نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 12 از 65 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات سفر به مالزی( ویزا ، بلیط،...)

نقل قول نوشته اصلی توسط Saber نمایش پست ها
    UTM اين امكان رو ميده ،‌اما بقيه رو نميدونم
    براي بليط هم :
    http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=3268
    من با گلف ميرم 1ساعت هم ترانزيت بيشتر نداره .خيلي تعريف نميكنن از پروازش ، اما من با ايران ايرم اصلا حال نميكنم و ترجيح ميدم Gulf رو .
    هزينه برام خيلي مهم هست
    صابر جان ممنون
    گلف که ظاهرا اصلا تو دسامبر (از 3 تا 12 ام چک کرده ام) قیمت مناسب یک طرفه نداره!
    اون 7 ساعت ترانزیت قطر هم که آدم رو بیچاره میکنه!
    من که می خواهم حدود 6 دسامبر برم حالا مونده ام چی کار کنم!
    با همین یک طرفه ایران ایر 530 برم ! ( امیدوارم اسکان در upm بدهند!)
    یا با تور 680 تومنی!
    اگر اطلاع دارید شرکت هواپیمایی خاصی برای 6 تا 10 دسامبر بلیط قیمت پایین داره (حداقل ترانزیت) ممنون میشم اطلاع بدید.
    از دوستان upm اگر کسی هست یه راهنمایی بکنه؟ اگر اطلاعی از آخرین امکانات upm دارید؟ guest house upm چطوره؟

یک سوال در مورد ویزا:
    بالاخره ویزا گرفتن سفارت مالزی در ایران فایده داره یا نه؟ اینها به ما ویزای تحصیلی میدهند یا نه؟ تو ویکی که ارائه بلیط جزو موارد الزامی برای گرفتن ویزا نیست،یعنی نیازی نیست؟ من فعلا یک برگه رزرو از آژانس دستمه (بدون هیچ مهر، فقط اطلاعات من و زمان و مقصد) ، کافیه؟
    ویرایش توسط T-Way : November 17th, 2009 در ساعت 09:05 PM

Junior Member

با سلام به دوستان
    يه سوال در مورد تخفيف بليط دانشجويي:
    براي تخفيف حتما بايد بليط رفت و برگشت داشته باشيم؟
    اينكه مبدا ايران باشه يا كشور محل تحصيل كه فرقي نميكنه؟ مثلا ايران- مالزي- ايران يا مالزي- ايران- مالزي(آخه توي سايت سفارت ايران در سوئد نوشته بود سوئد ايران سوئد)

يه نكته:
    من براي دفعه اول بليط رفت و برگشت يكساله از ايران گرفتم. اما الان كه دقت كردم، اگر دفعه اول رفت بگيريم علاوه بر اينكه يه سفر يه طرفه بيشتر شامل تخفيف ميشه(ظاهرا سفر برگشت آخر هم شامل ميشه) هر مرتبه كه بخواهيم از مبدا مالزي بگيريم مسلما مدت اقامت در ايران كمتر از مالزيه و بليط رفت و برگشت كوتاه مدت خيلي ارزونتر از يكساله هست درسته؟

لطفا اگر در استدلالم نكته اي رو در نظر نگرفتم يادآوري كنيد آخه شايد بخوام بليطم رو يه طرفه كنم؟

راستي اگر بليط ok شده باشد ولي هنوز صادر نشده اگر بخواهيم عوض كنيم جريمه تعلق ميگيره؟

Senior Member Saber آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    يه سوال در مورد تخفيف بليط دانشجويي:
    براي تخفيف حتما بايد بليط رفت و برگشت داشته باشيم؟
    اينكه مبدا ايران باشه يا كشور محل تحصيل كه فرقي نميكنه؟ مثلا ايران- مالزي- ايران يا مالزي- ايران- مالزي(آخه توي سايت سفارت ايران در سوئد نوشته بود سوئد ايران سوئد)

