صفحه 89 از 102 نخستنخست ... 39798081828384858687888990919293949596979899 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1017

موضوع: اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اصول اخلاقی برای چاپ مقاله

یه سوال دارم اگه یکی داره روی یه مقاله کار میکنه حتی ایدش به روش اون مقاله حل کرده اگه ایرادات شبیه سازی مقاله را از نویسندگانش بپرسه ایراد داره من اینکارو کردم طرف بعد یه مدت بم اینو گفت
    You are supposed to do your thesis yourself. Pls stop sending 10's of emails to our lab members. We were only responsible to answer your 888 question. The rest is your responsibility. We would appreciate it if you stop sending queries to our lab researchers. We receive quite a few questions and comments from all over the world and cannot spend so much time on your codes and problems.

Junior Member

یه سوال دارم اگه یکی داره روی یه مقاله کار میکنه حتی ایدش به روش اون مقاله حل کرده اگه ایرادات شبیه سازی مقاله را از نویسندگانش بپرسه ایراد داره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط popali نمایش پست ها
    یه سوال دارم اگه یکی داره روی یه مقاله کار میکنه حتی ایدش به روش اون مقاله حل کرده اگه ایرادات شبیه سازی مقاله را از نویسندگانش بپرسه ایراد داره من اینکارو کردم طرف بعد یه مدت بم اینو گفت
    You are supposed to do your thesis yourself. Pls stop sending 10's of emails to our lab members. We were only responsible to answer your 888 question. The rest is your responsibility. We would appreciate it if you stop sending queries to our lab researchers. We receive quite a few questions and comments from all over the world and cannot spend so much time on your codes and problems.

دوست عزیز
    من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید
    سوال کردن در مورد یه مقاله از نویسندگانش کار اشتباهی نیست ولی معمولا شما باید سوالتون رو فقط از نویسنده کارسپاند بپرسید. چون ایشون کارسپاند مقاله ست و مسیوله پاسخگویی و ارتباطات مقاله ست
    هرچند به طور کلی اگه از باقی نویسنده ها هم سوال کنید مشکلی نیست ولی عرف و درستش اینه که فقط از نویسنده کارسپاند سوال کنید
    مفهوم کارسپاندی هم همینه

نکته دوم اینکه شما میتونید سوالات خودتون رو در مورد اون مقاله خاص از نویسنده مربوطه بپرسید نه اینکه کد و شبیه سازی خودتون دچار مشکل شده و حالا شما بیایید این مشکلات رو ازونها بپرسید. منظورم اینه اون نویسنده ها مسیول کار خودشون هستن فقط و محدوده ای که خودشون انجام دادن
    نکته سوم اینه با توجه به جواب ایشون (درست و غبطش با شما و ایشون) اینجوری به نظر میرسه که شما سوالات خیلی خیلی زیادی رو از افراد خیلی زیادی پرسیدید که خب کار درستی نیست. اون عدد ۸۸۸ رو من نقهمیدم داستانش چیه!
    اینجوری که ایشون جواب دادن شما سوالات مربوط به مشکلات تز خودتون رو پرسیدید و خب اونها مسیول جوابگویی نیستند هرچند خیلی ها هم پیدا میشن که کمک میکنن و علاقه مند هستن و اتفاقا جواب هم میدن ولی مورد شما ایتجوری نبودن انگار
    د.ستی رو میشناسم که مثه شما از نویسنده مقاله ای سوالی پرسید و اون نویسنده کل کد و شبیه سازی رو واسه دوست ما فرستاد !!
    خب همچین مواردی هم هست ولی این لطف اون نویسنده میشه نه وظیفه ش...
    حالا امیدوارم بتونید برای سوالاتتون جواب های مناسبی رو پیدا کنید

موفق باشید

Junior Member

888 اخه این اشاره به موضوعی داره که توی مقاله نوشته بود خیلی جدید هم بود ایشون گفتند کدش را جایی گذاشتند من دیدم اشتباه میگه به مسول اش گفتم ایشون بعد از 20 روز دوزاریش افتاد و درستش کرد و من به ظرف گفتم من می خوام روی این به عنوان پایان نامه ام کار کنم چون جواب نمی داد یا مثلا نویسنده ی مسول گفت پول بدبد تا بدون بگم و من مسول جواب سوال های شما نیستم و این حرف ها.

