صفحه 330 از 341 نخستنخست ... 230280320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,291 تا 3,300 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadali198 نمایش پست ها
    سلام کسی میتونه در مورد رد شدن با بند 501 توضیح بده؟ آیا امیدی هست؟ کسی تجربه ای در این زمینه داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirbahado2015 نمایش پست ها
    سلام سوال من هم هست این مسئله. منتها من برای f2 میخام اقدام کنم و کارم مرتبط با موردای مطرح شده در بند 501 است ؟ ایا راه فرار ی هست ؟؟
    برای f2 ای که با بند ۵۰۱ ریجکت شده من نظر خاصی ندارم یه فرومی هست به نام ریجکتیهای بند ۵۰۱ اونجا بپرسید بهتون میگن.
    اما برای f2 ای که هنوز مصاحبه نرفته، اقا کلا موضوع شغل رو عوض کنید کامل و به صورت ۱۰۰ درصد. مورد داشتیم طرف f2 رفته مصاحبه ۱۰ سال سابقه شرکت نفت داشته، تو مصاحبه گفته تو کار لباس بچه و سیسمونی بودم الان هم با ویزای مولتی امریکاست.

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

سلام دوستان. میشه لطفآ راهنمایی کنین؟
    من و همسرم 4 ماهه ازدواج کردیم . همسرم موقعه مصاحبه گفته بود چون من کار میکنم نمیتونم همراهیش کنم. همسرم آمریکا دانشجوی مستره. الان واسم I-20 فرستاده. حالا این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    همسرم از سفارت آمریکا تو قبرس ویزاشو گرفت. منم از اونجا وقت بگیرم بهتر نیست؟
    ویزای F2 گرفتنش راحته؟ صادر شدنش چقد طول میکشه؟
    برای سفارت چه مدارکی لازمه؟ چه سوالایی میپرسن؟
    آیا میتونم ویزامو به ویزای کار تبدیل کنم؟ چقد طول میکشه؟

ممنون و خسته نباشین

نقل قول نوشته اصلی توسط Thoni نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه لطفآ راهنمایی کنین؟
    من و همسرم 4 ماهه ازدواج کردیم . همسرم موقعه مصاحبه گفته بود چون من کار میکنم نمیتونم همراهیش کنم. همسرم آمریکا دانشجوی مستره. الان واسم I-20 فرستاده. حالا این موضوع مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    همسرم از سفارت آمریکا تو قبرس ویزاشو گرفت. منم از اونجا وقت بگیرم بهتر نیست؟
    ویزای F2 گرفتنش راحته؟ صادر شدنش چقد طول میکشه؟
    برای سفارت چه مدارکی لازمه؟ چه سوالایی میپرسن؟
    آیا میتونم ویزامو به ویزای کار تبدیل کنم؟ چقد طول میکشه؟

ممنون و خسته نباشین
    سلام
    اولین کاری که به نظرم بکنید اینه که پستهای قبلی همین فروم رو حداقل 10 20 صفحه اخیرش رو بخونید.

موفق باشید

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

کسی به تازگی برای F2 اقدام کرده؟؟

Junior Member

سلام دوستان

من 3 روز دیگه مصاحبه F2 ارمنستان دارم. 5 ماه پیش برای F1 قبرس اقدام کردم و وارد کلیدنس شدم اما ازون موقع هیچ خبری نشده و همچنان تو کلیرنس هستم. همسرم 4 ماه پیش با ویزای F1 به امریکا رفتن و منم تصمیم گرفتم دیگه بیخیال F1 بشم و با ویزای F2 برم. اما هیچ اقدامی برای کنسل کردن یا بستن پروندم تو قبرس نکردم. حالا با توجه به اینکه این مصاحبه من کلا برای نوع دیگری از ویزا یعنی F2 هستش لازمه حتما پرونده F1 من بسته بشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saamiiii نمایش پست ها
    با سلام
    من براي F2 وقت مصاحبه دارم،و قبلا (٦ ماه پيش) چهار بار ريجكت شدم بابت مصاحبه F1 ,
    سوالي كه دارم اين هستش،ايا ريجكتي هاي قبل من بر F2 تاثير مي گذارد يا خير؟

سلام
    میتونم بپرسم مصاحبه رفتین یا نه؟ اگر رفتین ممنون میشم تجربتون رو شیر کنید .

