صفحه 59 از 64 نخستنخست ... 949505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 634

موضوع: راهنمایی و کمک برای پذیرش تحصیلی در روسیه

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و کمک برای پذیرش تحصیلی در روسیه

نقل قول نوشته اصلی توسط taha96 نمایش پست ها
    سلام
    شهریه امسال پزشکی انگلیسی چقدر است؟
    وضعیت و هزینه خوابگاه ها از نظر ظرفیت اتاق ها،امکانات گرماسازی خوابگاه و وضعیت بهداشت و آبگرم حمام و سرویس بهداشتی به چه صورته؟
    از لحاظ خوابگاه هم دانشگاه سال پیش یک ساختمان جدیدی رو احداث کرده برای خوابگاه کاملا نو ولی هنوز کسی رو اسکان ندادند از امسال می خوان شروع کنن در کل ۵ تا خوابگاه داره که ۲ خوابگاه اکثرا خارجی ها هستند خوابگاه های داخل خود محوطه دانشگاه این خوابگاه ها هم خب کیفیت اون طوری نمیشه ازش انتظار داشت ولی اکثرا سال پیش بازسازی شدن امکانات گرمایی هم واقعا خوب ولی خوب بهداشتی بستگی داره که با کی هم اتاق میشین
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

Junior Member richart آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza323 نمایش پست ها
    سلام
    پادفک ۲ سالی هست که رقابتی شده لکن طوری نیست که نشه از پسش بر اومد کسی که دنبال درس خوندن باشه قبول میشه مباحث هم زیست شیمی در حد دبیرستان ایران فقط نیاز که زبان روسی رو یاد بگیرین
    در رابطه با ظرفیت اصلا این تعداد نیست هر سال متغیر امسال ۴۵ نفر گرفتن فقط خارجی برای روس ها هم ظرفیت جداگانه دارند امسال ۲۵۰ نفر روس گرفتن بنابراین رقابت زیادی نیست رقابت کاملا بین افراد خارجی دقیقا کسایی مثل خودتون
    45 نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 45 نفر دندان بین الملل گرفتن؟؟؟؟ من با خود قسمت پذیرش دانشگاه ملی سن پترزبورگ مکاتبه کردم لیستشونو برام فرستادن برای سال 2017-2018 زده بود 5 نفر برای دندان و پزشکی البته به زبان روسی!!! مطمئنید؟خیلی عجیبههه

اینم لیستش : https://abiturient.spbu.ru/files/201...c_2018_eng.pdf

Member Reza323 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Pavlov First Saint Petersburg State Medical University

نقل قول نوشته اصلی توسط richart نمایش پست ها
    45 نفر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 45 نفر دندان بین الملل گرفتن؟؟؟؟ من با خود قسمت پذیرش دانشگاه ملی سن پترزبورگ مکاتبه کردم لیستشونو برام فرستادن برای سال 2017-2018 زده بود 5 نفر برای دندان و پزشکی البته به زبان روسی!!! مطمئنید؟خیلی عجیبههه

اینم لیستش : https://abiturient.spbu.ru/files/201...c_2018_eng.pdf
    من که مطمعنم شما یکبار دیگه نگاه کن ببین با کدوم دانشگاه مکاتبه کردی من اطلاعات کدوم دانشگاه رو نوشتم
    The only thing that overcomes hard luck is hard work

من که مطمعنم شما یکبار دیگه نگاه کن ببین با کدوم دانشگاه مکاتبه کردی من اطلاعات کدوم دانشگاه رو نوشتم
    بله درسته من فکر میکردم این دانشکده در دانشگاه ملی سن پترزبورگ هست! ممنون

امسال ۵۰۰۰ دلار گرفتن
    از لحاظ خوابگاه هم دانشگاه سال پیش یک ساختمان جدیدی رو احداث کرده برای خوابگاه کاملا نو ولی هنوز کسی رو اسکان ندادند از امسال می خوان شروع کنن در کل ۵ تا خوابگاه داره که ۲ خوابگاه اکثرا خارجی ها هستند خوابگاه های داخل خود محوطه دانشگاه این خوابگاه ها هم خب کیفیت اون طوری نمیشه ازش انتظار داشت ولی اکثرا سال پیش بازسازی شدن امکانات گرمایی هم واقعا خوب ولی خوب بهداشتی بستگی داره که با کی هم اتاق میشین
    من فقط درباره پادفکش یکم نگرانم، ایا واقعا شدیده رقابت یا نه؟ من میخوام بدونم میشه از پس امتحانش براومد با توجه به حجم دانش اموزان پادفک یا نه؟؟ ممنون

