صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 56

موضوع: پارتی بازی در دانشگاههای آمریکا

پیش فرض پارتی بازی در دانشگاههای آمریکا

سلام دوستان من می خوام برای کار و اقامت دائم در آمریکا اقدام کنم و علت اصلی رفتن من هم اینه که در ایران مردم فوق العاده دروغ گو هستند و پارتی بازی خیلی عادی شده و حتی استادای به ظاهر متشخص دانشگاه هم به قول خودشون پایبند نیستند (با عرض معذرت از همه افراد واقعا متشخص و درستکار) گذشته از اون دانشگاه اون جوری که باید محل علم و تحقیق نیست و خیلی از کارا بیشتر مثل بازی بچه ها سرسری گرفته می شه (منظورم کلاسای درس و تحقیقات علمیه) دست بردن تو نتیجه تحقیقات ظاهرا امری بسیار عادی شده و چیزای دیگه که خودتون احتمال بسیار زیاد دیده اید. از طرفی خیلی از افراد دور و بر من معتقدند که هر جا بری آسمون همین رنگه و در تمام کشورهای دنیا شرایط دقیقا مثل ایرانه. آیا واقعا اینطوره؟ خواهش می کنم دوستانی که تجربه زندگی چند ساله و برخوردهای زیادی با افراد مختلف در آمریکا و یا حتی کشورهای دیگه را داشته اند و به قولی دیگه گرد غربت رو جسم و روحشون نشسته جواب بدن . شما را به زرتشت که شعار اصلی پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک بود قسم می دم دروغ یا بدون اطلاع واقعی و مستند چیزی نگید. من دارم مسیر زندگیمو انتخاب می کنم جواب شما خیلییییییییییییییییییییی برام مهمه !

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پارتی بازی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان من می خوام برای کار و اقامت دائم در آمریکا اقدام کنم و علت اصلی رفتن من هم اینه که در ایران مردم فوق العاده دروغ گو هستند و پارتی بازی خیلی عادی شده و حتی استادای به ظاهر متشخص دانشگاه هم به قول خودشون پایبند نیستند (با عرض معذرت از همه افراد واقعا متشخص و درستکار) گذشته از اون دانشگاه اون جوری که باید محل علم و تحقیق نیست و خیلی از کارا بیشتر مثل بازی بچه ها سرسری گرفته می شه (منظورم کلاسای درس و تحقیقات علمیه) دست بردن تو نتیجه تحقیقات ظاهرا امری بسیار عادی شده و چیزای دیگه که خودتون احتمال بسیار زیاد دیده اید. از طرفی خیلی از افراد دور و بر من معتقدند که هر جا بری آسمون همین رنگه و در تمام کشورهای دنیا شرایط دقیقا مثل ایرانه. آیا واقعا اینطوره؟ خواهش می کنم دوستانی که تجربه زندگی چند ساله و برخوردهای زیادی با افراد مختلف در آمریکا و یا حتی کشورهای دیگه را داشته اند و به قولی دیگه گرد غربت رو جسم و روحشون نشسته جواب بدن . شما را به زرتشت که شعار اصلی پندار نیک و گفتار نیک و کردار نیک بود قسم می دم دروغ یا بدون اطلاع واقعی و مستند چیزی نگید. من دارم مسیر زندگیمو انتخاب می کنم جواب شما خیلییییییییییییییییییییی برام مهمه !
    دوست عزیز فقط من این رو میدونم که دروغشون از ما خیلی کمتره که این خیلی مهمه و یک نکته دیگه اینکه هیچوقت مسیر زندگیت رو با حرف این و اون انتخاب نکن با مراجعه به تواناییهایی که داری این مسیر رو انتخاب کن که بتونی ادامه اش بدی

Junior Member kavos آواتار ها

با پست بالا کاملا موافقم
    در اونجا هر بدی وجود داشته باشه خیلی کمه و با ایران قابل مقایسه نیست.
    منم یکی از دلایلی که میخوام برم از ایران اینه که مردماش عوض شدن اصلا مثله گذشته نیستن.
    هر جایی باشی پارتی بازی وجود داره و این یک حقیقته اما میتونم به جرئت بگم نه اندازه ایران.
    ایران وحشتناکه و بابت همینه که پیشرفت نمیکنیم و نابغه هارو به دلایل بیخودی رد میکنن.
    اما در کل در آمریکا نگرانه این مسئله نباش و از این بابت خیالت راحت باشه.

