا بتونن برن پیش همسرشون.

ممنون از همگی
    ازدواج غیابی در سفارتهای امریکا مورد قبول نیست

اینم یه نمونه اگربگردید بازم نمونه تو همین فرم پیدا میکنید

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

دوستان سلام
    من هفته بعد سفارت قبرس شمالی مصاحبه دارم. پذیرش دکتری بدون فاند. BS خودم 42000k و مال پدرم هم هست. خانمم هم همراههمه بدون بچه ایم
    حالا خانمم چه مدارکی را لازم داره؟ آیا اونم BS لازم داره؟
    جان من جواب بدید واجبه
    نوکرتونم
    با یه دست بد خوب بازی کنید... در غیر این صورت آخر یه روز سر به بیابان می نهم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)