نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 57 از 65 نخستنخست ... 747484950515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

پیش فرض پاسخ : همسفر برای پرواز به مالزی (تاریخ پرواز)

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_ta نمایش پست ها
    سلام
    دوستم من از خود فرودگاه پرسیدم گفت که با بلیط یکطرفه نمیشه از کشور خارج شد چون ویزاتون کمتر از 6 ماه حتما باید بلیط برگشت داشته باشید
    برای گرفتن بلیط یک طرفه یه راه ساده و خوب هست .همسرم و من این روش رو امتحان کردیم.. اگر پذیرش دارید میتونید ببرید سفارت مالزی در ایران و خیلی سریع و فقط ظرف چند روز ویزای social بگیرید. این نوع ویزا مخصوص کسانیه که پذیرش دارند. با مهر این ویزا توی پاسپورتتون میتونید بلیط یکطرفه به مالزی رو بگیرید.
    مزیت دیگر این نوع ویزا اینه که هنگام تبدیل به ویزای دانشجویی جریمه نمیشوید .از کسانی که با ویزای توریستی وارد مالزی میشن و بعد ویزای تحصیلی میگیرن حدود 500 رینگت هنگام تبدیل ویزا هزینه یا همون جریمه گرفته میشه.

Junior Member ali_ksh آواتار ها

سلام لادن جان
    ممنونم از اطلاعاتتون ولی شرایط صدور ویزا در حال حاضر به این صورت هست که بایستی بلیط 1 طرفه یا 2 طرفه (فرقی نداره) همزمان با Offer letter ارائه بشه تا ویزای social صادر بشه...
    دوستان عزیز بلیط یکطرفه براحتی صادر میشه و چون ویزا میگیرید از سفارت هیچ مشکلی نداره تو فرودگاه. بغیر از ایر آسیا میتونین به سایت هواپیمایی هما هم تشریف ببرید و بلیط 1 طرفه انتخاب کنین و حتی اینترنتی رزرو رو انجام بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_ksh نمایش پست ها
    سلام لادن جان
    ممنونم از اطلاعاتتون ولی شرایط صدور ویزا در حال حاضر به این صورت هست که بایستی بلیط 1 طرفه یا 2 طرفه (فرقی نداره) همزمان با Offer letter ارائه بشه تا ویزای social صادر بشه...
    دوستان عزیز بلیط یکطرفه براحتی صادر میشه و چون ویزا میگیرید از سفارت هیچ مشکلی نداره تو فرودگاه. بغیر از ایر آسیا میتونین به سایت هواپیمایی هما هم تشریف ببرید و بلیط 1 طرفه انتخاب کنین و حتی اینترنتی رزرو رو انجام بدید.
    کاملا درسته. برای اون دسته از آژانس ها که بلیط یکطرفه صادر نمیکنند توضیح بدید که با ویزای سوشال طبق قانون میتونید بلیط یکطرفه بگیرید. اول فقط بلیط تون رو رزرو کنید و از اژانس بخواید یه پرینت از رزرو بهتون بده. بعد رزرو رو همراه Offer letter به سفارت بدین تا ویزای سوشال رو صادر کنن. بعد پاس ویزا دار شده رو ببرید دفتر هواپیمایی و بلیط یکطرفه بگیرید.

Junior Member

تجربیات سفر من : با پرواز airasia رفتم. پرواز ای را که گرفتم یک مسیر در سایت خود airasia 307 dollar- قیمت دلار رو حدود - من 442 تومان پرداخت کردم. هواپیما ایرباس بود پرواز بد نبود ولی برای بعضی از دوستان که سرمایی هستن عرض میکنم که داخل هواپیما بهتون پتو نمیدن باید 15 رینگت پول بدی بخری دی . و بعد انقدر بارون میومد مالزی که هواپیما میخواست بشینه جلوشم نمیدید . این حالا خوبه. بعد وسط باند وایساده مارو پیاده کردن نفری یه چتر دادن بهمون تا پیاده بریم - زیر بارون - ترمینال. بعد که نوبت من شود گیر داد که برای چی بلیط برگشت نداری البته بستگی به یارو داره . من خودم را زدم به بچه مثیتی و یکم خنگی تا بتونم وارد بشیم .بعد یه زنه امد گیر داد خفن منم هرچی مدرک داشتم ریختم رومیز که آقا .... سفارت بما ویزا دانشجویی نداده !!!!!! دوستم که همراه من بود برای توریستی 2 ماه میخواست بیاد بهش گیر دادن گرفت بودنش که برای چی میخوای بیای مالزی .... و چرا پول کم اوردی ( 2500 دلار ) !!!!!...... به خیلی ها گیر الکی داده بودن . بعد که ویزا را برام ok کردن بهم یه جوری گفت که یعنی بهت لطف کردم وگرنه غبر قانونیه !!! از نظر بار هم خدمتتون بگم که من بار 30 کیلو گرم رفتم و یک ساک 7 کیلو + یک کیف لپ تاپ . میتونی بار را تا 40 کیلو اضافه کنی ....
    ویرایش توسط nima_AA : July 4th, 2012 در ساعت 07:23 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پیش فرض پاسخ : همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

دوستان من واسه 11 مرداد (اول آگوست) با ماهان دارم برمیگردم مالزی. اگه کسی بود از شیراز که بخواد با ماهان بره خوشحال میشم باهم آشنا بشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    دوستان من واسه 11 مرداد (اول آگوست) با ماهان دارم برمیگردم مالزی. اگه کسی بود از شیراز که بخواد با ماهان بره خوشحال میشم باهم آشنا بشیم.

