صفحه 334 از 341 نخستنخست ... 234284324325326327328329330331332333334335336337338339340341 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,331 تا 3,340 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

سلام
    دوستان فردی که با f2میخواد اقدام کنه و f1فول فاند هست چقدر bs باید بگیره؟
    تو I20ذکر میشه میزانf2؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    سلام
    دوستان فردی که با f2میخواد اقدام کنه و f1فول فاند هست چقدر bs باید بگیره؟
    تو I20ذکر میشه میزانf2؟
    پستهای این حدود رو مطالعه بفرمایید.

Never Give In, Never Give Up

سلام. من چند صفخه اخیر رو خوندم ولی سوال مشابه رو ندیدم مگر یه مورد ک ماله سال 2008 بود!

سوال من اینه: کسی که مجردی اومده باشه آمریکا، میتونه از طریق وکالتی که به یکی از اقوام درجه یکش داده، با کسی به صورت غیابی ازدواج کنه و اون تنها بره سفارت برا اف دو؟
    یا اینکه حتما باید خودش هم برگرده ایران یا مثلا زمان سفارت باید با هم باشن؟
    و سوال دوم اینکه اصلا چجوری میفهمن غیابی ازدواج کردین؟ فقط از روی تاریخ ازدواج؟ یا سوالی که در ds160 جواب دادیم؟

ممنون

Junior Member

سلام
    ***یه سوال فوری****
    من با ویزای F1 دانشجو هستم امریکا. توی یه سفر به ایران با همسرم اشنا شدم اما اون جا نتونستیم ازدواج کنیم. تا اینکه با وکالتی که به پدرم دادم بعد از یه مدت غیابی ازدواج کردیم. الان من برای همسرم تقاضای ویزای f2 دادم و خودش چند روز دیگه با عقدنامه ای که برای مصاحبه ویزا ترجمه کرده میره مصاحبه. خانواده ها مون و ایشون در غیاب من یک میهمانی عقد کوچک گرفتن که من فقط اسکایپی حاضر بودم. البته من و همسرم ماه ها قبل از عقد چند عکس با هم گرفته بودیم اما آیا به نظرتون اینکه ما عکس در مراسم با هم نداریم برای مصاحبه ایشون مشکل ساز میشه؟

آیا اگر یک مراسم دوباره قبل از مصاحبه اش برگزار کردیم و من اسکایپی حاضر باشم، با گرفتن چند اسکرین شات که خودم و همسرم و اطرافیان درش باشیم مسئله حل میشه؟

اگر این مشکل ساز میشه، چه چیزهایی غیر از عکس میتونه کمک کننده باشه؟

تشکر می کنم که سریع به سوالم پاسخ می دهید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_krg نمایش پست ها
    سلام. من چند صفخه اخیر رو خوندم ولی سوال مشابه رو ندیدم مگر یه مورد ک ماله سال 2008 بود!

سوال من اینه: کسی که مجردی اومده باشه آمریکا، میتونه از طریق وکالتی که به یکی از اقوام درجه یکش داده، با کسی به صورت غیابی ازدواج کنه و اون تنها بره سفارت برا اف دو؟
    یا اینکه حتما باید خودش هم برگرده ایران یا مثلا زمان سفارت باید با هم باشن؟
    و سوال دوم اینکه اصلا چجوری میفهمن غیابی ازدواج کردین؟ فقط از روی تاریخ ازدواج؟ یا سوالی که در ds160 جواب دادیم؟

ممنون
    سلام. ازدواج غیابی مورد قبول سفارت نیس. باید برگردید حتما و حضوری انجام بدید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahd نمایش پست ها
    سلام
    ***یه سوال فوری****
    من با ویزای F1 دانشجو هستم امریکا. توی یه سفر به ایران با همسرم اشنا شدم اما اون جا نتونستیم ازدواج کنیم. تا اینکه با وکالتی که به پدرم دادم بعد از یه مدت غیابی ازدواج کردیم. الان من برای همسرم تقاضای ویزای f2 دادم و خودش چند روز دیگه با عقدنامه ای که برای مصاحبه ویزا ترجمه کرده میره مصاحبه. خانواده ها مون و ایشون در غیاب من یک میهمانی عقد کوچک گرفتن که من فقط اسکایپی حاضر بودم. البته من و همسرم ماه ها قبل از عقد چند عکس با هم گرفته بودیم اما آیا به نظرتون اینکه ما عکس در مراسم با هم نداریم برای مصاحبه ایشون مشکل ساز میشه؟

