صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 137 , از مجموع 137

موضوع: طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

سلام
    خوبین ؟
    آقایون خانوما یکی به ما بگه تو پارت سوم یه نامه که میخوایم بگیم آقا جون دانشجو میخوای یا نه چطوری بگیم ؟ متن انگلیسی مدنظرمه
    ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

سلام یه نامه ایمیل کردم به یک نفر و جواب داده حالا بازم سوال دارم و می خوام ریپلای کنم.
    سوالم اینه که بازم باید Dear Dr.x را بنویسم و یا این دفعه دیگه لازم نیست؟
    ممنونم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    سلام یه نامه ایمیل کردم به یک نفر و جواب داده حالا بازم سوال دارم و می خوام ریپلای کنم.
    ممنونم.
    ضرورتی آنچنان نداره و دست خودتونه.. اگه میخواید ادامه ایمیل هاتون رسمی باشه بنویسید و اگه نه لازم نیست.

ApplyAbroad Superstar

سلام خیلی به کشور و فرهنگ بستگی دارد ولی برای اساتید و به خصوص سینیور آنها هیچ وقت از فرمال بودن نامه ها ضررنمیبینید. یعنی معمولا کسی از نامه فرمال ناراحت نمیشود - هر چند نامه ممکن است در بعضی کشورها کمی به گوش awkward باشد - ولی هستند اساتیدی که از نامه غیر فرمال به خصوص در مکاتبات اولیه خوششان نمی آید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    ضرورتی آنچنان نداره و دست خودتونه.. اگه میخواید ادامه ایمیل هاتون رسمی باشه بنویسید و اگه نه لازم نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gidlio نمایش پست ها
    ممنونم.
    ویرایش توسط susighton : September 11th, 2018 در ساعت 02:11 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    HEC MONTREAL

سلام وقتتون بخیر

نمونه نامه ارسالی به استاد و یا یک سمپل اکر درستان لطف کنن سپاسگزارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    english literature azad karaj

سلام . چند سال گذشته از این پست شما ولی من به اون فایل ها که گفتید احتیاج دارم و اینجا اتچ نشده چطور میدونم این نامه ها رو ببینم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IUST-AUT-QUT

نقل قول نوشته اصلی توسط laleh1984 نمایش پست ها
    سلام . چند سال گذشته از این پست شما ولی من به اون فایل ها که گفتید احتیاج دارم و اینجا اتچ نشده چطور میدونم این نامه ها رو ببینم

***Title: Prospective graduate student interested in

***** Dear Professor

My name is ------- and I am graduated with a master’s degree in --------- from -------- University (ranked ------- university in Iran by -----) with a GPA of ----/4.

Your research on finite element analysis of composites is perfectly aligned with my background and interests. I am particularly impressed by your Composite Structures 2020 paper where you studies the behavior of thick thermoplastic composite tubes made by an automated fiber placement machine and subjected to a four-point bending load.

I would like to pursue my education with a graduate degree under your supervision. Please let me know how can I proceed to apply for joining your research group. For further information, I have attached my CV.

Best regards

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)