١-پيش دانشگاهي ١٦
    ٢_ندارم فعلاً
    ٣_براي سال بعد يا بعدش حدوداً
    ٤_نميدونم كدوم دانشگاه شما كدوم رو پيشنهاد ميكنين؟
    بعد اينكه يه سري سوال داشتم مثلاً اينكه شنيدم بعد ٢ سال ميشه انتقالي گرفت و برگشت ايران درسته اين موضوع؟
    بعد اينكه مثلاً با اين معدلي كه تو ايران گرفتم ميشه درساي پزشكي اونورو خوند يا همچي بستگي به سطح زبان داره؟
    ممنون

سلام
    وقتتون بخیر
    می خواستم برای رشته اقتصاد دانشگاه مسکو اقدام کنم. در سایت چیزی پیدا نکردم
    اگر ممکن راهنمایی کنید

Junior Member

دوستان کسانی هستند ک شخصا بدون کمک موسسات بخان پذیرش بگیرن؟ اگه همفکری کنیم خیلی خوب میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط sinasj نمایش پست ها
    دوستان کسانی هستند ک شخصا بدون کمک موسسات بخان پذیرش بگیرن؟ اگه همفکری کنیم خیلی خوب میشه
    سلام
    من خودم پذیرش گرفتم بدون مشکل هیچ کاری هم نداره چندتا ایمیل خرج داره به دفتر پذیرش و بین الملل البته این نکته هم وجود داره بعضی از موسسات یا بهتر بگم دلال کار رو به جایی رسوندن که با بعضی دانشگاه ها قرار داد بستن که فقط از طریق اونها دانشجوی ایرانی پذیرش کنن برای مثال کافیه فرم پذیرش دانشگاه پلی تکنیک سنت پطرزبورگ رو پرکنید فردا از طرف موسسه مربوطه یه ایمیل میاد که .......

Junior Member

[QUOTE=ahad116;2529827]سلام
    من خودم پذیرش گرفتم بدون مشکل هیچ کاری هم نداره چندتا ایمیل خرج داره به دفتر پذیرش و بین الملل البته این نکته هم وجود داره بعضی از موسسات یا بهتر بگم دلال کار رو به جایی رسوندن که با بعضی دانشگاه ها قرار داد بستن که فقط از طریق اونها دانشجوی ایرانی پذیرش کنن برای مثال کافیه فرم پذیرش دانشگاه پلی تکنیک سنت پطرزبورگ رو پرکنید فردا از طرف موسسه مربوطه یه ایمیل میاد که .......[/QUOTE

بله در جریانم یک دانشگاه رواتفاقا میشناسم و شخص رابطش هم همینطور نمیشه گفت اینجا...فقط اقا احد لطفا راهنمایی کنید ببینید مراحلی ک انجام دادم درسته...من اول مدارک ترجمه شده ام رو فرستادم بعدش دانشکاه برام فرم اپلیکیشن رو فرستاد منم پرش کردم و بعدش premedical courses رو انتخاب کردم واسکنش رو فرستادم وبعدش این جواب اومد برام Following your request we mail you as soon as possible
    این یعنی اینکه من منتظر باشم تا نامه پذیرش رو برام میل کنن؟ صحبتی از application fee نکردند یعنی هزینه نداره دیگه درسته؟ ...مراحل apply من کامل بوده؟ بعدش من میخام برای پزشکی پذیرش بگیرم ب روسی.....باید گزینه پادذلفک یاهمون premedical courses رو انتخاب میکردم دیگه درسته؟ بعد پذیرشی ک اونا میدن توش درج میشه فقط برای پادفک؟ اگه درج شه ویزا میدن باز یا بایس کورس اصلی باشه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم ازتون......مرسی از پاسخ قبلیتون