صفحه 326 از 341 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327328329330331332333334335336 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1363 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من هفته بعد سفارت قبرس شمالی مصاحبه دارم. پذیرش دکتری بدون فاند. BS خودم 42000k و مال پدرم هم هست. خانمم هم همراههمه بدون بچه ایم
    حالا خانمم چه مدارکی را لازم داره؟ آیا اونم BS لازم داره؟
    جان من جواب بدید واجبه
    نوکرتونم
    سلام
    من تو همين فرم در مورد مدارك لازم توضيح دادم يه جايي كه فكنم لينكش تو امضام هست
    اما شما در I20 تون نوشته ميزان personal funds رو
    به همون مقدار يا كمي بيشتر چون اون مقدار با احتساب هزينه هاي همسرتون هست
    مدارك هم عقد نامه به همراه ترجمه، رزومه همسرتون، عكسهاي ازدواج اگر تاريخ ازدواج نزديك به مصاحبه

Never Give In, Never Give Up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tabriz university optical communication

سلام
    من یک سوالی داشتم ولی نمیدونم جای مناسبی برای این سوال است یا نه؟
    بنده از یک دانشگاه توی امریکا پذیرش گرفتم و میخوام وقت سفارت بگیرم.
    من حدود 6 7 ماهه با این دانشگاه در ارتباطم ایمیلاش و تمام جزییات این همکاری رو دارم به نظر شما این میتونه تو سفارت کمکم کنه که بتونم جواب آفیسر رو بدم. بنده متعحل هستم معاف از سربازی و فاند هم دارم.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط urmuAmir نمایش پست ها
    سلام
    من یک سوالی داشتم ولی نمیدونم جای مناسبی برای این سوال است یا نه؟
    بنده از یک دانشگاه توی امریکا پذیرش گرفتم و میخوام وقت سفارت بگیرم.
    من حدود 6 7 ماهه با این دانشگاه در ارتباطم ایمیلاش و تمام جزییات این همکاری رو دارم به نظر شما این میتونه تو سفارت کمکم کنه که بتونم جواب آفیسر رو بدم. بنده متعحل هستم معاف از سربازی و فاند هم دارم.
    با تشکر
    پرینت کردن و همراه داشتن ایمیل‌ها ضرری نداره. ولی اینکه آفیسر ببینه یا نه، خیلی بستگی به سفارت داره. مثلا تو ایروان خیلی بعیده که طرف انقدر وقت بذاره.

Junior Member

اگر کسی سینگل بره سفارت و ویزاش اپرو بشه و با دختری عقد کنه و بعد بره دانشگاه برای دختر خانم i-20 بگیره و بفرسته برای دختر خانم, بنظرتون موقع مصاحبه دخترحانم ویزای اف-2 اش مشکل می خوره؟ یا اینکه صبر کنه یکسال بگذره و بعد برای ویزاشون اقدام کنند؟ بابت اینکه سینگل رفته باشی سفارت منظورم هست که ایراد نمیگیرند. ضمنا دختر خانم از فامیل درجه یک امریکا دارند( ضمنا فان طوری هست که هزینه دو نفر رو تامین کنه)

Junior Member moman_1031 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام ذوستان. ما برای ویزای همسرم به عنوان F2, بی اس رو به نام خودش گرفتیم و برای دانشگاه فرستادیم که I20رو آماده کنن. الان به من ایمیل زدن که یهpromissory note از همسرم بگیرم که بتونه تحصیل من رو ساپورت کنه، درصورتی که من خودم TA گرفتم و بی اس به اسم خود همسرم هست .... منظورشون چیه؟ اگه امکانش هست راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط samir_D نمایش پست ها
    اگر کسی سینگل بره سفارت و ویزاش اپرو بشه و با دختری عقد کنه و بعد بره دانشگاه برای دختر خانم i-20 بگیره و بفرسته برای دختر خانم, بنظرتون موقع مصاحبه دخترحانم ویزای اف-2 اش مشکل می خوره؟ یا اینکه صبر کنه یکسال بگذره و بعد برای ویزاشون اقدام کنند؟ بابت اینکه سینگل رفته باشی سفارت منظورم هست که ایراد نمیگیرند. ضمنا دختر خانم از فامیل درجه یک امریکا دارند( ضمنا فان طوری هست که هزینه دو نفر رو تامین کنه)
    خیر. هیچ مشکلی به وجود نمیاد از این بابت واسه F2.. بارها و بارها این مسیر توسط افراد دیگه طی شده.( مجرد برن ایران ، متاهل برگردن و F2 جدا بعدا اقدام کنه)

