نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 61 از 65 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

Junior Member Qeshmi آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

با عرض سلام
    من براي 16 سپتامبر بصورت آنلاين بليط اير آسيا رزرو کردم. چند سوال دارم.
    سوال1: با توجه به اينکه من کارت اعتباري ندارم آيا با ارئه ايميل و رمز عبور، دفتر اين شرکت در تهران ميتواند با گرفتن ريال آنرا نهايي کند؟ صرافي ها چطور؟ فکر ميکنم آنها بتوانند با پرداخت آنلاين از طريق سايت يکي از بانکهاي مالزي اينکار را انجام بدهند. آيا کسي تا حالا اينک را را کرده است؟
    سوال2: من ميخواهم بليط برگشت را براي تعطيلات پايان ترم اول بگيرم. با توجه به اينکه دو هفته پيش مدارک را براي ويزاي دانشجويي براي دانشگاه ارسال کرده ام و نتيجه آن يکماه بطول مي انجامد تا مشخص شود با فرض عدم صدور ويزاي دانشجويي تا زمان سفر به مالزي، آيا در فرودگاه مقصد مشکلي پيش نمي آيد بخاطر اينکه بليط برگشت براي چهار ماه بعد است و نه در محدوده سه ماه؟ اگر ويزاي دانشجويي صادر شود و تائيد آنرا را برايم ايميل کنند آيا ميتوانم بليط يکطرفه بگيرم؟
    سوال3: اگر بخواهم تاريخ بليط برگشت را تغيير دهم (مثلا به انتهاي ترم دوم يعني حدود 4 ماه عقب بيندازم) با توجه به اينکه نوع بليط Regular است آيا بايد هزينه تغيير بليط را پرداخت نمايم يا نه؟
    با تشکر
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshmi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    سوال1: با توجه به اينکه من کارت اعتباري ندارم آيا با ارئه ايميل و رمز عبور، دفتر اين شرکت در تهران ميتواند با گرفتن ريال آنرا نهايي کند؟ صرافي ها چطور؟ فکر ميکنم آنها بتوانند با پرداخت آنلاين از طريق سايت يکي از بانکهاي مالزي اينکار را انجام بدهند. آيا کسي تا حالا اينک را را کرده است؟
    سوال2: من ميخواهم بليط برگشت را براي تعطيلات پايان ترم اول بگيرم. با توجه به اينکه دو هفته پيش مدارک را براي ويزاي دانشجويي براي دانشگاه ارسال کرده ام و نتيجه آن يکماه بطول مي انجامد تا مشخص شود با فرض عدم صدور ويزاي دانشجويي تا زمان سفر به مالزي، آيا در فرودگاه مقصد مشکلي پيش نمي آيد بخاطر اينکه بليط برگشت براي چهار ماه بعد است و نه در محدوده سه ماه؟ اگر ويزاي دانشجويي صادر شود و تائيد آنرا را برايم ايميل کنند آيا ميتوانم بليط يکطرفه بگيرم؟
    سوال3: اگر بخواهم تاريخ بليط برگشت را تغيير دهم (مثلا به انتهاي ترم دوم يعني حدود 4 ماه عقب بيندازم) با توجه به اينکه نوع بليط Regular است آيا بايد هزينه تغيير بليط را پرداخت نمايم يا نه؟
    با تشکر
    از بابت بلیط که نگران نباشید دفتر های هواپیمایی هم رزرو می کردند با یه مبلغ ناچیز! ولی ویزای دانشجویی دیگه چیه! دانشگاه واستون اقدام می کنه ویزای دانشجویی رو؟
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member Qeshmi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    از بابت بلیط که نگران نباشید دفتر های هواپیمایی هم رزرو می کردند با یه مبلغ ناچیز! ولی ویزای دانشجویی دیگه چیه! دانشگاه واستون اقدام می کنه ویزای دانشجویی رو؟
    بله، دانشگاه من 500 رینگت به اضافه مدارک را از من خواست بفرستم برای درخواست ویزا که حدود یکماه طول میکشه تا اداره مهاجرت پرونده رو بررسی کنه. گفتند که پس از تائید ویزای دانشجویی یک برگه برام میفرستند و به هنگام مراجعت به مالزی باید گذرنامه را به دفتر مربوط به دانشجویان بین المللی تحویل دهیم تا برچسب ویزا روی آن الصاق شود.
    بلندی جهان به کوتاهی عمر ماست.

