نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 54 از 65 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

پیش فرض پاسخ : پرواز به مالزی

نقل قول نوشته اصلی توسط rede نمایش پست ها
    دوست گلم سلام
    منم ایران ایر هت پروازم و از روی کم پولی انتخاب کردمش و اولش شدیدا می ترسیدم تا اینکه با دوستم که بلیط رو از آژانسش گرفته بودم تماس گرفتم و ترسم رو در میون گذاشتم باهاش.اونم یک سری حقایقی رو گفت که من خیالم راحت شد. پرواز های خارجی ایران خیلی با پروازهای داخلی فرق میکنن و مهمترین نکته اینه که یه کمپانی استاندارد پرواز به اسم یاتا باید هر پرواز رو تایید کنه وگرنه پرواز بلند نمیشه.اون تایید شامل کلی ایتم میشه و اصلا یه چیز داخلی نیست و کاملا اینتر نشنال هست و دایما در حال بروز شدن. در ضمن هواپیماهای پرواز خارجی بخصوص به مالزی همه ساخت خوشنام ترین شرکتها هستن و اصلا هواپیما های غیر معروف روسی نیستن بنابراین اصلا نگران نباشین و فکر بد به دلتون راه ندین.ترس از پرواز یه امر طبیعی هستش ولی سعی کنین از یه حدی جلوتر نره.در ضمن اون برنامه ی سقوط های من و تو هم نگاه نکنین!!!
    کلا با هر هواپیمایی میخواین پرواز کنین اول به aircraft اهمیت بدین که چه نوعیه بعد به اسم ایرلاین من بدترین هواپیمایی داخلی که سانحه زیادم داشته چون هواپیماش خوب بوده سوار شدم و راضی بودم
    مهم اینه که هواپیما غربی باشه بویینگ و ایرباس و مدل های نو باشه
    من خودم چون خیلی علاقه دارم اکثر مدلاشو می شناسم

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    کلا با هر هواپیمایی میخواین پرواز کنین اول به aircraft اهمیت بدین که چه نوعیه بعد به اسم ایرلاین من بدترین هواپیمایی داخلی که سانحه زیادم داشته چون هواپیماش خوب بوده سوار شدم و راضی بودم
    مهم اینه که هواپیما غربی باشه بویینگ و ایرباس و مدل های نو باشه
    من خودم چون خیلی علاقه دارم اکثر مدلاشو می شناسم
    ممنونم از راهنمائیتون. اما آخه بوئینگ هم باشه مال 30-40 سال پیشه. طول پرواز هم کمی زیاده. این قدیمی بودنه هواپیماست که منو میترسونه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط rede نمایش پست ها
    دوست گلم سلام
    منم ایران ایر هت پروازم و از روی کم پولی انتخاب کردمش و اولش شدیدا می ترسیدم تا اینکه با دوستم که بلیط رو از آژانسش گرفته بودم تماس گرفتم و ترسم رو در میون گذاشتم باهاش.اونم یک سری حقایقی رو گفت که من خیالم راحت شد. پرواز های خارجی ایران خیلی با پروازهای داخلی فرق میکنن و مهمترین نکته اینه که یه کمپانی استاندارد پرواز به اسم یاتا باید هر پرواز رو تایید کنه وگرنه پرواز بلند نمیشه.اون تایید شامل کلی ایتم میشه و اصلا یه چیز داخلی نیست و کاملا اینتر نشنال هست و دایما در حال بروز شدن. در ضمن هواپیماهای پرواز خارجی بخصوص به مالزی همه ساخت خوشنام ترین شرکتها هستن و اصلا هواپیما های غیر معروف روسی نیستن بنابراین اصلا نگران نباشین و فکر بد به دلتون راه ندین.ترس از پرواز یه امر طبیعی هستش ولی سعی کنین از یه حدی جلوتر نره.در ضمن اون برنامه ی سقوط های من و تو هم نگاه نکنین!!!
    خیلی خیلی ممنونم از لطفت. اگر یه نظارت اینترنشنال داشته باشه خب کمی قضیه حله. من مشکلم اینجاست که به هواپیماهای ایران اعتماد ندارم و این باعث ترسم میشه. حالا باز ماهان بهتر از ایران ایره بنظرم. حیف که از تهران پرواز نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    ممنونم از راهنمائیتون. اما آخه بوئینگ هم باشه مال 30-40 سال پیشه. طول پرواز هم کمی زیاده. این قدیمی بودنه هواپیماست که منو میترسونه.
    ایرباس های ماهان که خیلی خوبن و بویینگ های قدیمی ایران ایر هم بازدید فنی دقیق میشن(توسط خود بویینگ گویا چون از قدیم خریدن مشمول تحریم نیستن) و عمر هواپیما هم که عین ماشین نیست که!
    فقط از هواپیما های روسی دوری کنید که من 1-2 باری که پرواز داشتم مرگ رو دیدم جلوی چشمم البته شاید حرفم علمی نباشه اما تجربس دیگه

