نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 5 از 65 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشکلات سفر به مالزی( ویزا ، بلیط،...)

اگه ار الان برنامه دارین که بین ترم برگردید و حتما" یه سری به ایران بزنید، یکساله بگیرید. در غیر اینصورت هرکدوم که ارزونتره! بعدش هروقت که برگشتید میتونید مقداری از پولتون که فکر کنم( حدوده 60 درصد یکطرف) باشه رو بگیرین
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Process Control, Åbo Akademi University

من امروز فهمیدم که از وقتی بیلیط رزرو کنی تا 48 ساعت بیشتر برات نگه نمی دارن و بعدش حذف میشه نه تا 48 ساعت قبل پرواز.......

تا 48 ساعت قیل پرواز میشه بلیط را با یه هزینه کم کنسل کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya82
    اگه ار الان برنامه دارین که بین ترم برگردید و حتما" یه سری به ایران بزنید، یکساله بگیرید.
    چرا یکساله. چرا شش ماهه نه؟ مگه پایان ترم دوم نمیشه برگشت ایران؟

در غیر اینصورت هرکدوم که ارزونتره! بعدش هروقت که برگشتید میتونید مقداری از پولتون که فکر کنم( حدوده 60 درصد یکطرف) باشه رو بگیرین
    ممکنه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟ من دقیقا متوجه منظورتون نشدم.

ApplyAbroad Veteran

to amir2022:
    شما مطمئنید؟ من برای خواهرم از اینجا بیلط رزرو کردم و درست 36 ساعت قبل از پرواز کانفیرمش کرد. روی برگه رزرو هم نوشته که تا 48 ساعت قبل از پرواز میتونید کانفیرمش کنید. ولی حالا ایران ایر توی ایران هم این کارو عملی میکنه یا نه، نمیدونم. ولی اینجا که همینجوریه و اصلش هم همینه.

to mehdi 360:
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi360
    چرا یکساله. چرا شش ماهه نه؟ مگه پایان ترم دوم نمیشه برگشت ایران؟

ممکنه در این مورد بیشتر توضیح بدید؟ من دقیقا متوجه منظورتون نشدم.
    یعنی ترم اول و دوم جمعشون میشه 6 ماه!!! که پایان ترم دوم با همون بایط 6 ماهه بخواین برگردین؟؟؟
    والله هر چی که دوست دارین بگیرین!! ولی وقتی اینجا دانشجو شدین ایشالله از سفارت میتونید یه نامه برای تخفیف بلیط بگیرید که حدوده 50 درصد تخفیفه دانشجویی هست ولی برای استفاده از تخفیف حتما" باید بلیط یکساله بگیرید. معمولا" بچه هایی که قصد برگشت دارن در طول تحصیل، یکساله میگیرن. حالا اگه شما همون 6 ماه اول میخواید برگردید 6 ماهه بگیرید. هیچ فرقی نمیکنه. فقط ار نظر قیمت باید ببینید که کدومش براتون میصرفه.

شما اگه بلیط مثلا" 6 ماهه بگیرید و بعدش توی اون 6 ماه برنگردید و از بلیطتتون استفاده نکنید( بهتره که برگش رو open بگیرید) 1سال یا 2 سال یا...هر وقت که برگشتید ایران با نشون دادن اون بلیط و اینکه از اون بلیط استفاده نکردید میتونید از همون آژانس مقداری از پول همون یکطرف رو بگیرید.
    امیدوارم خوب توضیح داده باشم. اگه با آژانس ها هم صحبت کنید خوب براتون مسئله رو توضیح میدن.

Junior Member

یعنی ترم اول و دوم جمعشون میشه 6 ماه!!! که پایان ترم دوم با همون بایط 6 ماهه بخواین برگردین؟؟؟
    همونطور که پایین عرض کرده بوده "با توجه به نیمسال دوم و شرایط زندگی و غیره که ما ازش بی اطلاعیم." منظورم بود.
    از توضیحتون ممنونم. متوجه شدم.

پیشنهاد می‌کنید چند روز قبل از ثبت نام مالزی باشیم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

شما مطمئنید؟ من برای خواهرم از اینجا بیلط رزرو کردم و درست 36 ساعت قبل از پرواز کانفیرمش کرد. روی برگه رزرو هم نوشته که تا 48 ساعت قبل از پرواز میتونید کانفیرمش کنید. ولی حالا ایران ایر توی ایران هم این کارو عملی میکنه یا نه، نمیدونم. ولی اینجا که همینجوریه و اصلش هم همینه.

to mehdi 360:یعنی ترم اول و دوم جمعشون میشه 6 ماه!!! که پایان ترم دوم با همون بایط 6 ماهه بخواین برگردین؟؟؟
    والله هر چی که دوست دارین بگیرین!! ولی وقتی اینجا دانشجو شدین ایشالله از سفارت میتونید یه نامه برای تخفیف بلیط بگیرید که حدوده 50 درصد تخفیفه دانشجویی هست ولی برای استفاده از تخفیف حتما" باید بلیط یکساله بگیرید. معمولا" بچه هایی که قصد برگشت دارن در طول تحصیل، یکساله میگیرن. حالا اگه شما همون 6 ماه اول میخواید برگردید 6 ماهه بگیرید. هیچ فرقی نمیکنه. فقط ار نظر قیمت باید ببینید که کدومش براتون میصرفه.
    من از یک دفتر هوا÷یمایی پرسیدم و اینو گفت..حالا باز تحقیق میکنم

دولت 50 در صد یلیط تمام هواپیمایی ها رو میده یا فقط ایران ایر؟؟

ApplyAbroad Veteran

نخیر! فقط برای ایران ایر این تخفیف هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من از شركت golf air ژرسيدم گفت به خاطر اينكه دسامبر خيلي شلوغه تا مدتي كه شركت خودش تعيين ميكنه ميشه رزرو كرد كه در اين روزها حداكثر تا 1 هفته بيشتر نيست و اينو خوده سايت تعيين ميكنه

Junior Member

to amir2022:
    سلام.
    آره همینطور که بچه ها گفتند پروازهای خارجی به علت شلوغ بودن نمی شه بلیت رزرو کرد یعنی اگه confirm نکنی خیلی زود از رزرو خارج می شی اما پروازهای ایران ایر اینطوری نیست و تا 1 هفته قبل از پرواز هم می شه رزرو رو نگه داشت. البته برخی پروازها که خیلی شلوغه دیگه اصلا الان بلیتم هم واسش سخت گیر می یاد چه برسه به رزرو، مثلاً گلف ایر تا دسامبر پروازاش پر شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2022
    ارزون ترين golf air هستش و حدود 7 ساعت هم بيشتر پروازش طول نميكشه....
    سلام. می خواستم بگم ارزونترین الاتحاد و قطر ایرویز اما زمان توقفشون تو قطر اولی 6:55 و دومی 5:45

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)