صفحه 60 از 64 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 634

موضوع: راهنمایی و کمک برای پذیرش تحصیلی در روسیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

پیش فرض پاسخ : راهنمایی و کمک برای پذیرش تحصیلی در روسیه

[QUOTE=sinasj;2529985]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم پذیرش گرفتم بدون مشکل هیچ کاری هم نداره چندتا ایمیل خرج داره به دفتر پذیرش و بین الملل البته این نکته هم وجود داره بعضی از موسسات یا بهتر بگم دلال کار رو به جایی رسوندن که با بعضی دانشگاه ها قرار داد بستن که فقط از طریق اونها دانشجوی ایرانی پذیرش کنن برای مثال کافیه فرم پذیرش دانشگاه پلی تکنیک سنت پطرزبورگ رو پرکنید فردا از طرف موسسه مربوطه یه ایمیل میاد که .......[/QUOTE

بله در جریانم یک دانشگاه رواتفاقا میشناسم و شخص رابطش هم همینطور نمیشه گفت اینجا...فقط اقا احد لطفا راهنمایی کنید ببینید مراحلی ک انجام دادم درسته...من اول مدارک ترجمه شده ام رو فرستادم بعدش دانشکاه برام فرم اپلیکیشن رو فرستاد منم پرش کردم و بعدش premedical courses رو انتخاب کردم واسکنش رو فرستادم وبعدش این جواب اومد برام Following your request we mail you as soon as possible
    این یعنی اینکه من منتظر باشم تا نامه پذیرش رو برام میل کنن؟ صحبتی از application fee نکردند یعنی هزینه نداره دیگه درسته؟ ...مراحل apply من کامل بوده؟ بعدش من میخام برای پزشکی پذیرش بگیرم ب روسی.....باید گزینه پادذلفک یاهمون premedical courses رو انتخاب میکردم دیگه درسته؟ بعد پذیرشی ک اونا میدن توش درج میشه فقط برای پادفک؟ اگه درج شه ویزا میدن باز یا بایس کورس اصلی باشه؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم ازتون......مرسی از پاسخ قبلیتون

ببین مراحل که بسته به دانشگاه ممکنه فرق کنه ولی به طور کلی من خودم این شکلی بود
    فرم رو پر کردم همراهش ترجمه مدارک رو فرستادم بعدش همین پیامی که به شما دادن به منم دادن که مدارک شما دریافت شد منتظر باشید با شما تماس میگیریم
    بعد یکی دو هفته منتظر شدم تا ایمیل قبولی اومد اپلیکیشنی از من نخواستن فکر میکنم بعد قبولی میگیرن
    تو نامه پذیرش که ایمیل شد نوشته شده رشته قبولی + دوره پادفک با تاریخ هر کدوم جدا و مشخص
    بعد یه دستور عملی بود تقریبا مثل قرارداد فرستادن گفتن بخون امضا کن بفرست تا رییس دانشگاه هم امضا کنه و بعد از اون مدارک پزشکی سلامت ایدز هپاتیت و سل رو همراه با فیش شهریه ترم بفرست تا ما درخواست دعوتنامه بدیم
    دعوتنامه که بیاد میتونید برید ویزا از اینجا به بعدشو من نرفتم به خاطر سربازی دوستان باید راهنمایی کنن ولی روال کلیش همینه خیلی فکر نمیکنم فرق داشته باشه حالا شما ایمیل بده به دفتر پذیرش بگو مدارکت رسیده یا نه
    خیلی خودتو نگران نکن جا خالی داشته باشن پذیرش میکنن مگر اینکه همون بحث دلال بیاد وسط وگرنه اینا یه ظرفیت خالی دارن واسه خارجی ها شرط معدل و این حرف ها هم خیلی ندارن زود اقدام کنی معمولا پذیرشت میکنن

Junior Member

[QUOTE=ahad116;2530134]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasj نمایش پست ها

