صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: ویزای B-1

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

پیش فرض ویزای B-1

کسی در مورد این ویزا اطلاعات داره؟ به چه کسایی تعلق میگیره؟ از F1 میشه به B-1 رفت؟
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

پیش فرض پاسخ : ویزای B-1

ویزای b1 ویزای بیزنس هست وبرای شرکت توکنفرانس و کارهای اینطوری صادر میشه البته گاهی همون b2یا توریستی هم صادر میکنن و کلا تفاوتی با توریستی نداره 3ماهس و 3 ماه هم قابل تمدیده
    از b میشه رفت رو f ولی از دانشجویی فکرنمیکنم بشه رفت رو بازدید وبیزینس(با عقل جور در نمیاد) و اصلا چه کاریه؟ هدف چیه؟

ApplyAbroad Superstar pimi810 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    ویزای b1 ویزای بیزنس هست وبرای شرکت توکنفرانس و کارهای اینطوری صادر میشه البته گاهی همون b2یا توریستی هم صادر میکنن و کلا تفاوتی با توریستی نداره 3ماهس و 3 ماه هم قابل تمدیده
    از b میشه رفت رو f ولی از دانشجویی فکرنمیکنم بشه رفت رو بازدید وبیزینس(با عقل جور در نمیاد) و اصلا چه کاریه؟ هدف چیه؟
    تو تاپیک شرایط واقغی کار تو آمریکا دوستی گفته بود فقط دارندگان این ویزا می تونن تو آمریکا شرکت تاسیس کنند، با توجه به پروسه ی زمان بر گرین کارد گویا سالها بعد از فارغ التحصیلی اجازه ی راه اندازی کسب و کار رو به خارجی ها نمیدن...
    !One hundred sixty-three thousand sq mi of awesomeness

مهم اینه که ایا درزمانی که با ویزا کارهستین H هم باز شرایط به همین صورته یا نه ویزا b1 خیلی بی ربط هست برای دانشجو

Junior Member

من پزشک هستم و می تونم برای دوره ی آبزرورشیپ در یکی از بیمارستان های امریکا پذیرش بگیرم. ویزایی که می دن B1 خواهد بود. کسی میدونه کلن شانس ویزا گرفتنم چقدره؟ مرسی

سلام دبرای دندانپزشکی که دوره های کوتاه مدت داره مثلا یک ماهه و 3 ماهه که اسمش هست precepetorship ویزا خوب میدن ولی f میدن حالا observer رو نمیدونم!اگه میخواین برین و usmle بدین و بمونید دنبال b نباشید بگردید دنبال f

Junior Member

من در واقع پذیرش دارم و دارم برای F اقدام می کنم ولی نگرانم که بهم ویزا ندن. می خواستم بدونم اگه B شانس بهتری داره برای اون اقدام کنم. با b برم و بعد status رو عوض کنم

F خیلی شانس بیشتری داره تا b

Junior Member

کسی اطلاعی داره که ایا میشه با ویزای توریستی اونجا کار پیدا کرد

من دانشجو هستم ودر واقع برا ریسرچ ویزا بی یک گرفتم. چون اول قرار بود سه ماه بمونم چون بچه کوچیک دارم. ولی گفتم شاید بیشتر بمونم.
    یعنی اگه استاده نامه بده نمیشه بیشتر بمونم؟

واقعا نمیدونم با ویزای b1چه مدت میتوان در آمریکا ماند؟ اگر شش ماهه است که خوبه برای من
    ویرایش توسط shabgard66 : January 24th, 2014 در ساعت 09:55 AM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)