صفحه 7 از 341 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3402

موضوع: سوالات مربوط به ویزای F2 (همسر و فرزند)

پیش فرض پاسخ : سوالات مربوط به ویزای همسر F2

میشه آقا بابک توضیح بدید چه نکته منفی داره اگه بگه سال بعد اونجا درس میخواد بخونه ؟اینکه از f2 کم سوال میپرسند اینجوری نیست والا من یکی دیدم از f2 بیشتر سوال پرسید ..جدیدا به f1 f2. یا هر دو f1بهتر ویزا می دهند بنابراین نگران نباشید .
    The truth of my life:I`m only looking for you

نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    راستش من خودم هم اين مشكل رو دارم . من چند جايي پذيرش دارم . همسرم هم چندجا ديگه !! فعلا كه پذيرشهامون با هم همپوشاني ندارند !!! اگه اينطور پيش بره من F2 اقدام مي كنم (البته با غصه فراوان )
    من وضعم هم بدتره ... چون امسال هم apply كردم . چيزي كه توي ذهن خودم بود كه بگم اينه كه مي خوام توي اين دوره هاي certificate دانشگاه شركت كنم (البته بعد از اينكه كلي زبانم رو تقويت كردم ) حالا نمي دونم جواب خوبيه يا بد !
    خانما واقعا از خود گذشته هستند .نمیشه مردی را پیدا کرد حتی اگه رنک دانشگاهه پذیرفته شدش پایین تر باشه بیاد f2 بشه... این نشون میده که خانم ها معیارشون چیزهای بالاتر از درس و علمه و پیشرفت ظاهریه

شاهد عینی این مطلب اینه که من از کسی که پزشکی می خوند شنیدم تو بخش روانی اگه نگاه کنی بعد ازدواج آقایانی که ناراحنی روانی پیدا کردند خانمشون همچنان متعهد به همسرش به دیدنش میاد اما برعکسش اگه خانمه را نگاه کنی با شرایط مشابه همسرش رهاش کرده >.این مطلب من مناسب تاپیکه همراه با یک تلنگره که به اطرافتون با دقت نگاه کنید (به دنباله یک روح زیبای والا )

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    نقل قول نوشته اصلی توسط ordibehesht
    راستش من خودم هم اين مشكل رو دارم . من چند جايي پذيرش دارم . همسرم هم چندجا ديگه !! فعلا كه پذيرشهامون با هم همپوشاني ندارند !!! اگه اينطور پيش بره من F2 اقدام مي كنم (البته با غصه فراوان )
    من وضعم هم بدتره ... چون امسال هم apply كردم . چيزي كه توي ذهن خودم بود كه بگم اينه كه مي خوام توي اين دوره هاي certificate دانشگاه شركت كنم (البته بعد از اينكه كلي زبانم رو تقويت كردم ) حالا نمي دونم جواب خوبيه يا بد !
    خانما واقعا از خود گذشته هستند .نمیشه مردی را پیدا کرد حتی اگه رنک دانشگاهه پذیرفته شدش پایین تر باشه بیاد f2 بشه... این نشون میده که خانم ها معیارشون چیزهای بالاتر از درس و علمه و پیشرفت ظاهریه

شاهد عینی این مطلب اینه که من از کسی که پزشکی می خوند شنیدم تو بخش روانی اگه نگاه کنی بعد ازدواج آقایانی که ناراحنی روانی پیدا کردند خانمشون همچنان متعهد به همسرش به دیدنش میاد اما برعکسش اگه خانمه را نگاه کنی با شرایط مشابه همسرش رهاش کرده >.این مطلب من مناسب تاپیکه همراه با یک تلنگره که به اطرافتون با دقت نگاه کنید (به دنباله یک روح زیبای والا )
    شما جدا فکر می‌کنید این مطلبی که نوشتید مفید و در راستای سوال اصلی این تاپیک بود؟!