دوستان عزیز من در توانایی خودم هیچ شکی ندارم. نمی خوامم مسیر زندگیمو با حرف اینو و اون انتخاب کنم ولی نمی خوامم برم خارج و با مشکلات خاص خودش دست و پنجه نرم کنم و بعد ببینم همین آشه و همین کاسه . پس خواهش می کنم به این سوالم با نمونه و مدرک جواب بدین . آیا شما خودتون تجربه زندگی در آمریکا را داشته اید و این چیزایی که فرمودید واقعا تجربه کردین یا شنیدین؟ اگه شنیدین از کی بوده ؟چون من هم خوب شنیدم هم بد ولی هیچ کدوم تجربه واقعی افراد نبوده . بنابراین اگه می گین همه جا پارتی بازی هست و یا در آمریکا نگران این موضوع نباشم لطفا مثال بزنین که خودتون تجربه کردین یا فردی رو که به عینه دیده ملاقات کردین و خودش براتون تعریف کرده.لطفا مستند باشه . می بخشید که این همه پافشاری روی مستند بودنش می کنم آخه من معتقدم اگه اونا هم تو کارای علمی شون دست می برن، پارتی بازی می کنند ، حق همدیگر رو می خورن ، دروغ می گن و ... پس چه کاری است که اصلا درس بخونیم ؟ آخرش که چی ؟ اگه اینجور باشه ترجیح می دم تا آخر عمرم بشینم تو خونه و عمرم رو کامل صرف بازی های کامپیوتری و ترانه و فیلم و خلاصه هللی تللی کنم و حداقل به خودم دروغ نگم.

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    he heh heh heee . . . .

You think so !!!!!!!!!

Americans are just a modified version of Iranians!

do not waist your time for coming here for just the stupid reasons !!!!!!

i have a course here, THE GRADUATE SEMINAR !!!!!

do you know that what is the content !!!!

amazing ! SIENTIFIC INTEGRITY!

they teach us not to copy from the net!! do you know why? because all the students coping the WIKI materials and hand over them to the TAs!!!!( CHINA student versions are the worst )
    so do not jump to the conclusion BUDY!!!!
    Hey again!
    Hossein why are you so pessimistic? i like your posts and also appreciate your comments. But,Buddy you are destroying the iranian's ambition. I am going to suffer a lot to get that stupid vissa. So please give me some reasons to fortify that it worth it.
    You know i mean judge pros and cons of USA.
    All i am seeing these days from you is nag!
    don't get it in a bad way. Please talk about the advantage of us university and facilities and ....