Junior Member

اخه حتی بعضی سوالم که در مورد مقاله بود را جواب نداد استادش هم همینو گفت

ApplyAbroad Veteran

مقاله کار کجا هست؟

ApplyAbroad Guru

888 اخه این اشاره به موضوعی داره که توی مقاله نوشته بود خیلی جدید هم بود ایشون گفتند کدش را جایی گذاشتند من دیدم اشتباه میگه به مسول اش گفتم ایشون بعد از 20 روز دوزاریش افتاد و درستش کرد و من به ظرف گفتم من می خوام روی این به عنوان پایان نامه ام کار کنم چون جواب نمی داد یا مثلا نویسنده ی مسول گفت پول بدبد تا بدون بگم و من مسول جواب سوال های شما نیستم و این حرف ها.

دوست عزیز

همچین دوستانی هم پیدا میشن و خب کاریش نمیشه کرد
    قاعدتا نویسنده کارسپاند یه مقاله باید در مورد مقاله چاپ شده ش جوابگو باشه و سوالات رو در همون محدوده جواب بده
    بعضی ها هم هستن که خیلی سکیور هستن و نمیخوان چیزی رو نشر بدن (که این کار در حالت کلی و ایده ال درست نیست ولی خیلی از گروه های تحقیقاتی دنیا این کار رو میکنن. داستان فقط ما ایرانی ها هم نیستیم. همینجا هم توی اروپا استادهایی هستن که در حد اف.بی..ا.ی سکیور هستن و نمیخوان و نمیذارن که مطالبشون و کدهاشون و سرس کارهاشون جایی نشر کنه)
    به هر حال کار خاصی نمیشه کرد ...

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

ایشون وظیفه خاصی نداره که سوال شما رو جواب بده و قطعا وظیفه نداره شما رو در کدنویسی تون کمک کنه. مشکلی نداره دفعه اول بپرسید ولی اگر ایشون جواب نداد یا گفت دیگه ایمیل نفرستید مزاحم ایشون نشوید.

موردش برای خود من پیش اومده بود یکی از بنگلادش در مورد کار تز دکترای خود من سوال کرد و من راهنماییش کردم ولی بعد متوجه شدم سورس کد کار من رو میخواد که با تغییرات مختصری بعنوان بخشی از کارش تحویل بده! بهش گفتم الگوریتم کار من توی مقاله هست و باید خودت پیاده سازی اش کنی قرار نیست من تزت رو برات بنویسم.

Junior Member

من که نمیگم کدتون بدید میگم چه فرضاتی کردید که به این نتیجه رسیدید میگن فرقی نداره باید جواب بده

ApplyAbroad Veteran

من که نمیگم کدتون بدید میگم چه فرضاتی کردید که به این نتیجه رسیدید میگن فرقی نداره باید جواب بده
    تمام مواردی که شما لازم دارید در مقاله یا در Supplementary Material هست یا در مقالاتی که cite کردند. اگر مقاله به نظر شما مشکلی داره یک letter to editor بنویسید و خطای دیتا یا فرضیات مقاله رو با دلایل محکم خودتون ارائه بدید و اثبات کنید.اگر مقاله دچار ضعف باشه مجدد ادیتور و ادیتوریال برد چک می کنند و اگر نویسنده نتونه جواب بده حتی بعد از چاپ retract میشه.
    اما اگر برای مقاله یا پروژه خودتون نیاز به فهم بیشتر مقاله موردنظر دارید همونطور که دوستان گفتند فقط با کارسپاند در ارتباط باشید. تاکید می کنم فقط با کارسپاند و نه نویسندگان دیگه یا اعضا تیم تحقیقاتی و... در ضمن اون ها به شما لطف می کنند این رو در نظر داشته باشید وظیفه ای ندارند ده ها ایمیل سوالات شما رو جواب بدن
    اگر در قسمتی از مقاله ذکر شده unpublished data اینرو نمیخوان ذکر کنند و به شما هم توضیح نمی دهند ولی مطابق با سیاست ژورنال هست و ادیتور کاملا در جریان هست
    دو یا سه ایمیل بزنید و اگر جوابی نگرفتید محترمانه تشکر کنید و دیگه ایمیل نزنید و عذرخواهی کنید که وقتشون رو گرفتید. چون اگر با ایمیل اکادمیک اینطوری سوال می کنید و بیشتر حالت آزاردهنده پیدا کرده اعتبار دانشگاه تون رو مخدوش خواهید کرد چون ممکنه سرویس ایمیل دانشگاه رو بلاک یا وارد لیست اسپم کنند. این کار فوق العاده غیر اکادمیک هست لطفا ادامه ندید و توجیه نکنید. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)