يه نكته:
    من براي دفعه اول بليط رفت و برگشت يكساله از ايران گرفتم. اما الان كه دقت كردم، اگر دفعه اول رفت بگيريم علاوه بر اينكه يه سفر يه طرفه بيشتر شامل تخفيف ميشه(ظاهرا سفر برگشت آخر هم شامل ميشه) هر مرتبه كه بخواهيم از مبدا مالزي بگيريم مسلما مدت اقامت در ايران كمتر از مالزيه و بليط رفت و برگشت كوتاه مدت خيلي ارزونتر از يكساله هست درسته؟

لطفا اگر در استدلالم نكته اي رو در نظر نگرفتم يادآوري كنيد آخه شايد بخوام بليطم رو يه طرفه كنم؟

راستي اگر بليط ok شده باشد ولي هنوز صادر نشده اگر بخواهيم عوض كنيم جريمه تعلق ميگيره؟
    درباره هزينه انصراف بليط و اين حرف ها بسته به ايرلاينتون داره ،‌بايد از آژانستون كه بليط گرفتيد بپرسيد .
    تخفيف دانشجويي هم ، اولين بار كه از ايران ميريد شامل شما نميشه ،‌چون بايد بريد مالزي تشكيل پرونده بديد سفرات بعدش شامل اون موارد ميشه .
    موفق باشيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnaz نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    يه نكته:

من می خواستم بلیط یک طرفه ایران ایر بگیرم ،ولی طبق صحبت مسئول فروش آژانس ، و اینکه دردسر نداشته باشم، آخرش یکساله گرفتم:
    طبق قیمت بلیط یک طرفه ایران ایر 537 تومن
    و قیمت دو طرفه یکساله ایران ایر 932 تومن
    ایشون گفت :
    شما (من) اگر فقط از بلیط رفت استفاده کنی می تونی بعدا شخصا بیایی بلیط (برگشت) را لغو کنی و مابه التفاوت مبلغ یکساله دو طرفه را از یک طرفه کم میکنه
    یعنی 932 - 537 = حدود 395
    رو بهم پس میده.. ( پس یعنی فرقی نمیکنه حالا یک طرفه بگیرم یا دو طرفه یکساله!؟)
    البته من خودم یکمی شک داشتم ولی ایشون تاکید کرد که اینکار رو میکنه..
    خوب اگر اینجور انجام بشه، هر وقت تونستیم بلیط نیم بها بگیریم(دانشجویی) با اون میایم و این بلیط برگشت (استفاده نشده) را پس میدیم و مبلغ را دریافت میکنیم...

در مورد عوض کردن بلیطی که ok شده (یعنی پولش را داده اید) اگر فقط رفت باشه بخواهیم تغییر بدهیم یعنی رفت و برگشت کنیم یا بالعکس، طبق حرف شخصی که گفتم اگر درست یادم باشه حداقل باید 50 تومن جریمه بدهیم .
    حالا نمیدونم شاید آژانس شما فرق بکنه... اگر کسی نظری داره بگه شاید بهتر بفمیم!
    ----
    یه سوال : بلیطی که صادر میشه چه شکلیه؟ فقط زمان بلند شدن هواپیما رو داره یا زمان فرود هم مشخصه؟ مال من که زمان فرود مشخص نیست!
    ضمنا صابر جان ازت تشکر می کنم به خاطر پیگیری که برام کردی... (ظاهرا از اون طرف پشت بوم افتادم!! در خرید بلیط)

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Way نمایش پست ها
    من می خواستم بلیط یک طرفه ایران ایر بگیرم ،ولی طبق صحبت مسئول فروش آژانس ، و اینکه دردسر نداشته باشم، آخرش یکساله گرفتم:
    طبق قیمت بلیط یک طرفه ایران ایر 537 تومن
    و قیمت دو طرفه یکساله ایران ایر 932 تومن
    ایشون گفت :
    شما (من) اگر فقط از بلیط رفت استفاده کنی می تونی بعدا شخصا بیایی بلیط (برگشت) را لغو کنی و مابه التفاوت مبلغ یکساله دو طرفه را از یک طرفه کم میکنه
    یعنی 932 - 537 = حدود 395
    رو بهم پس میده.. ( پس یعنی فرقی نمیکنه حالا یک طرفه بگیرم یا دو طرفه یکساله!؟)
    البته من خودم یکمی شک داشتم ولی ایشون تاکید کرد که اینکار رو میکنه..
    خوب اگر اینجور انجام بشه، هر وقت تونستیم بلیط نیم بها بگیریم(دانشجویی) با اون میایم و این بلیط برگشت (استفاده نشده) را پس میدیم و مبلغ را دریافت میکنیم...