ببین مراحل که بسته به دانشگاه ممکنه فرق کنه ولی به طور کلی من خودم این شکلی بود
    فرم رو پر کردم همراهش ترجمه مدارک رو فرستادم بعدش همین پیامی که به شما دادن به منم دادن که مدارک شما دریافت شد منتظر باشید با شما تماس میگیریم
    بعد یکی دو هفته منتظر شدم تا ایمیل قبولی اومد اپلیکیشنی از من نخواستن فکر میکنم بعد قبولی میگیرن
    تو نامه پذیرش که ایمیل شد نوشته شده رشته قبولی + دوره پادفک با تاریخ هر کدوم جدا و مشخص
    بعد یه دستور عملی بود تقریبا مثل قرارداد فرستادن گفتن بخون امضا کن بفرست تا رییس دانشگاه هم امضا کنه و بعد از اون مدارک پزشکی سلامت ایدز هپاتیت و سل رو همراه با فیش شهریه ترم بفرست تا ما درخواست دعوتنامه بدیم
    دعوتنامه که بیاد میتونید برید ویزا از اینجا به بعدشو من نرفتم به خاطر سربازی دوستان باید راهنمایی کنن ولی روال کلیش همینه خیلی فکر نمیکنم فرق داشته باشه حالا شما ایمیل بده به دفتر پذیرش بگو مدارکت رسیده یا نه
    خیلی خودتو نگران نکن جا خالی داشته باشن پذیرش میکنن مگر اینکه همون بحث دلال بیاد وسط وگرنه اینا یه ظرفیت خالی دارن واسه خارجی ها شرط معدل و این حرف ها هم خیلی ندارن زود اقدام کنی معمولا پذیرشت میکنن

ممنونم واقعا ازتون...نگران نیستم اقا احد..فقط لطف میکنین بگین فرم اپلیکیشن ک پر کردید توش چی رو انتخاب کردید؟
    premedical courses یا
    medicine؟ اینطور که من متوجه شدم شما هم برای پادفک میخان اقدام کنین..من فقط نگرانیم اینه که باید تو گزینهای فرم اپلیکیشن چیرو انتخاب میکردم....اخه من فقط
    premedical courses رو تیک زدم...میترسم پذیرشم فقط premedical courses کورس بیاد وبقول شما رشته قبولی + دوره پادفک نیاد وواسه ویزا مشکلیش بیاد..میشه بگین شما تو فرم اپلیکیشن چیوانتخاب کردین؟ مرسی از پاسخ قبلیتون

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    سلام
    من خودم پذیرش گرفتم بدون مشکل هیچ کاری هم نداره چندتا ایمیل خرج داره به دفتر پذیرش و بین الملل البته این نکته هم وجود داره بعضی از موسسات یا بهتر بگم دلال کار رو به جایی رسوندن که با بعضی دانشگاه ها قرار داد بستن که فقط از طریق اونها دانشجوی ایرانی پذیرش کنن برای مثال کافیه فرم پذیرش دانشگاه پلی تکنیک سنت پطرزبورگ رو پرکنید فردا از طرف موسسه مربوطه یه ایمیل میاد که .......
    اصن احتیاج نیست به این موسسات پول بدید، خیلی راحت میشه از دانشجوهای همون دانشگاها (هر دانشگاهی تو روسیه) بخوایید کاراتونو بکنن، شاید پنج شش برابر براتون ارزون تر در میاد. اصن نمیفهمم چرا دانشجوهای جدید اینقد پول مفت به موسسات میدن !!! نکنید اینکارارو، دلال پروری نکنید اینقد
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

سلام دوستان
    اینجا کسی هست که حرفه ای پذیرش برای روسیه بگیره؟؟؟ یا کسی رو میشناسین؟؟؟

از زمان ارسال مدارک به دانشگاه تا اینکه اونا invitation letter رو بفرستن ، چه مدت طول میکشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad2012139 نمایش پست ها
    از زمان ارسال مدارک به دانشگاه تا اینکه اونا invitation letter رو بفرستن ، چه مدت طول میکشه ؟
    معمولا تو تیر ماه اماده میشه
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sechenov university-dentistry

نقل قول نوشته اصلی توسط baharbanoo1370 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که حرفه ای پذیرش برای روسیه بگیره؟؟؟ یا کسی رو میشناسین؟؟؟
    سلام هست ولی منظورتون از حرفه ای رو نمیدونم چیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

برای چه رشته و چه دانشگاهی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhosropour نمایش پست ها
    برای چه رشته و چه دانشگاهی؟
    ارشد برق ، دانشگاه خاصی مدنظرم نیست ولی شنیدم دانشگاه باومن دانشگاه خیلی مطرحیه . اگه بشه اونجا خیلی خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ارشد برق ، دانشگاه خاصی مدنظرم نیست ولی شنیدم دانشگاه باومن دانشگاه خیلی مطرحیه . اگه بشه اونجا خیلی خوبه.
    بله دانشگاه خیلی خوبی هست البته پلی تکنیک سنپطر هم خوبه .ببینید شما زبان تحصیلتون روسی خواهد بود و نیاز به گذروندن دوره پادفک این دانشگاه رو دارید .و الان زمان پذیر برای دانشگاه ها هست و عموما دوعوتنامه ها اوایل اگوست اماده میشن