سلام دوست عزیز
    امیدوارم بلیت رو هنوز از سایت خریداری نکرده باشین
    من قبل از اینکه بلیت بگیرم، سایت ایراشیا رو چک کردم
    و اگه درست یادم باشه قیمت بلیت رو با 15 کیلو بار ، 405 دلار زده بود که با قیمت اون موقع دلار ( 2000 تومان ) اگه میخواستم مثلا از طریق صرافی اون بلیت رو از سایت بگیرم، باید جدای از کارمزد صرافی، 810 هزار تومن پرداخت میکردم
    ولی از آژانس نمایندگی ایراشیا همین بلیت رو با چهل کیلو بار خریدم به 527 هزار تومن
    یعنی مثل این میمونه که آژانس دلار رو حدودا باهام 1300 تومن حساب کرده
    بهرحال به نظرم شما از آژانس قیمت بگیرین بهتره
    موفق باشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط Qeshmi نمایش پست ها
    با عرض سلام
    با تشکر

16 سپتامبر قطریه از مشهد کسی هست ؟

Junior Member

یعنی همه ایران تعطیلات مالزین ! خلاصه سفارت ویزای سوشیال صادر کرد واسه من و همسرم اما هیچ پروازی جا نداره !ثبت نام um سه شنبه است ظاهرا اما بلیط گیر نمیاریم

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nesta نمایش پست ها
    یعنی همه ایران تعطیلات مالزین ! خلاصه سفارت ویزای سوشیال صادر کرد واسه من و همسرم اما هیچ پروازی جا نداره !ثبت نام um سه شنبه است ظاهرا اما بلیط گیر نمیاریم
    سلام، تبریک میگم بهتون سفر خوبی داشته باشید.
    اطلاع دارید که سفارت در تعطیلات تهران باز ه و ویزا صادر میکنه یا خیر؟ ضمنا چقدر طول کشید؟
    ممنون.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام، تبریک میگم بهتون سفر خوبی داشته باشید.
    اطلاع دارید که سفارت در تعطیلات تهران باز ه و ویزا صادر میکنه یا خیر؟ ضمنا چقدر طول کشید؟
    ممنون.
    سفارت تا اول سپتامبر تعطیل هست. صدور ویزا برای من حدود 8 روز طول کشید.

Junior Member

سلام مرسي خلاصه بليط امارات گير اورديم البته خيلي گرون شد! در مورد ويزا شوهر من چهارشنبه رفت و گفت دانشگاه دير نامه داده و ثبت نام من هفته ديگست خلاصه كلي اصرار كرد بهشون اونا گفتن دو هفته تعطيليم وشايد تا فردا بياد خلاصه خيلي عجيب بود اما پنجشنبه گفت اماده شد بيا بگير! يعني تقريبا دو روزه
    ما فردا ١٠ شب پرواز ميكنيم به اميد خدا

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام،
    دوستان لطفا یه راهنمایی کنید من خیلی دیرم شده (یعنی آفرم 16 aug صادر شد، کلی هم کارای سربازی و وثیقه و دانشنامه داشتم و ...)
    میخوام بلیط رزرو کنم از سایت ایراشیا، چند سوال:
    1. من پاسم هنوز به دستم نرسیده بدون اون میتونم رزرو اینترنتی انحام بدم؟
    2. میخوام در تعطیلات بین 2 ترم برگردم ایران، یعنی میخوام بلیط برگشتم 6 ماه open باشه، اما در سایت تاریخ دقیق برگشت رو میخواد، چطور میشه open رزرو کرد؟
    3. من شنیدم بلیط های ایراشیا رو نه میشه بعدا کنسل کرد و نه میشه تاریخش رو change کرد، درسته؟

انصافا اطلاعات ضد و نقیض در سایت و حتی روی نت وجود داره، یکی لطف کنه توضیح بده، با ویزای سوشال+آفر میشه بلیط برگشت 6ماه داشت دیگه؟ توی فرودگاه گیر نمیدن؟
    ضمنا من روی وب خوندم که میگه حتی وقتی ویزای سوشال دارید و آفر هم دارید به هیچ وجه توی فرودگاه KL نگید دانشجو هستید و واسه درس اومدید!!! آخه چرا؟! مگه خودشون در جریان نیستند که سفارت مالزی ویزای دانشجویی صادر نمیکنه !؟

سپاس فراوان
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)