صفحه 101 از 102 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1017

موضوع: اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط researcher89 نمایش پست ها
    بسیار سپاسگزارم از پاسختون..ب نظر مشا اگه پیشنهاد ذکر نامشون در مقاله رو بدم احتمالش هست بر بخوره بهشون؟ به این حالت که من فقط میخواستم ب خاطر شرایط خاصتون کمکی کرده باشم..ولی شما دارین پیشنهادی میدین که در صورت توافق من چاپ مقاله تون رو تضمین میکنه تقریبا..با توجه به اینکه خودشون سردبیر مجله هستن..ایا میشه مقاله ائی با اسم سردبیر در مجله ی خودشون چاپ شه؟
    از خودشون سوال کنید که ایا مانعی میبینند از ایشان در بخش acknowlegdment تشکر بشه یا نه. سوال به کسی برنمیخوره.

من منظورم به عنوان نویسنده بود

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    از خودشون سوال کنید که ایا مانعی میبینند از ایشان در بخش acknowlegdment تشکر بشه یا نه. سوال به کسی برنمیخوره.

سلام دوستان،
    اخیرا مقاله ای با همکاران در mdpi به چاپ رسانده ام ولی نویسنده دوم بنده که مسئول سابمیت مقاله بود در قسمت contribution authors مقاله و writing draft اسم بنده رو نزد و من برای 5 قسمت دیگر مثل Software, Conceptulaization، Methodology و ... اسم ام هست. ولی Draft اولیه مقاله، شکلهای شبیه سازی و ویزیو و فرمول ها رو من وقت زیادی گذاشتم و نوشتم. می خواستم بدونم الان که مقاله چاپ شده در مجله چه می شود کرد؟ ایا می شود کاری کرد اسم من رو درج کرد در ان قسمت؟ مرسی
    در ضمن نویسنده دوم چند شکل تودرتو را که من مد نظرم بود را در مقاله لحاظ نکردند که علارقم این موضوعات مقاله چاپ شد.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

اسم شما نفر چندم ذکر شده؟؟
    برداشت من اینه که شما بیشتر کار رو انجام دادین و اسم تون هم بعنوان نفر اول ذکر شده. درسته؟؟ اگه هست، دیگه الان که مقاله چاپ شده، بنظرم شامپاین رو برین تو کارش و خیلی وسواس روی این چیزا نزارین. متاسفانه یه حالتی هست که مقاله چاپ شده رو دیگه نمیشه تغیر داد و بایستی حالت یه اصلاحیه چاپ بشه و و .......... و واقعا به دردسرش نمی ارزه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    اخیرا مقاله ای با همکاران در mdpi به چاپ رسانده ام ولی نویسنده دوم بنده که مسئول سابمیت مقاله بود در قسمت contribution authors مقاله و writing draft اسم بنده رو نزد و من برای 5 قسمت دیگر مثل Software, Conceptulaization، Methodology و ... اسم ام هست. ولی Draft اولیه مقاله، شکلهای شبیه سازی و ویزیو و فرمول ها رو من وقت زیادی گذاشتم و نوشتم. می خواستم بدونم الان که مقاله چاپ شده در مجله چه می شود کرد؟ ایا می شود کاری کرد اسم من رو درج کرد در ان قسمت؟ مرسی
    در ضمن نویسنده دوم چند شکل تودرتو را که من مد نظرم بود را در مقاله لحاظ نکردند که علارقم این موضوعات مقاله چاپ شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    اسم شما نفر چندم ذکر شده؟؟
    برداشت من اینه که شما بیشتر کار رو انجام دادین و اسم تون هم بعنوان نفر اول ذکر شده. درسته؟؟ اگه هست، دیگه الان که مقاله چاپ شده، بنظرم شامپاین رو برین تو کارش و خیلی وسواس روی این چیزا نزارین. متاسفانه یه حالتی هست که مقاله چاپ شده رو دیگه نمیشه تغیر داد و بایستی حالت یه اصلاحیه چاپ بشه و و .......... و واقعا به دردسرش نمی ارزه.
    بله. بنده نویسنده اول بودم و حدود یکسال هم تمام وقت کار کردم روی مقاله.
    As a Mazani, I invite you to Enjoy & Get familiar with our vegetation, Hyrcanian forest, sysangan, 1, 2, 3, 4, 5
    Others: a, b, c