سلام دوست عزیز، میشه لطفا بگی، بلیط رو چند گرفتی با ماهان؟

من میخوام واسه باره اول توریستی برم از شیراز مالزی، داستان این Arrival Card چی هست؟ هنوز باید این کارت پر بشه قبل از ورورد؟ اگر آره چه اطلاعاتی رو میخوان تو این کارت از مسافر؟

ممنون میشم جواب بدی ...

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshian نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، میشه لطفا بگی، بلیط رو چند گرفتی با ماهان؟

من میخوام واسه باره اول توریستی برم از شیراز مالزی، داستان این Arrival Card چی هست؟ هنوز باید این کارت پر بشه قبل از ورورد؟ اگر آره چه اطلاعاتی رو میخوان تو این کارت از مسافر؟

ممنون میشم جواب بدی ...
    بلیط یه طرفه شد 720 تومن که 140 تومن تخفیف دانشجویی خورد. دو طرفشو نمی دونم چقدر بشه.
    نه، اون کارت رو دیگه فکر نمیکنم بدن. لااقل واسه ما که ندادن سری اول که رفتیم (تازه با ایرایشیا هم رفتم سری اول)
    سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    بلیط یه طرفه شد 720 تومن که 140 تومن تخفیف دانشجویی خورد. دو طرفشو نمی دونم چقدر بشه.
    نه، اون کارت رو دیگه فکر نمیکنم بدن. لااقل واسه ما که ندادن سری اول که رفتیم (تازه با ایرایشیا هم رفتم سری اول)
    سوال دیگه ای هم بود در خدمتم.
    ممنون واسه جوابتون ...

نمیدونم تو این زمینه اطالاعاتی داشته باشید یا نه٬ خوندم که بعضی دوستان نوشته بودن که جدیدأ تو فرودگاه وقتی میخای توریستی وارد بشی اگه فاصله زمانی بلیط زیاد باشه٬ مثلأ دو ماه٬ گیر میدن که چرا انقدر زیاد میخوای بمونی٬ آیا اینجوری هست واقعآ؟

و یا در مورد پولی که به عنوان هزینه سفر باهام هست٬ در مورد اون هم میپرسن؟ اگر مقدار پولم رو چک میکنن چقدر باهام واسه ۲ ماه باشه کافیه که بهم گیر ندن؟

ممنون میشم اگه دوستان هر کس اطلاعات داره٬ جواب بده ...

le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshian نمایش پست ها
    ممنون واسه جوابتون ...

نمیدونم تو این زمینه اطالاعاتی داشته باشید یا نه٬ خوندم که بعضی دوستان نوشته بودن که جدیدأ تو فرودگاه وقتی میخای توریستی وارد بشی اگه فاصله زمانی بلیط زیاد باشه٬ مثلأ دو ماه٬ گیر میدن که چرا انقدر زیاد میخوای بمونی٬ آیا اینجوری هست واقعآ؟

و یا در مورد پولی که به عنوان هزینه سفر باهام هست٬ در مورد اون هم میپرسن؟ اگر مقدار پولم رو چک میکنن چقدر باهام واسه ۲ ماه باشه کافیه که بهم گیر ندن؟

ممنون میشم اگه دوستان هر کس اطلاعات داره٬ جواب بده ...
    در مورد توریستی رو راستش نمیدونم. چون از اول با ویزای سوشال وارد شدم.
    در مورد پول هم تا جایی که من میدونم تا 4500 دلار میتونین با خودتون بیارین. و دانشجوها هم با داشتن رسید بانک تا هرمقدار که سهم دلار دانشجوییشونه میتونن همراه داشته باشن.
    در ضمن کسی هم کیف پول شما رو چک نمیکنه! یعنی من که ندیدم!

سلام دوستان
    من از دفتر هواپیمایی قطر در مشهد، بلیت رزرو کردم و باهاش ویزا گرفتم
    و بهم گفتن که هر موقع ویزا گرفتم و به دفتر ارائه کردم، میتونم بلیت یکطرفه بخرم
    حالا که میخوام بلیت رو بخرم، میگن با این ویزا نمیشه بلیت یکطرفه گرفت!
    نکته جالبش اینه که با اینکه ویزای سوشال 2 ماهه هست ، بهم بلیت برگشت 6 ماهه یا یکساله هم میدن ولی حاضر نمیشن یکطرفه صادر کنن!
    هرچی هم بهشون میگم که اگه قرار باشه بهم در فرودگاه کوالالامپور گیر بدن، با بلیت برگشت بالای 2 ماه هم باید گیر بدن، ولی گوششون بدهکار نیست!
    با دفتر ایراشیا در تهران هم تماس گرفتم، گفتن که با ویزای سوشال نمیشه بلیت یکطرفه گرفت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)