سلام اگه سرباز باشیم میتونیم با ویزای دانشجویی بلیط رفت فقط بگریم تو ایران بهمون گیر نمدن ؟

سلام، من می خوام پرواز رفت و برگشت از تهران به مالزی با بازه زمانی 2 ماهه بگیرم. به نظر شما چه پروازی برام به صرفه تر هست؟ میشه قیمت حدودی پروازها رو بهم بگید؟
    خیلی ممنون

Junior Member

با سلام
    من می خواستم یه توضیحی درباره پروازها بدم
    من تا الان با امارات و ماهان پرواز کردم و می خوام توی سفر بعدی ایر آسیا را هم امتحان کنم
    درباره پرواز های ایران ایر باید بگم پرواز ها یا با 747 انجام میشه یا ارباس 600-300 و نکته ای که هست اینه که مطمئنا این هواپیما ها امن هستند، مطمئنا ولی بحثی که هست اینه که
    1. حس نا امنی زیاده و چون به دلیل قدیمی بودن تکون های روی زمین و هوای این هواپیما ها به مراتب بیشتر حس میشن این حس نا امنی برای یه زمان طولانی شاید خیلی جالب نباشه
    2. نکته دیگه رفتار مهماندارانه، من با ایران ایر پرواز نداشتم ولی شنیدم که رفتارشون خیلی مناسب نیست به این معنا که شما در سفر داخلی تشنه هم که باشی تخمل می کنی ولی توی یه سفر 7 ساعته شما باید حتما هر ساعت یه لیوان آب بخورید ولی قطعا پیدا کردن مهمانداران برای شما سخت خواهد بود

ماهان
    پرواز ماهان با ارباس 310 انجام شد هواپیماهای ارباس ماهان اکثرا متعلق به لوفتهانزا بوده و سنی حدود 20 سال دارن، تعمیرات لوفتهانزا که قطعا بی نظیر ه و خیلی معروفه
    هواپیماشون بد نبود پرواز آرومیه ولی
    1. پرواز از مشهده، سیستم بین المللی فرودگاه مشهد هنوز کامل نشده و یه کم صف هاش وقت گیرن(یه کم بیشتر)
    2. مثل سایر شهرستان ها در مقابل تهران خیلی بیشتر به محتویات کیف شما گیر میدن و باید کیف محترم را خالی نموده و ارائه توضیحات نمایید
    3. نکته بسیار بسیار بسیار بسیار مهم که برای من پیش آمد و امیدوارم بقیه حواسشون را جمع کنند بحث ارز بود که من رفتم بانک ملی تهران و پول را پرداخت کردم و همه کارها را انجام دادم و وقتی رفتم مشهد و فرودگاه و باجه بانک ملی فرمودند ما اینجا هیچ ارزی نداریم و این سیستم فقط برای تهرانه، چون وقت داشتم زنگ زدم بانک تهران و اون ها هم گفتن ببخشید کاربر ما اشتباه کرده و دقت نکرده که شما از مشهد هستید و گرنه نباید قبول می کرد شهرستان ها هنوز باید ارز را در شهر دریافت کنید.
    4. ماهان هم مانند ایران ایر پذیرایی مناسبی نداره و مهمانداران را شما به این راحتی پیدا نمی کنید ولی خب مسافت کمتره حدود 6ساعت و نیم

