صفحه 54 از 102 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 1017

موضوع: اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط beat نمایش پست ها
    دوست عزیز اثبات کردن این قضیه کار سختیه بویژه اگر تغییرات اساسی داده باشه.
    مشکلی که هست اینه که مطلبی که هنوز چاپ نشده به کجا می خواید شکایت کنید ؟؟؟
    نظرم اینه که شما فعلا مقالتون رو بنویسید و سابمیت کنید تا ببینید چه اتفاقی می افته !!!!!!!!!!!!!!!!!
    به نظر من یک مقداری تغییر داده، نمیدونم تا چه حد ولی! منم مشکلم همینه، اون تا بخاد چاپ بشه بعد من بخام سرچ کنم ببینم برای کجا فرستاده بوده و ....، شده ماه رمضون سال آینده!! فکر میکنم از طریق دانشکده اقدام کنم بهترین راه باشه

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdietemadi نمایش پست ها
    withdraw یعنی چی کار کنم؟
    یعنی به دوستتون بگید که از ثبت مفاله انصراف بده. این کار از طریق تماس گرفتن با ژورنال امکان پذیره.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

Junior Member

بعضی از پابلیشرها مثل الزویر سیستم یکپارچه واسه سابمیت دارند اگر یک مقاله رو به دوتا ژورنال از الزویر بفرستید به راحتی می فهمن.
    تا جایی که ممکنه این کار نکنید. چون شما حتما باید یک مقاله رو پس بگیرید و این کار جالبی نیست
    علتم اینه که دو تا مجله هست که انتخاب کردم هر دو هم طی سه ماه جواب می دن یکی ای اس ای هست و دیگری خیر
    مجله دوم احتمال پذیرش مقالم بیشتر هست می خوام به هر دو بفرستم که زمان رو از دست ندم که هر کدوم که زود تر جواب داد از دومی withdraw کنم الزویر هم نیستند ناشر های دیگه هستند که خیلی هم معروف نیستن داور مشترکی هم ندارن

نقل قول نوشته اصلی توسط piece نمایش پست ها
    علتم اینه که دو تا مجله هست که انتخاب کردم هر دو هم طی سه ماه جواب می دن یکی ای اس ای هست و دیگری خیر
    مجله دوم احتمال پذیرش مقالم بیشتر هست می خوام به هر دو بفرستم که زمان رو از دست ندم که هر کدوم که زود تر جواب داد از دومی withdraw کنم الزویر هم نیستند ناشر های دیگه هستند که خیلی هم معروف نیستن داور مشترکی هم ندارن
    دوست عزیز همیشه سعی کن اصول رو رعایت کنی مطمئن باش ضرر نمیکنی.
    موفق باشی

یک سوال داشتم

اگر یکی از نویسندگان مقاله ی چاپ شده ای بعد از مدتها به سردبیر مجله نامه بنویسه که مقاله چاپ شده دارای دیتاهای نادرستی هست. به نظرتون چه تصمیمی گرفته میشه ؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran

یک سوال داشتم

اگر یکی از نویسندگان مقاله ی چاپ شده ای بعد از مدتها به سردبیر مجله نامه بنویسه که مقاله چاپ شده دارای دیتاهای نادرستی هست. به نظرتون چه تصمیمی گرفته میشه ؟؟؟
    سلام
    تجربه ی این چنین نداشتم و نمی دونم قبول کنن مقاله رو در بیارن چون سیستمشون بهم می خوره و شماره خورده مقاله تون و ... فکر کنم نشه این کار رو.
    حالا فرض کنیم که این کار شدنی هم باشه که به نظر خودم اصلا امکان پذیر نیست، باید نویسنده corresponding author ایمیل بزنه و همچنین باید یک نامه ای تهیه بشه که همه نویسندگان مقاله تایید کنن این امر رو و همه امضا کنن حتی به خاطر حساسیت کار ممکنه بخوان همه ی نویسندگان با ایمیلی که تو این مقاله داشتن یکی به یکی ایمیل بزنن و از طریق ایمیل اعلام کنن که نظرشون موافق هست تا تو آینده مشکلی پیش نیاد چون تا جایی که می دونم ایمیل ها قابلیت شکایت کردن هم دارن و... پلیسیش کردم DDD
    چقدر چرت و پرت گفتم DDDD

