صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 137

موضوع: طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

نقل قول نوشته اصلی توسط asosh نمایش پست ها
    دوستان!
    یک سوالی که درباره‌ی نامه‌نگاری با اساتید هست اینه که، متن اصلی نامه به استاد رو باید به عنوان تکست در ادیتور سرویس ایمیل وارد کرد، یا باید فایل ورد یا پی‌دی‌اف از نامه آماده کرد و اون رو به ایمیل اتچ کرد و در متن فقط نوشت که همچین فایلی اتچ شده؟ کدوم یکی از این دو کار معمول‌تر و پذیرفتنی‌تره و احتمال خونده شدن و جواب گرفتن رو بیش‌تر می‌کنه؟
    نه شما فقط داخل ایمیل متن تون رو تایپ کنید. چیزی که معمولا اتچ می شه خلاصه ای از CV تون هست که برای اون شخص استاد ادیتش کردید.
    من البته نظر شخصیم هست که CV اتچ نشه. کاملا مورد شخصی هست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ..

سلام
    ببخشید من یه سوال یه کم مسخره دارم، فقط هم در مورد پذیرش نیست. اگه به یه استاده خارجی بخوای ایمیل بزنی الان خوبه که مثلا کریسمسو تبریک بگی یا غیر رسمی میشه؟؟ (ببخشید دیگه سوال بود برام)

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط taratm نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من یه سوال یه کم مسخره دارم، فقط هم در مورد پذیرش نیست. اگه به یه استاده خارجی بخوای ایمیل بزنی الان خوبه که مثلا کریسمسو تبریک بگی یا غیر رسمی میشه؟؟ (ببخشید دیگه سوال بود برام)
    نه فکر کنم. البته کاملا شخصی هست. اما به نظر شخص خودم کار پسندیده ای هم هست.
    استاد ها خیلی رسمی هم که ما فکر می کنیم نیستن. اون ها نسبتا با دانشجو هاشون دوستن (عموما) ( برعکس اینجا)
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Junior Member

سلام به همه دوستان.
    من برای چند تا از دانشگاههای کانادا برای مقطع دکترا اپلای کردم، اما هنوز جوابی نگرفتم countdown عزیز میشه لطفا نمونه متن email که برای اساتید باید فرستاد بشه رو برای من بفرستید.
    ممنونم .

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

با سلام خدمت دوستان من از اول تمام مطالب رو خوندم از همه ممنون ولي خيلي عالي ميشه يه آدم خيري پيدا بشه 1 فرمت براي نامه اول تاكيد ميكنم نامه اول كه ميخواي شروع كني بذاره منظورم 1 نمونه است كه دوستان بتونن با تغييراتي و كم و زياد كردن يك سري اطلاعات با خيالي راحت كه حداقل به خاطر متن نامه اشون رد نميشن اون نامه رو بفرستن.
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

Junior Member

سلام
    من هم دقیقا با شما موافقم یک متن انگلیسی که دقیقا فرمت نامه اولیه باشه خیلی مفید بنظر می رسه

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : طریقه نوشتن نامه های رسمی (مراحل از ابتدا تا انتها) مفید برای نوشتن نامه به ....

هومن:

من یک نمونه ازین رو در تاپیک نامه به اساتید گذاشتم یه رووز
    امید است هنوز باشه-که احتمالا هستش

YOURS

خیلی کمک میکنه
    من خودم از نامه های اماده رو اینترنت کپی کردم و جای اسم و مشخصات رو عوض کردم

نامه خودم اصلا مناسب نبود

Junior Member

ميشه لطفا نامه اي رو كه نوشتيد english اينجا بزاريد كه بشه با تغيير كوچيكي ازش استفاده كرد. ممنون

Junior Member

سلام به دوستان،
    به نظر بنده اگر کسی 10-20 تا نمونه نامه ی موفق و جواب پس داده رو مطالعه کنه خودش به آفرینش می رسه و می تونه گلیم نامه ی خودش رو از آب در بکشه.
    مشکل پیدا کردن این 10-20 نمونه ی خوب و پخته ست.
    اجازه می خوام اضافه کنم که اگر فرصت و علاقه هست خواندن کتاب های نامه نگاری رسمی مثل اون چه جناب sadra با تصویر ام آی تی پیشنهاد کردن به خصوص برای زندگی پیش روی خارج روندگان بسیار مفیده.
    نسخه ی الکترونیکی کتاب و یک کتاب شبیه نوشته ی همین آقا یا خانم Ashley و نیز یک کتاب دیگه به نامThe Executive Guide to E-mail Correspondence: Including Model Letters for Every Situation در سایت gigapedia موجوده. لینک های زیر:
    http://rapidshare.com/files/23906055...__gigle.ws.rar
    http://rapidshare.com/files/53186601...0194572064.rar
    http://ifile.it/gtlbs4m/Oxford_Handb...0194572137.rar

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)