در مورد عوض کردن بلیطی که ok شده (یعنی پولش را داده اید) اگر فقط رفت باشه بخواهیم تغییر بدهیم یعنی رفت و برگشت کنیم یا بالعکس، طبق حرف شخصی که گفتم اگر درست یادم باشه حداقل باید 50 تومن جریمه بدهیم .
    حالا نمیدونم شاید آژانس شما فرق بکنه... اگر کسی نظری داره بگه شاید بهتر بفمیم!
    ----
    یه سوال : بلیطی که صادر میشه چه شکلیه؟ فقط زمان بلند شدن هواپیما رو داره یا زمان فرود هم مشخصه؟ مال من که زمان فرود مشخص نیست!
    ضمنا صابر جان ازت تشکر می کنم به خاطر پیگیری که برام کردی... (ظاهرا از اون طرف پشت بوم افتادم!! در خرید بلیط)
    بليط من رسيد اكترونيكي هست ،‌كه Print گرفتم و تو اينترنت هم ميتونم چك كنم .
    ساعت رفت و رسيدن و فرودگاه و غيره و شماره صندلي دقيق مشخص هست داخلش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTM ;chemistry;PHD

سلام بچه ها
    کسی هست که از ایران حساب ارزی بانک ملی باز کرده باشه و مالزی استفاده کرده باشه؟ میدونین این کار به صرفه است یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTM ;chemistry;PHD

پیش فرض پاسخ : همسفر برای مالزی

سلام دوستان
    من 30 نوامبر با پرواز امارات میرم - 2 دسامبر باید اونجا باشم- بچه های که میخوان برن UTM برنامه جوهور رفتنشون چجوریه ؟ هم هواپیما هم قطار و تاکسی و اتوبوس هست ، به پیشنهاد دادن 200 هزار تومن - تا فرودگاه بیان دنبالم و . . .. نظر اساتید محترم و صاحب نظر چیه؟

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 30 نوامبر با پرواز امارات میرم - 2 دسامبر باید اونجا باشم- بچه های که میخوان برن UTM برنامه جوهور رفتنشون چجوریه ؟ هم هواپیما هم قطار و تاکسی و اتوبوس هست ، به پیشنهاد دادن 200 هزار تومن - تا فرودگاه بیان دنبالم و . . .. نظر اساتید محترم و صاحب نظر چیه؟
    اصلا نیازی به این کار و پرداخت این هزینه نیست خیلی راحت تر از این می تونید بیاد توصیه من اتوبوس هست چون بعد هم مسیر برگشت به دانشگاه کوتاه تره و پول تاکسی کمتری می دید.
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UTM ;chemistry;PHD

ممنون از راهنمایی شما
    آخه ساعت حدود 3 بعد از ظهر میرسم کوالا و نمیدونم همون موقع میشه کارهای بانکی رو انجام بدم و آیا دانشگاه اونموقع به من خوابگاه میده ؟ چون احتمالا حدود ساعت 6 بعد از ظهر بشه

رشته و دانشگاه
    IT Management-UTM

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی شما
    آخه ساعت حدود 3 بعد از ظهر میرسم کوالا و نمیدونم همون موقع میشه کارهای بانکی رو انجام بدم و آیا دانشگاه اونموقع به من خوابگاه میده ؟ چون احتمالا حدود ساعت 6 بعد از ظهر بشه
    درانجام کارهای بانکی عجله ای نیست .بعدا هم میشه
    و اینکه دانشگاه نهایت تا 4 کار انجام میده .اون ساعت که شما میرسی UTM باید برید هتل ساعت اداری تموم شده .
    حالا باز Sepanta جان که اونجاست بهتر میتونه بهت بگه .

در ضمن سعی کنید در راستای موضوع صحبت بشه ، بخش مشکلات و سوالات سفر هست .ادامه بحث رو اونجا دنبال کنید
    ویرایش توسط Saber : November 18th, 2009 در ساعت 10:39 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)