سلام دوستان
    من و همسرم چهار شنبه هفته گذشته برای دریافت ویزا رفتیم ایروان. همسرم F1 و من F2 بودیم. همسرم ویزاش اوکی شد و رفت تو پروسه ی administrative process ولی من ریجکت شدم. دلیل ریجکت شد من این بود که از من در مورد کارم پرسید (ابته سوالای دیگه هم پرسید)، خب رشته من ژئوفیزیک هست ولی گرایشم ربط مستقیم به نفت و گاز نداره و منم فعالیتی در این زمینه نداشتم البته به جز پایان نامه ام که تا حدی ارتباط داره ولی خب اینجا موضوعیتی نداره چون من F2 هستم. از من پرسید که ایا تو زمینه نفت و گاز کار کردم گفتم نه گفت شرکتتون چی گفتم اونم نه. بعد از روی نامه گواهی اشتغالم وارد سایت شرکتمون شد و متاسفانه اونجا تو بخش خدمات به دروغ ذکر شده بود که شرکت در زمینه نفت و گاز کار میکنن (در اخرین اپدیت اضافه شده ظاهرا). من نمی دونستم و چون فعالیتی هم نداریم فکر نمیکردم چنین چیزی نوشته باشن بنابراین چک نکرده بودم. همین جمله باعث رد شدن من شد و توضیحات اضافه فایده ای نداشت.
    حالا قصدم اینه که برای ترکیه اقدام کنم.چندتا سوال دارم
    1. چه زمانی اقدام کم بهتره. صبر کنم ویزای خانمم بیاد یا قبلش می تونم وقت بگیرم؟
    2. دلیل رد شد من تو بار اول جایی ثبت میشه؟ یعنی ممکنه افیسر ترکیه بفهمه که من چرا قبلا رد شدم؟
    3. برای حل این مساله نفت و گاز چه اقداماتی بکنم؟ همینجوری برم و ایبار توضیح بدم که داستان چیه کافیه؟ یا اینکه سعی کنم از روی سایت اون جمله پاک بشه و نامه ببرم که در این زمینه فعالیتی ندارم؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون

Junior Member

F2 returing
    date of interviwe : DEC. 7th
    last update: DEC 15th
    کسی مشابه من هست بچه ها؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadali198 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من و همسرم چهار شنبه هفته گذشته برای دریافت ویزا رفتیم ایروان. همسرم F1 و من F2 بودیم. همسرم ویزاش اوکی شد و رفت تو پروسه ی administrative process ولی من ریجکت شدم. دلیل ریجکت شد من این بود که از من در مورد کارم پرسید (ابته سوالای دیگه هم پرسید)، خب رشته من ژئوفیزیک هست ولی گرایشم ربط مستقیم به نفت و گاز نداره و منم فعالیتی در این زمینه نداشتم البته به جز پایان نامه ام که تا حدی ارتباط داره ولی خب اینجا موضوعیتی نداره چون من F2 هستم. از من پرسید که ایا تو زمینه نفت و گاز کار کردم گفتم نه گفت شرکتتون چی گفتم اونم نه. بعد از روی نامه گواهی اشتغالم وارد سایت شرکتمون شد و متاسفانه اونجا تو بخش خدمات به دروغ ذکر شده بود که شرکت در زمینه نفت و گاز کار میکنن (در اخرین اپدیت اضافه شده ظاهرا). من نمی دونستم و چون فعالیتی هم نداریم فکر نمیکردم چنین چیزی نوشته باشن بنابراین چک نکرده بودم. همین جمله باعث رد شدن من شد و توضیحات اضافه فایده ای نداشت.
    حالا قصدم اینه که برای ترکیه اقدام کنم.چندتا سوال دارم
    1. چه زمانی اقدام کم بهتره. صبر کنم ویزای خانمم بیاد یا قبلش می تونم وقت بگیرم؟
    2. دلیل رد شد من تو بار اول جایی ثبت میشه؟ یعنی ممکنه افیسر ترکیه بفهمه که من چرا قبلا رد شدم؟
    3. برای حل این مساله نفت و گاز چه اقداماتی بکنم؟ همینجوری برم و ایبار توضیح بدم که داستان چیه کافیه؟ یا اینکه سعی کنم از روی سایت اون جمله پاک بشه و نامه ببرم که در این زمینه فعالیتی ندارم؟
    لطفا راهنمایی کنید.
    ممنون
    سلام
    در زمينه مورد سوالتون من نظر خاصي ندارم اما:
    حتما علت ريجكت و حتي جوابهاي شما ثبت ميشه و افيسر دوم ميخونه نظر افيسر اول رو.
    اصلا شما به چه دليل گفتيد كه تو فلان شركت كار ميكرديد و به چه دليل گواهي كاري همراه داشتيد؟ شما كِي فارغ التحصيل شديد و چند وقت سابقه كار داشتيد؟

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

سلام
    خلاصه بگم من ویزام سینگله و میخوام برگردم ایران عقد کنم. بهترین کار چیه با این وضع!؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)