نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 11 از 65 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

ApplyAbroad Champion
    maziyarsh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Multimedia

پیش فرض پاسخ : مشکلات سفر به مالزی( ویزا ، بلیط،...)

نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    نمی دونم که شما به دانشگاه utm ایمیل زدید یا به um ، ولی من هر چی به دانشگاه utm ایمیل می زنم جواب نمی دن. نمی دونم شاید تو سرور هاشون ایمیلهای گوگل یا یاهو رو ***** کرده باشن...
    من موقع اعزامم داره نزدیک می شه و نگران هستم. فقط ازشون خواستم که من رو زودتر از جواب اپلای خودم مطلع کنن.
    شما به کی ایمیلی زدی؟ (البته اگه تو یو تی ام هستش)
    سلام
    من واسه MMU اقدام کردم
    هر چند بگم که به چند نفر ایمیل زدم که فکر میکردم مسئول دانشجویان خارجی هستند اما اشتباه میکردم آخر سر به یکی در IPS اونجا ایمیل زدم که گفت حداکثر 72 ساعت میگیم با شما تماس بگیرند که اینکارم کردند و گویا ایمیل بین چند نفر تقسیم میشود که دیگه بعد از اون من مستقیما سوالاتم رو از همون شخص میپرسیدم که 24 ساعت نشده جواب میداد

نقل قول نوشته اصلی توسط ernesto83s نمایش پست ها
    سلام دوستان.

ببخشید من کل این تاپیک رو خوندم اما چیزی دستگیرم نشد. می خواستم بپرسم شما با ویزای دانشجویی که سفارت مالزی تو ایران واست صادر می کنه، نمی تونی بلیت یک طرفه بگیری و حتماً باید دو طرفه باشه؟ آخه کمی عجیبه، مگه شما ویزا نداری، پس چرا بلیت یک طرفه نمی تونی بگیری؟

سوال دومم هم اینه که کسی راجع به تفاوت قیمت شرکت های مختلف خبری داره، از نظر راحتی سفر هم اگه مقایسه ای می تونید بکنید ممنونم؟
    چون هیچ منبع درست حسابی نیست که ما رو راهنمایی کنه.
    من تماس گرفتم سفارت برای ویزای دانشجویی میگه باید بلیط بیاری. میخوام بلیط یک سره بگیرم ، انگار میگند که باید ویزا دانشجویی بیاری
    خلاصه افتادیم توی دور
    این مالایی ها هم نوبرند!!!

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها من با این ویزای سفارت اومدم(از این دو ماهه ها)
    سفارت نگاه نمیکنه که بلیط شما 2 طرفه باشه(مال من اگرچه 2 طرفه بود)
    شما مطمئن هستی که آژانس ها 1 طرفه نمیدن همین جوری!!

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط domesday نمایش پست ها
    بچه ها من با این ویزای سفارت اومدم(از این دو ماهه ها)
    سفارت نگاه نمیکنه که بلیط شما 2 طرفه باشه(مال من اگرچه 2 طرفه بود)
    شما مطمئن هستی که آژانس ها 1 طرفه نمیدن همین جوری!!
    اول اينكه آژانسها اگه بگيد برگه پذيرش داريد ميدن يكطرفه ،‌اگرم ندادند بگين من بهتون آژانس معرفي كنم بهتون يكطرفه بده . من خودم يكطرفه گرفتم .
    براي ويزا كپي بليطتون رو هم بايد تحويل بديد

موفق باشيد .

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    اول اينكه آژانسها اگه بگيد برگه پذيرش داريد ميدن يكطرفه ،‌اگرم ندادند بگين من بهتون آژانس معرفي كنم بهتون يكطرفه بده . من خودم يكطرفه گرفتم .
    براي ويزا كپي بليطتون رو هم بايد تحويل بديد

موفق باشيد .