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

من منظورم به عنوان نویسنده بود
    نه مشکلی نیست. شما ایمیلتون رو بزنین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    بله. بنده نویسنده اول بودم و حدود یکسال هم تمام وقت کار کردم روی مقاله.
    مهم سایتیشن و رفرنس مقاله است که شما به عنوان نویسنده اول معرفی شده و کردیت عمده کار را خواهید داشت. بحث کانتربیوشن البته ممکن است در جزییات برخی موارد لحاظ نشده باشد اما معمولا در اولویت نیست و اگر در مواردی خاص مثل بررسی استاد برای پذیرش به عنوان نمونه سوال شود می توانید پاسخ دهید هرچند به این شکل عم چندان مطرح نیست و همان رفرنس مقاله کفایت میکند.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام به همگی
    من ب ژورنال معتبری مقاله م رو فرستادم..سردبیر گفتن اول باید ویرایش نیتیو انجام بدین..من از سایتی پرسیدم گفتن 5 تومن میشه هزینه ش..ب سردبیر ایمیل زدم ک در توانم نیست پرداخت کنم..ایشون گفتن با توجه به خاص بودن موضوع و اینکه اطلاعات کمی در این مورد از ایران داریم خودم ویرایش زو انجام دادم..واقعا هم عمیق و دقیق اینکارو کرده..دستش درد نکنه واقعا..ی سری نکات هم گفت ک اضافه کنم و اینکه خواستی سابمیت کنی بهم خبر بده ک من اکی کنم چون با این اضافات جدید حداکثر تعداد کلمات رو رد میکنه..در نهایت هم گفت خیلی کم پیش میاد ک همچین کمکی به کسی بشه در این مرحله اولیه و تمام این ها تضمین چاپ مقاله ت نیست چون روند داوری دابل بلایند هست..من دوباره ایمیل زدم و در حد دو خط تشکر کردم چون نمیخواستم فکر کنن ک با این لطفشون من میخوام نزدیک بشم بهشون و سواستفده کنم از چیزی..ولی وقتی فایلی که فرستادن برام رو دوباره خوندم متوجه شدم ک ایشون فقط ویرایش نیتیو نکردن و واقعا خیلی جاها رو بهبود بخشیدن و خیلی نکات رو یاداور شدن..حالا دارم فکر میکنم ک ایا دوباره هنگام یاداوری برای سابمیت باید تشکر کنم ازشون یا این کار غیرحرفه ائیه..و حتی واسم سوال شد ک ایا باید - یا میتونم - به ایشون پیشنهاد ذکر نامشون رو در مقاله بدم..چون خیلی جلو بردن کار رو ب نظرم..ب خاطر اینکه من ب تنهایی این مقاله رو نوشتم و اولین کارم هم بود
    ممنون از دوستانی که وقت گذاشتن و مطالعه کردن متن رو..سپاسگزار میشم اگر دوستان با تجربه بتونن راهنمائیم کنن

سلام مجدد دوستان
    من قبل اینکه ب سردبیر ایمیل بزنم مقاله رو برای مجله ی دیگه ائی فرستادم ک احتمال میدادم ریجکت بشه ولی مینور ریوایز خورده..حالا من نمیدونم چیکار کنم..مجله ائی ک ب سردبیرش ایمیل زده بودم ضریب تاثیر 2.5 -Q1- داره و مجله ائی ک نحت داوریه 1.5 علاوه بر اینکه اون سردبیر ب من کمک کرده و قرار بوده مقاله رو برای همون مجله بفرستم دوباره ..الان بهتره ک من پروسه داوری اینجا رو کنسل کنم و مقاله رو برای همون مجله ک با سردبیرش درارتباط بوذم بفرستم یا اینکه کلا بیخیال اون سردبیر و کمکاش بشم و کار رو با همین مینور ریوایز پیش ببرم..با توجه به اینکه نیاز ب چاپ این مقاله برای اپلای امسال دارم
    باز هم سپاسگزار لطف دوستان حامی هستم
    ویرایش توسط researcher89 : September 5th, 2021 در ساعت 03:59 PM