درباره ایر آسیا چیز خاصی نمی دونم به جز اینکه پروازهاش همه ارباس 330 هست که خب من با این هواپیما پرواز کردم و هواپیما راحتی هست ولی نکته مهم برای کسانی که یک مقدار چاق هستند اینه که عرض صندلی های این هواپیما کمه حدود 29 سانتی در حالیکه ایران ایر حدود 30 سانت و ماهان 31 و امارات بین 32 تا 33 هست.

امارات
    خب این شرکت 2 تایپ پرواز داره
    ارباس 380 و بویینگ 777
    من شخصا پرواز 777 را بهتر دوست دارم و صندلی هاش را چون راحت تره و از طرفی شما اگر مثل بنده علاقه مند باشی می تونی خودت صندلیت را انتخاب کنی
    ولی پذیرایی 380 یک مقداری بهتره و به همون نرمی 777 هست ولی صندلی های 777 یه کم راحت تره گرچه صندلی های این هواپیما از بقیه که بحث کردیم خیلی بهتره
    نکته دیگه اینه که شما با دستگاه جلو صندلیتون چند ساعتی سرگرم میشید و خیلی کلافه نمیشید
    نکته بدش ترانزیت و طول پرواز هست. همین
    درباره قطری هم نظری ندارم جز اینکه قطعا هواپیماش و پذیراییش به خوبی امارات هست ولی فکر کنم زمان توقفش زیاد باشه و از طرفی برای تغییر زمان برگشت هم هزینه میگیره در حالی که امارات نمیگیره
    ببخشید پر حرفی کردم
    امیدوارم تکراری نباشه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر برای پرواز به مالزی (تاریخ پرواز)

نقل قول نوشته اصلی توسط amirt نمایش پست ها
    دوستان هیچ کس با این ایر ایشیا یک گرم هم بار اضافه نیاره! این ها مثل لاشخورها جریمه میکنن چیزی که در ایران ایر اگه بگید دانشجویید گیر نمیدن!
    برای 5 کیلو اضافه بار (87500 تومان) گرفتن. هیچ چیزی هم واسه سرگرمی بین راه هم نداره هواپیماشون!
    غذاشم ... هست. 100 گرم برنج با مرغ یا یک زره کباب خام!!

100 رحمت به ایران ایر!
    از لحاظ امنیتی چطور بود از ایران ایر بهتر نبود؟ تاخیر چطور؟

Junior Member ali_ksh آواتار ها

آقایون و خانوم های محترم چرا این تاپیک داره خاک میخوره؟ یعنی از February به بعد کسی مالزی نرفته ؟؟؟
    می خواستم بپرسم کیا واسه September باید مالزی باشند؟
    اگه دوست داشتین هماهنگ کنیم چند نفری با هم کارامونو انجام بدیم هم اینکه با 1 پرواز بریم و هم اگه شد کارای سفارتو با هم انجام بدیم
    فک میکنم اینطوری احتمال اشتباه کمتر بشه و راحتتر مشکلاتو سوالاتمون حل شه.......

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ksh نمایش پست ها
    آقایون و خانوم های محترم چرا این تاپیک داره خاک میخوره؟ یعنی از February به بعد کسی مالزی نرفته ؟؟؟
    می خواستم بپرسم کیا واسه September باید مالزی باشند؟
    اگه دوست داشتین هماهنگ کنیم چند نفری با هم کارامونو انجام بدیم هم اینکه با 1 پرواز بریم و هم اگه شد کارای سفارتو با هم انجام بدیم
    فک میکنم اینطوری احتمال اشتباه کمتر بشه و راحتتر مشکلاتو سوالاتمون حل شه.......
    سلام دوست عزیز،
    مگر اینکه شما یه چی به این بچه ها بگید !
    من اگه خدا بخواد باید September مالزی باشم، البته هنوز قطعی نیست...
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)