ApplyAbroad Hero

با سلام به شهداد عزیز

آمریکا و ایران در دو نقطه مخالف هم از این نظر قرار دارند یعنی ایران جامعه ای اخلاق محور ( در تئوری ) و آمریکا جامعه قانون محور هست. در ایران اخلاق تمام بار سلامت جامعه رو بر عهده دارد و سالهای مدیدی هم توانسته بود حداقلهای سلامت جامعه رو تامین کند. باید متذکر شویم که بیشتر این اخلاقیات را باید و نبایدهای دینی شکل داده بودند ولی رفته رفته به دلیل هر آنچه شما بهتر می دانید این پایه ها سست و سست تر گردیده است در نتیجه میزان بداخلاقی ها به سرعت افزایش یافت.
    در نقطه ی مقابلش آمریکا قانون مدار هست در نتیجه هنجارهای جامعه با قانون ساخته می شوند و سلامت جامعه تامین می می کنند. در صورت لزوم، ابزار هایی مثل دادگاه و پلیس وارد قضیه می شود با سرعت بالاتری یک بداخلاقی مثل همین مسایلی که خودتان سوال کردید رو بازسازی می کند. البته این قضیه در مورد آمریکا هنوز ایده آل نیست چون آمریکا 100 جامعه قانون مدار نیست. ولی به اندازه ای که سلامت جامعه را تامین کند قانون مدار هست.
    مهم نیست که در آمریکا پارتی بازی، دزدی، قتل و... رخ می دهد یا خیر. مهم این هست که قانونی هست که به جامعه امکان تصحیح ، برخورد یا ریشه کن کردن یک بداخلاقی را می دهد. بر عکس جوامع اخلاق مدار که در دهه ها ی اخیر در بحران عدم سلامت جامعه گیر کرده اند. چون پایه های پوسیده ی اخلاق دیگر جوابگو نیست. دیگر لوتی محله حافظ ناموس اهل محل نیست، دیگر حق مردم خط قرمز نیست و ...

پس برای تجربه یک زندگی از نوع دیگر تلاش کنید و عیار خودتان را در جامعه قانون مدار بسنجید البته آسان نخواهد بود چون ما فردی اخلاق مدار هستیم تا قانون مدار...

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza2010 نمایش پست ها
    اگه به امار و ارقام اعتقاد داری امار جرم و جنایت و فقر و فساد و ........... در امریکا بالاست بر خلاف امار ارائه شده مملکت گل و بلبل ما( به قول شاعر همه چی ارومه من چقدر خوشبختم) "پس به نظر بنده حقیرجرم دوست" هر چه زودتر حتی شنا کنان ازطریق اقیانوس خودت رو برسان به مرکز جرم و جنایت. اگه هم دنبال مملکتی هستی با امار های غیر دستکاری شده و اینده ای صدرصد روشن به دور از صفات ناپسند بلاد دیگر , همینجا بمون و جای امثال من جرم دوست رو که له له میزنم برای رفتن پر نکن (عزیز دل برادر شما در موقع دیدن طاووس ذهنیتت میره سمت پای طاووس)

خوب من دقیقا میخوام جواب سوال تاپیکو بدم بنده دقیقا تایید میکنم که در امریکا پارتی بازی وجود داره البته خیلی خیلی کمتر از ایران
    ببینید خیلی از زشته های تخصصی پزشکی و دندانپزشکی تو امریکا به ندرت و تقریبا در حد صفر به خارجیها پذیرش میدن و داشتن یک رابطه میتونه این موضوع رو حل کنه و اینده یک نفررو عوض کنه! خوب این عین پارتی بازی هست
    اما در مقایسه با ایران که حتی سر گرفتن یه کاری که زیر خط فقر هست حقوقش و پارتی بازی درکاره غیر قابل مقایسس!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    Hey again!
    Hossein why are you so pessimistic? i like your posts and also appreciate your comments. But,Buddy you are destroying the iranian's ambition. I am going to suffer a lot to get that stupid vissa. So please give me some reasons to fortify that it worth it.
    You know i mean judge pros and cons of USA.
    All i am seeing these days from you is nag!
    don't get it in a bad way. Please talk about the advantage of us university and facilities and ....
    my brother

to be honest with you these are all the things that i found here! exept the quality of the university and the respect that they showed me at the university! nothing more than that.

i just wanted to clarify the situation here so that the others can understand why they had to come here! for what reason!

yeah just for the STUDYING and having a little fun!

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز فکر نمیکنید قضاوت در مورد یک کشور بعد از فقط یکی دو هفته اونجا بودن یک کمی زوده؟ اصلا در این مدت یک بازه آماری مفید نمیشه جمع کرد

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)