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام
    تجربه ی این چنین نداشتم و نمی دونم قبول کنن مقاله رو در بیارن چون سیستمشون بهم می خوره و شماره خورده مقاله تون و ... فکر کنم نشه این کار رو.
    حالا فرض کنیم که این کار شدنی هم باشه که به نظر خودم اصلا امکان پذیر نیست، باید نویسنده corresponding author ایمیل بزنه و همچنین باید یک نامه ای تهیه بشه که همه نویسندگان مقاله تایید کنن این امر رو و همه امضا کنن حتی به خاطر حساسیت کار ممکنه بخوان همه ی نویسندگان با ایمیلی که تو این مقاله داشتن یکی به یکی ایمیل بزنن و از طریق ایمیل اعلام کنن که نظرشون موافق هست تا تو آینده مشکلی پیش نیاد چون تا جایی که می دونم ایمیل ها قابلیت شکایت کردن هم دارن و... پلیسیش کردم DDD
    چقدر چرت و پرت گفتم DDDD
    فقط یک نویسنده با مقاله مشکل داره !!!
    و اگر 2 نویسنده بود چی؟
    می خوام بدونم اهمیت نویسنده مسئول در این جور موارد تا چه حدی هست.

ApplyAbroad Senior Veteran

فقط یک نویسنده با مقاله مشکل داره !!!
    و اگر 2 نویسنده بود چی؟
    می خوام بدونم اهمیت نویسنده مسئول در این جور موارد تا چه حدی هست.
    تعداد نویسنده های مقاله رو نمی دونم ولی باید همه ی نویسندگان موافق این امر باشن و همه باید توسط ایمیل تایید کنن و یا امضا کنن. احتمال شدن این کار خیلی خیلی کمه تا جایی که بلدم
    نویسنده مسئول هم در این مورد کاری نمی تونه بکنه و باید همه امضا بکنن. می تونین تو مقاله بعدیتون ایرادات این مقاله تون رو بگین و اشکالی نداره

Junior Member

سلام به همه
    من دو سال قبل یه مقاله از تمام دیتاها و نتایج پایان نامم تو یه مجله علمی پژوهشی داخلی چاپ کردم. ولی حالا چون قصد اپلای برای دکتری دارم میخوام یه مقاله isi هم استخراج کنم. به نظر شما با توجه به اینکه من قبلا نتایج کامل پایان ناممو چاپ کردم امکان داره یه مقاله isi هم استخراج کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guardian
    hpmoner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Computer Science, Drexel University

نقل قول نوشته اصلی توسط m_smusavi نمایش پست ها
    سلام به همه
    من دو سال قبل یه مقاله از تمام دیتاها و نتایج پایان نامم تو یه مجله علمی پژوهشی داخلی چاپ کردم. ولی حالا چون قصد اپلای برای دکتری دارم میخوام یه مقاله isi هم استخراج کنم. به نظر شما با توجه به اینکه من قبلا نتایج کامل پایان ناممو چاپ کردم امکان داره یه مقاله isi هم استخراج کنم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    مقاله ی اولتون فارسی بوده؟ اگه فارسی بوده بله امکانش هست (البته یه سری تغییرات رو حتما باید بدید)
    کار بهتر اینه که روی همون پژوهش یک کم کار کنید و یک مقدار هم که شده نتایج رو ارتقا بدید یا روشتونو عوض کنید و بعد ثبتش کنید.
    **دوستان کامپیوتری و برقی، اپلیکنت های امریکا، اگه دوست داشتید -> اینجا<- رو مطالعه بفرمایید**
    **سوالات محتمل روز مصاحبه سفارت امریکا**

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)