صابر خان. لطف میکنید
    میشه اسم چندتاشو بگید که یک طرفه هم میده. تا هی مجبور نشیم با اینا سر و کله بزنیم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر برای مالزی

با سلام
    از خانم ها كسي 29 نوامبر پرواز داره كه عازم يو تي ام (جوهور)باشند؟

Junior Member

دوستان سلام
    شما که هم اکنون در دانشگاه مالزی هستید یا آشنایی قبلی دارید، میشه بگید وقتی زودتر از زمان ثبت نام رسیدید کجا رفتید؟ من می خوام حدود 1 هفته زودتر از روز ثبت نام بیام upm. حالا از نظر هزینه و دیگر مسایل شما کدوم راه را پیشنهاد میکنید و کمتر دردسر داره؟

1.بلیط یک طرفه بگیرم (حدود 530) : پول اسکان و خوراک و دیگر مسائل را خودم باید بدهم.
    اصلا داخل دانشگاه upm قبل از روز ثبت نام به من اتاق موقت میدهند؟این قضیه guest house چیه؟ هزینه و خوراک چطوره؟ اگر بخوام داخل دانشگاه بمونم هزینه کلی چقدر میشه؟ اصلا میشه همون روزی که میام برم خوابگاه را بگیرم ؟

2.حالا بلیط دو طرفه یکساله (حدود 930) بگیرم و البته هزینه اسکان و غذا را باید جدا بدهم : ضمن اینکه میشه بعدا با تحفیف دانشجویی بلیط گرفت!

3.با تور یک هفته ای بیام (حدود 680 - ظاهرا هزینه از نظر هتل مناسب تره) : هزینه مثل اینه که خودم بلیط یک طرفه بگیرم و حدود 150 تومن پول هتل یک هفته! راستی مشکل ساز که نمیشه؟؟
    این روش ظاهرا بهتره.

4. اصلا یک هفته زودتر نیام! همون روز قبل از ثبت نام برسم مالزی!

نمی دونم اگر راه دیگه ای هست که بهتر باشه ، ممنون میشم به من اطلاع بدهید. همین امروز فردا باید وضعیتم را نهایی کنم.

ضمنا یک سوال دیگه:
    با توجه به وضعیت فعلی ، فکر میکنید ارز از چه نوعی بگیرم که کمتر ضرر کنم یورو یا دلار؟ نیاز نیست رینگیت بگیرم(بانک و صرافی که فرقی نمیکنه؟)
    ویرایش توسط T-Way : November 16th, 2009 در ساعت 05:17 PM

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way نمایش پست ها
    دوستان سلام
    شما که هم اکنون در دانشگاه مالزی هستید یا آشنایی قبلی دارید، میشه بگید وقتی زودتر از زمان ثبت نام رسیدید کجا رفتید؟ من می خوام حدود 1 هفته زودتر از روز ثبت نام بیام upm. حالا از نظر هزینه و دیگر مسایل شما کدوم راه را پیشنهاد میکنید و کمتر دردسر داره؟

1.بلیط یک طرفه بگیرم (حدود 530) : پول اسکان و خوراک و دیگر مسائل را خودم باید بدهم.
    اصلا داخل دانشگاه upm قبل از روز ثبت نام به من اتاق موقت میدهند؟این قضیه guest house چیه؟ هزینه و خوراک چطوره؟ اگر بخوام داخل دانشگاه بمونم هزینه کلی چقدر میشه؟ اصلا میشه همون روزی که میام برم خوابگاه را بگیرم ؟

2.حالا بلیط دو طرفه یکساله (حدود 930) بگیرم و البته هزینه اسکان و غذا را باید جدا بدهم : ضمن اینکه میشه بعدا با تحفیف دانشجویی بلیط گرفت!

3.با تور یک هفته ای بیام (حدود 680 - ظاهرا هزینه از نظر هتل مناسب تره) : هزینه مثل اینه که خودم بلیط یک طرفه بگیرم و حدود 150 تومن پول هتل یک هفته! راستی مشکل ساز که نمیشه؟؟
    این روش ظاهرا بهتره.

4. اصلا یک هفته زودتر نیام! همون روز قبل از ثبت نام برسم مالزی!