آیا اگر یک مراسم دوباره قبل از مصاحبه اش برگزار کردیم و من اسکایپی حاضر باشم، با گرفتن چند اسکرین شات که خودم و همسرم و اطرافیان درش باشیم مسئله حل میشه؟

اگر این مشکل ساز میشه، چه چیزهایی غیر از عکس میتونه کمک کننده باشه؟

تشکر می کنم که سریع به سوالم پاسخ می دهید.
    سلام. واسه افیسر سخت خواهد بود باورش. (ازدواج از راه دور) . بالاخره شما تلاش خودتون را بکنید و سعی در مجاب کردنش بکنید تا حد امکان. تو سفر ایران ، عکس نگرفتید با هم؟ اونهام میتونه مفید باشه. موفق باشید.

سلام.
    اگه F2 حدود یه سال از فارغ التحصیل شدنش (لیسانس) گذشته باشه موقع مصاحبه، آیا مشکلی پیش میاد وقتی بزنه کاری نداره الان؟!
    زبان کار میکنه ولی فکر کنم خیلی بهتره که اشاره ای نشه بهش.
    خودم فکر میکنم صورت خوشی نداره بیکار بودنش ولی صادق نبودن هم ممکنه مشکل پیش بیاره. میشه یه کار خیلی عمومی و سوپرسیف بگه دارم میکنم؟
    ممنون
    قبل از ریپورت رسمی نمرات تافل و GRE، با دپارتمان مورد نظر مکاتبه کنید. برخی دانشکده ها ریپورت غیر رسمی تافل و GRE را برای بررسی اولیه قبول می کنند.
    متاسفانه این حساب کاربری فعال نمی باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    اگه F2 حدود یه سال از فارغ التحصیل شدنش (لیسانس) گذشته باشه موقع مصاحبه، آیا مشکلی پیش میاد وقتی بزنه کاری نداره الان؟!
    زبان کار میکنه ولی فکر کنم خیلی بهتره که اشاره ای نشه بهش.
    خودم فکر میکنم صورت خوشی نداره بیکار بودنش ولی صادق نبودن هم ممکنه مشکل پیش بیاره. میشه یه کار خیلی عمومی و سوپرسیف بگه دارم میکنم؟
    ممنون
    اگر پسر هست بهتره همین کار رو بکنه و یه کار خیلی بی خطر رو مد نظر قرار بده البته که یه سال مدت طولانی ای نیست و میتونه بگه دنبال کار بودم. اگرچه اگر شما دارای رزومه خوبی باشید یکم برای افیسر عجیب خواهد بود اگر یه کار خیلی غیر مرتبط رو بگید. مثلا لیسانس برق شریف بگه مغازه لبنیاتی دارم کمی عجیبه!!!

Never Give In, Never Give Up

Junior Member

سلام من یه سوال داشتم من میخواستم واسه دانشگاه امریکا اقدام کنم فقط نگرانم که آیا میتونم بعد از پذیرش، که برای خودم ویزا دانشچویی میگیرم، برای همسرم هم ویزا همراه بگیرم و با هم بریم یا با شرایط جدید که ویزا ها داره واسه همسر دیگه ویزا صادر نمیشه و یا ریسک رد شدن همسر بالاست

Member
    رشته و دانشگاه
    AzMIU

دوستان من کل فروم رو خوندم اما همچین مورد مشابه ای پیدا نکردم لذا گفتم سوالم رو بپرسم
    اگه کسی ویزای تحصیلی F1 رو گرفت و هنگام مصاحبه مجرد بود، و طی چند ماه آینده که قصد سفر داره ازدواج کنه (نه غیابی و سوری، یه ازدواج کاملا واقعی)، برای ویزای همسر چه باید کرد؟
    میشه بعدا درخواست ویزا داد؟ یا حتی شخص ویزا گیرنده وارد آمریکا بشه بعدا برای مصاحبه همسرش اقدام بشه؟
    ضمنا اگه فول فاند نباشه، همسر چقدر باید تمکن مالی داشته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)