Junior Member

سلام دوستان
    آیا امکانش هست که زن و شوهر هر دو پذیرش در یک شهر در امریکا(دو رشته مختلف) داشته باشن و هر دو به صورت جداگانه (یعنی دو تا f1)اقدام کنن برای ویزا( در یک جا و یک روز) ؟؟ یا اینکه بهتره زن f2 بگیره و بعد بره امریکا بعد از چندماه بره دانشگاه؟
    ویزا میدن به هر دو زن و شوهری که همزمان پذیرش دارن؟
    واینکه ویزای مالتیپل چجوری میشه گرفت(تاپیکش رو اگه هست معرفی میکنین)
    ممنون اگر جواب بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط afandi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا امکانش هست که زن و شوهر هر دو پذیرش در یک شهر در امریکا(دو رشته مختلف) داشته باشن و هر دو به صورت جداگانه (یعنی دو تا f1)اقدام کنن برای ویزا( در یک جا و یک روز) ؟؟ یا اینکه بهتره زن f2 بگیره و بعد بره امریکا بعد از چندماه بره دانشگاه؟
    ویزا میدن به هر دو زن و شوهری که همزمان پذیرش دارن؟
    واینکه ویزای مالتیپل چجوری میشه گرفت(تاپیکش رو اگه هست معرفی میکنین)
    ممنون اگر جواب بدید
    امکان هرچیزی هست انشالا که بتونید بگیرید و موفق باشید، دوست من و همسرش هر دو با ویزای اف وان توی یک دانشگاه و یک رشته (دو فیلد متفاوت) پذیرش گرفتند و ویزاشون هم باهم گرفتن هر دو هم مالتی پل گرفتن (فکر کنم اینحا مهمه که نشون بدید چقر وابستگی به کشور و خانواده دارید). البته این قضیه ماله پنج سال پیشه

Junior Member

سلام خدمت دوستان محترم.این سوال ذهن منو بدجوری به خودش مشغول کرده. من خودم پذیرش دارم برای امریکا و دارم میرم برای مصاحبه و سفارت.از طرفی الان نمی تونم همسر و فرزندم رو با خودم ببرم و اونا حد اقل 6 ماه و حد اکثر یک سال دیگه میان.
    1.آیا دوستان صلاح می دونن من با خانواده بریم برای مصاحبه و اگر ویزا به هممون دادن اونها در این بازه ای که گفتم بیان.این در حالیه که اول به همه ویزا بدن و ویزا هم مالتی باشه.
    2.اول من برم ویزا بگیرم و اعلام کنم که الان می باید برم و اونها بعدا به من ملحق خواهند شد.در این صورت احتمال ویزا گرفتن من خیلی بیشتر هست اما مجبورم پروسه ویزا گرفتن اونها رو مجددا با صرف هزینه بیشتر انجام یدم.
    کدوم راه بهتره برای من . لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bbabaknob نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم.این سوال ذهن منو بدجوری به خودش مشغول کرده. من خودم پذیرش دارم برای امریکا و دارم میرم برای مصاحبه و سفارت.از طرفی الان نمی تونم همسر و فرزندم رو با خودم ببرم و اونا حد اقل 6 ماه و حد اکثر یک سال دیگه میان.
    1.آیا دوستان صلاح می دونن من با خانواده بریم برای مصاحبه و اگر ویزا به هممون دادن اونها در این بازه ای که گفتم بیان.این در حالیه که اول به همه ویزا بدن و ویزا هم مالتی باشه.
    2.اول من برم ویزا بگیرم و اعلام کنم که الان می باید برم و اونها بعدا به من ملحق خواهند شد.در این صورت احتمال ویزا گرفتن من خیلی بیشتر هست اما مجبورم پروسه ویزا گرفتن اونها رو مجددا با صرف هزینه بیشتر انجام یدم.
    کدوم راه بهتره برای من . لطفا راهنمایی کنید.
    با تشکر
    سلام. خب اگه ویزا سینگل بدن (که احتمالش خیلی بیشتره)‌پس گزینه اول بی معنیه. من نظرم با گزینه دومه. از هر نظر که فک کنی، گزینه دو معقول تر هم هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)