نمی دونم اگر راه دیگه ای هست که بهتر باشه ، ممنون میشم به من اطلاع بدهید. همین امروز فردا باید وضعیتم را نهایی کنم.

ضمنا یک سوال دیگه:
    با توجه به وضعیت فعلی ، فکر میکنید ارز از چه نوعی بگیرم که کمتر ضرر کنم یورو یا دلار؟ نیاز نیست رینگیت بگیرم(بانک و صرافی که فرقی نمیکنه؟)
    شما يك هفته زودتر بيا بليط يكطرفه هم اوني كه داري ميگيري خيلي گرون هست ، من پيشنهاد ميكنم ايرلاين هاي ديگه هم بپرس.
    با بليط يكطرفه بيا ، دانشگاه هم براي شب اول جا ميده تا كار خوابگاهتون جور بشه ،‌البته درباره UPM دقيق نميدونم .
    بليط دو طرفه بدرد نميخوره چون معلوم نيست كه شا حتما بين ترم برميگرديد يا نه ،‌ حالا اگه رفتين خواستين برگرديد ايران اون موقع 2 طرفه ميگيريد كه تخفيف دانشجويي هم شاملتون ميشه .چون تا تشكيل پرونده نديد ،‌تخفيف دانشجويي شامل نميشه .
    پول هم من خودم نزديك 3000 تا يورو و 200تا دلار و 300 تا رينگيت گرفتم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    شما يك هفته زودتر بيا بليط يكطرفه هم اوني كه داري ميگيري خيلي گرون هست ، من پيشنهاد ميكنم ايرلاين هاي ديگه هم بپرس.
    با بليط يكطرفه بيا ، دانشگاه هم براي شب اول جا ميده تا كار خوابگاهتون جور بشه ،‌البته درباره UPM دقيق نميدونم .
    بليط دو طرفه بدرد نميخوره چون معلوم نيست كه شا حتما بين ترم برميگرديد يا نه ،‌ حالا اگه رفتين خواستين برگرديد ايران اون موقع 2 طرفه ميگيريد كه تخفيف دانشجويي هم شاملتون ميشه .چون تا تشكيل پرونده نديد ،‌تخفيف دانشجويي شامل نميشه .
    پول هم من خودم نزديك 3000 تا يورو و 200تا دلار و 300 تا رينگيت گرفتم .
    ممنون
    یعنی فکر میکنید قبل از ثبت نام در دانشگاه با آفر لتر اجازه استفاده از خوابگاه را میدهند؟؟
    راستش این قیمتی که گفتم مال ایران ایر هست.
    پیگیری کردم قطر (370) هست، ولی خوب ظاهرا باید زمان زیادی در مسیر باشم : 6 ساعت حداقل ترانزیتش میشه + مسیر پرواز(؟)
    شما خودتون با چه روشی میرید؟
    پس تور نمی ارزه؟ اصلا نیاز نیست پس هتل اینجا رزور کنم؟

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way نمایش پست ها
    ممنون
    یعنی فکر میکنید قبل از ثبت نام در دانشگاه با آفر لتر اجازه استفاده از خوابگاه را میدهند؟؟
    راستش این قیمتی که گفتم مال ایران ایر هست.
    پیگیری کردم قطر (370) هست، ولی خوب ظاهرا باید زمان زیادی در مسیر باشم : 6 ساعت حداقل ترانزیتش میشه + مسیر پرواز(؟)
    شما خودتون با چه روشی میرید؟
    پس تور نمی ارزه؟ اصلا نیاز نیست پس هتل اینجا رزور کنم؟
    UTM اين امكان رو ميده ،‌اما بقيه رو نميدونم
    براي بليط هم :
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=3268
    من با گلف ميرم 1ساعت هم ترانزيت بيشتر نداره .خيلي تعريف نميكنن از پروازش ، اما من با ايران ايرم اصلا حال نميكنم و ترجيح ميدم Gulf رو .
    هزينه برام خيلي مهم هست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)