بسیار سپاسگزار خواهم شد اگر دوستان راهنمایی کنن

سلام مجدد دوستان
    من قبل اینکه ب سردبیر ایمیل بزنم مقاله رو برای مجله ی دیگه ائی فرستادم ک احتمال میدادم ریجکت بشه ولی مینور ریوایز خورده..حالا من نمیدونم چیکار کنم..مجله ائی ک ب سردبیرش ایمیل زده بودم ضریب تاثیر 2.5 -Q1- داره و مجله ائی ک نحت داوریه 1.5 علاوه بر اینکه اون سردبیر ب من کمک کرده و قرار بوده مقاله رو برای همون مجله بفرستم دوباره ..الان بهتره ک من پروسه داوری اینجا رو کنسل کنم و مقاله رو برای همون مجله ک با سردبیرش درارتباط بوذم بفرستم یا اینکه کلا بیخیال اون سردبیر و کمکاش بشم و کار رو با همین مینور ریوایز پیش ببرم..با توجه به اینکه نیاز ب چاپ این مقاله برای اپلای امسال دارم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

سلام مجدد دوستان
    اول از همه باید بگم که در این مورد فقط و فقط خودتون باید تصمیم بگیرین اما خب بیاین دو راه جلویه پای شما رو بررسی کنیم

از خوبی های مجله اول این ک:

(1) ایمپکت بهتری نسبت به دومی داره،
    (2) همچنین ادیتورش به طرز کاملا عجیبی ی کمک خیلی مشتی به شما کرده که خودتون کامل توصیفش کردین، نیاز نیست من مجدد واکاویش کنم.
    (3) و نهایتا اینکه چون ادیتور ی جورایی نظر لطف خاصی به شما و مقاله شما داره چه بسا راحت تر پذیرفته بشه.

از خوبی های مجله دوم این ک:
    (1) این مجله هم آی اس آی هست منتهی با ایمپکت پایین تر
    (2) مقاله شما داوری خودش رو کرده و به هر جهت با ی ماینور ریوایز اکسپت کامل میشه. این حسن خیلی بزرگیه.
    (3) شما زمان رو در این نشریه از دست نمیدید (فرمودین که برنامه اپلای و ... دارین ظاهرا)

اما اول از همه باید تکلیفتون رو با ادیتور (اینکه اسمش رو توی مقاله بنویسین یا نه) مجله اول روشن کنین. اگه باید اسمش رو بیارین باهاش مطرح کنین چه در مجله خودش چه در مجله ای دوم.
    چیزی که من در حد پیشنهاد بهتون میگم اینه که
    اگه به کیفیت مقالتون مطمینین و میدونین در مجله اول سابمیت بشه به احتمال خیلی زیاد پذیرفته میشه و اینکه زیاد عجله هم ندارین (یعنی میدونین که تقریبا جواب پذیرشش در زمانی که دارین میاد) به همون مجله اول بفرستین
    اما اگه خیلی هم به کیفیت مقالتون ایمان ندارین، وقت ندارین، و مهم تر اینکه ایمپکت فکتور 1.5 هم کارتون راه رو میندازه و ایضا ایمپکت 2.5، بهتره از فکر مجله اول دربیاین و همین ماینور ریوایز رو انجام بدین و خلاص. مثلا در مجلات مهندسی، هر دو ایمپکت 1.5 و 2.5 نسبتا خوب محسوب میشن. باز اگه اسم دوتا مجله رو میکفتین شاید بهتر میشد پیشنهاد داد
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)