صفحه 13 از 14 نخستنخست ... 34567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 137

موضوع: طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

سلام .ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم. من میخواستم به دانشگاه ایمیل بدم ولی چون اولین باره که میخوام نامه رسمی بنویسم نمیدونم که نحوه نوشتن باید به چه شکل باشه. کسی اینجا میتونه به من کمک کنه؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_r1369 نمایش پست ها
    سلام .ببخشید که سوالمو اینجا مطرح میکنم. من میخواستم به دانشگاه ایمیل بدم ولی چون اولین باره که میخوام نامه رسمی بنویسم نمیدونم که نحوه نوشتن باید به چه شکل باشه. کسی اینجا میتونه به من کمک کنه؟

به نظرم توی اینترنت سرچ کنید Formal letter samples یا how to write formal letters و نمونه هاش رو بخونید. خیلی سخت نیست ولی خصوصاً در متن باید یک مقدار به نحوه نگارش و جمله بندی توجه کنید که اون هم باز با خوندن نمونه ها یاد می گیرید
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

این از نظر گرامر درسته؟My name is... and I will be graduating with a bachelor's degree in microbiology in january 2016 from... University in Tehran, Iran and I would like to apply to the graduate school of... University for fall 2016.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط manah نمایش پست ها
    این از نظر گرامر درسته؟My name is... and I will be graduating with a bachelor's degree in microbiology in january 2016 from... University in Tehran, Iran and I would like to apply to the graduate school of... University for fall 2016.
    سلام

از لحاظ گرامز مشکلی نداره.. در انتها می تونید علاوه بر graduate school، عنوان department هدف رو هم قید بفرمایید...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط madjidapply نمایش پست ها
    با سلام، من 5 سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم و تو این 5 سال کار مرتبط بارشته تحصیلیم داشتم الان وقتی میخوام اپلی کنم باید تو نامه به استاد به این مطلب اشاره کنم یا نه؟ بهتره بعدتر مشخص بشه.
    ممنون
    بستگی به خودتون داره. اگر برای تحصیل اقدام میکنید براش کار مهم نباید باشه. بیشتر توان کار علمی برای استاد مهمه. در ضمن صندوق پستیتون پره و نمیشه پیام خصوصی داد.

Junior Member Peyoba آواتار ها

سلام دوستان.
    خوندن اطلاعاتی که این استاد دانشگاه ویرجینیا هم در مورد المان مهم یک نامه اینترنتی خوب ذکر کردن، خالی از لطف نیست:
    http://www.cs.virginia.edu/~evans/ad...ospective.html
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    فایلی که گذاشته بودید خیلی کمک کرد. اگر نمونه انگلیسی ای هم دارید ممنون میشم به اشتراک بگذارید چون من دقیقا نمیدونم از چه جملات رسمی انگلیسی باید استفاده کنم.
    با تشکر

Junior Member

دوستان اگر ممکنه یه نگاهی هم به نامه من بیندازید

Dear Professor **

I'm a MA graduate student of **** University of *****, Iran, Department of ***** and I am applying to the PHD program in (نام حوزه کاری استاد) at University of Leiden for 2017.

I'm especially interested in your research area as my previous research thesis was **** which I found your article*** very beneficial. In the thesis I had an overall study of *** *I would be very thankful if you could let me know if there is any possibility to join your research group. my cv has also been attached to this email, could you please take a look on it?
    Thanks for your time, and I hope to hear from you soon!
    Sincerely
    چند تا سوال
    بحث فاند رو کجا بیارم؟
    همین کافیه یا باز از علاقه مندیام بگم؟
    بگم که دوست دارم تو چه حیطه هایی کار کنم یا بذارم استاد جواب بده بعد؟
    سپاس از همگی

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انته

سلام آیا میتوانید یه نامه
    رسمی محترمانه که در همون پست اول
    قضیه فاند ... غیره
    رو پوشش بده
    آیا میشود که یه ایمیل آماده داشته باشم
    به همه ی اساتید بفرستم
    به طوری که در draft ایمیل ذخیره کنم
    و سپس به همه دانشگاه های دنیا بفرستم
    چند درصد موفقیت آمیز است
    با احترام به دوستان مصطفی🌹🌺🌸💋💋💋💋💋💋

Junior Member albert_1995 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط sevda.a1980 نمایش پست ها
    خیلی مهمه که نامه ای که به یه استاد نوشته میشه یه صورت فرمال و رسمی باشه، ولی من بدون یک ایمیل رسمی هم تونستم نظر یه استاد رو جلب کنم واسه اینکه در پروژه خودش منو به عنوان دانشجوی دکترا قبول کنه اونم از دانشگاهی که جزء 200 دانشگاه اول دنیاست! البته تو ایتالیاو اینم بگم که کانادا خیلی بهتر جواب میده در صورت اینکه رزومه خوبی داشته باشین، ولی اگه مدرک زبان ندارین و مثل من هنوز یه مقاله زورنال هم ندارین، بهتره بعضی از دانشگاههای اروپا بخصوص ایتالیا رو یه امتحانی بکنین.
    ببخسید یعنی شما بدون مدرک پذیرش گرفتید ؟ لطفا کمی راهنمایی کنین اگه ممکنه من زبانم خوبه اما هنوز ایلتس ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)