صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 137

موضوع: طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

سلام دوستان
    ببخشید امکانش هست بی زحمت یه نگاهی به پاراگراف پایانی cover letter من بکنید، ببینید مناسب نوشته شده.
    ممنون

As a matter of fact, I am preparing myself to take an IELTS exam on --. Therefore I would not have any English test results ready at this moment. I would be very thankful if you would kindly consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to this research project and pursue my studies under your supervision.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

نقل قول نوشته اصلی توسط baran30073 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشید امکانش هست بی زحمت یه نگاهی به پاراگراف پایانی cover letter من بکنید، ببینید مناسب نوشته شده.
    ممنون

As a matter of fact, I am preparing myself to take an IELTS exam on --. Therefore I would not have any English test results ready at this moment. I would be very thankful if you would kindly consider my attached CV and let me know if I may have the opportunity to contribute to this research project and pursue my studies under your supervision.
    متنش خوبه منتها اولش گفتی که داری خودت رو برای امتحان آیلتس اماده می کنی دیگه
    پس جمله ی
    Therefore I would not have any English test results ready at this moment
    دیگه نوعاً حشو حساب میشه ....
    به نظرم می تونی حذفش کنی ...

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baran30073 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون

سلام
    نظر من:
    بد نيست
    شاد باشي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

سلام دوستان،
    من يه ميل همراه با رزومه به يكي از استاداي ملبورن فرستاده بودم و درخواست همكاري در آزمايشگاه استاد به صورت Research collaborator داده بودم كه يكي از گزينه هاي همكاري در آ‍زمايشگاه ( به جز درخواست براي همكاري به صورت PhD position) بود. با توجه به اينكه زمان اپلاي براي بورس اين دانشگاه گذشته بود، قصد داشتم فعلا از اين طريق در آ‍‍زماشيگاه فعاليت كنم تا زمان مناسب براي اپلاي. حالا استاد ميل داده به من و يه لينك فرستاده براي نحوه ي فرستادن application‌ و چند تا مقاله فرستاده كه هرچه سريعتر يك پروپوزال تهيه كنم. به نظر مياد استاد منظور من اشتباه متوجه شده و فكر كرده من براي PhD در خواست دادم درحاليكه الان زمان scholarship اين دانشگاه براي ما گذشته. حالا من ميخوام يك ميل بهش بدم و منظور خودم بيشتر توضيح بدم. به نظرتون اين ميل خوبه؟

Dear Dr. ....
    Thanks for the message and I'll gladly read the papers and prepare a proposal. But the link you sent me for submitting application is for PhD applicants. As a matter of fact, I was willing to apply for a PhD position in the Melbourne University, but as the deadline dates for international scholarships are passed, I decided to participate in the lab as a research collaborator until the right time for PhD admission. Based on the join us/opportunities section in ---- site it seems to me that a research collaborator can participate in lab through remote collaboration, so I can get experience until I could apply for admission and scholarship. Could you please let me know if I have understood correctly about these conditions.

Sincerely - My Name

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام
    بنظرم جالب نيست.
    شما بگيد مگه ددلاين رد نشده؟ مگه الان ميتونم براي پي اچ دي اپلاي كنم؟ البته اگه ددلاين رد شده من ميتونم به عنوان دستيار پژوهشي براي شما كار كنم
    بگذاريد اون بگه چيكار كنيد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member

سلام
    دوستان توی ایمیلای دوم سوم به بعد، منظورم ایمیلایی هست که در جواب ایمیل قبلی استاده، ایا لازمه هر بار اولش dear professor XX و تهش sincerely و اسممون رو بنویسیم؟؟ یا دیگه لازم نیست؟
    و اگه لازم هست میشه به جای professor اسم کوچیک استاد رو بنویسیم؟ چون خودشون همین کارو میکنن
    ممنون

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    سلام
    دوستان توی ایمیلای دوم سوم به بعد، منظورم ایمیلایی هست که در جواب ایمیل قبلی استاده، ایا لازمه هر بار اولش dear professor XX و تهش sincerely و اسممون رو بنویسیم؟؟ یا دیگه لازم نیست؟
    و اگه لازم هست میشه به جای professor اسم کوچیک استاد رو بنویسیم؟ چون خودشون همین کارو میکنن
    ممنون
    سلام
    پیشنهاد می کنم تا زمانی که رسما دانشجوی یک استاد و وارد گروه پژوهشی ایشون نشده اید, رسمیت رو در نامه نگاری با استاد حفظ کنید
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

ممنون از راهنماییتون. ولی خب این بیشتر جواب قسمت دوم سوالم بود. جواب قسمت اول هم مثبته؟ یعنی اگر با یه استادی در تماسیم در جواب همه ی ایمیلاشون (فرضا استاد امشب ایمیل من رو reply کردن و من دوباره میخوام همونو reply کنم) باید باز اول و اخر ایمیل به همون سبک باشه؟
    بازم تشکر

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط shanyj نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون. ولی خب این بیشتر جواب قسمت دوم سوالم بود. جواب قسمت اول هم مثبته؟ یعنی اگر با یه استادی در تماسیم در جواب همه ی ایمیلاشون (فرضا استاد امشب ایمیل من رو reply کردن و من دوباره میخوام همونو reply کنم) باید باز اول و اخر ایمیل به همون سبک باشه؟
    بازم تشکر
    خواهش می کنم
    در مورد reply کردن، شروع با "استاد گرامی" و خاتمه با "با احترام"، کمی سلیقه ای ست و اهمیت بالایی نداره. شما می تونین همونطور که در نظر داشتین، عمل کنین و هیچ از رسمیت ایمیل های شما کم نمی کنه
    موفق باشید
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member sepideha آواتار ها

سلام دوستان
    میشه یه نمونه نامه به ادمیشن آفیس بزارید، میخوام اینا روبگم:
    من قبلا تمام متریال لازم بجز نمره تافل را در اپلای آنلاین برای دپارتمان ... وارد کرده ام . حالا امروز نمره تافلم رو سایت ETS اومده، لطفا نمره من رو در پروفایلم وارد کنید، ایشالا تا یه هفته دیگه ریپورت آفیشیال تافلم دستتون میرسه.
    با تشکر
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)