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط emamian
    میشه آقا بابک توضیح بدید چه نکته منفی داره اگه بگه سال بعد اونجا درس میخواد بخونه ؟اینکه از f2 کم سوال میپرسند اینجوری نیست والا من یکی دیدم از f2 بیشتر سوال پرسید ..جدیدا به f1 f2. یا هر دو f1بهتر ویزا می دهند بنابراین نگران نباشید .
    راستش نمی‌دونم چه نکته‌ی منفی‌ای درش وجود داره. من این رو از دوستانی که با تجربه‌تر بودند شنیدم و راستش هیچ وقت اون قدر دل و جرات نداشتم که خودم امتحان کنم ببینم چی می‌شه!

من حالا چیزی که به نظرم میرسه شایدم درست نباشه اینه که officer قبرس به سطح علمی خیلی توجه دارند ما هممون بالاخره پول خرجمون کردند تا به این مرحله رسیدیم و مدرک گرفتیم و میریم برای اونا کار میکنیم با هزینه کمتر برای اونا و بازدهی بیشترما نسبت به دیگران . .اونا نخبه ها را بهتر جذب می کنند همین قبرس وقتی بد ویزا میدادسالهای قبل از 10 تا 2 تا میداد من کسایی که گرفتند ویزا می خوام براورد کنم ...تز تحقیقاتیشون اول شده تو ایران ... پس اینکه همسر شما فارغ التحصیل دانشگاه خوبیه و ادم علمیه و سال دیگه اپلای میکنه .باید بهتر باشه براشون تا یک ادم مصرف کننده .ولی به قول آقا بابک اگه تجربه چیزه دیگه ای میگه اونورشا تجربه کردن مناسب نیست .

Junior Member

پیش فرض توانایی انگلیسی کسی که برای f2 اقدام میکنه

سلام دوستان.
    من و خانمم ماه آینده داریم میریم سفارت ولی زبان خانم من اصلا" خوب نیست. میخوام بدونم آیا می تونم مترجم براش ببرم یا باید چکار کنم.
    این موضوع چقدر برای گرفتن ویزا میتونه مهم باشه. برای ویزا میریم قبرس. دانشگاه رنكش خوبه و full fund
    لطفا" افرادی که اطلاعات دارند کمک کنند

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : توانایی انگلیسی کسی که برای f2 اقدام میکنه

شما خودت می تونی براش ترجمه کنی ولی در مورد اثرش در ویزا اطلاعی ندارم.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

تا اونجایی که من خبر دارم کسی که واسه F2 اقدام میکنه لازم نیست انگلیسی صحبت کنه، اونا فارسی می دونن؛ البته این در مورد ترکیه و دبی هست، قبرس و نمی دونم...
    سبز تویی که سبز می خواهمت

ApplyAbroad Champion
    vahid1982 آواتار ها

تا اون جایی که من فهمیدم خانم شما دارم واسه F1 اقدام میکنه و شما برای F2
    من فکر کنم خانومتون به عنوان کسی که داره برای درس و با ویزای F1 میره باید بتونه خودش صحبت کنه و داشتن مترجم واسه اونا چندان منطقی نباشه.
    ضمنا چیزی که توی سایت قبرس نوشته این هست که دیگه مثل سابق مترجم واسه ایرانیها ندارن
    این موضوع تو پایین این صفحه با رنگ قرمز نوشته شده:

http://nicosia.usembassy.gov/NIV/step2.htm

موفق باشید
    فرومایگان، از خطاها و لغزشهای دیگران لذت میبرند.
    شوپنهاور

اصلا مترجم قبرس قبول نمیکنه من یک نفر مشکل داشت پرسیده بود اینجوری جواب داده بودند به خانمتون بگید کوتاه جواب بده و اگه officer توضیح اضافه خواست شما میتونید شروع کنید اجازه بدهید من منظور خانمم را بهتر بیان کنم .یا به عبارت دیگر .سوالها تکراریه .دو تا بچه ها که با هم تمرین کرده بودند با هم افتاده بودند اون یکی می گفت من میدونستم الان چی دیگری جواب میده پس بد نیست نمونه سوالها جواب را بگبد خانمتون حفظ کنه .من قبلا که ایمیلی بود این سایت تجربه های خوبی از سوالات مصاحبه بچه ها داشتند .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)