نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدام پرواز را انتخاب خواهید نمود؟

رأی دهندگان
134. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • AIR ASIA

52 38.81%
  • ETIHAD AIRWAYS

4 2.99%
  • EMIRATES

14 10.45%
  • IRAN AIR

24 17.91%
  • MAHAN AIR

16 11.94%
  • QATAR AIRWAYS

24 17.91%
صفحه 7 از 65 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 641

موضوع: همسفر برای پرواز به مالزی | بلیط هواپیما | تجارب سفر |

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشکلات سفر به مالزی( ویزا ، بلیط،...)

سلام به همه

اونایی که از پرواز GULf استفاده می کنند می تونن از طریق سایت عضو بشن تا بتونن از خدمات این هواپیمایی استفاده کنند.

این لینک رو پر کنید که بعد از آن یه Mail دریافت می کنید با یک کارت.

https://www.gulfair.com/eFFP/Forms/enrol.aspx

حتما با این کار مشکل اضافه بار شما هم حل خواهد شد.

با تشکر از دوستم که تو این زمینه منو راهنمایی کرد

کسی میتونه کمکم کنه؟ امروز بلیط هم خریدم ، 1 طرفه ،
    ویزا هم گرفتم،
    ولی دفتر هواپیمایی تاکید داشت که اگه 1 طرفه بگیری توی فرودگاه بر به مشکل میخوری؟
    درصورتی که نه سفارت مشکلی پیش اومد .توی این تاپیک هم گفتید 1 طرفه ، ولی دفتر آژانس می گفت چون سفر اولتون هست باید 2 طرفه بگیرید.

ApplyAbroad Veteran

نه! مشکلی نیست! مشکل همون آژانس ها هستند! حالا که بلیط رو گرفتین دیگه مشکلی نیست. فقط آفر لترتون رو دم دستتون داشته باشین که اگه احیانا" افیسر گیر داد بگین اومدین واسه تحصیل و فعلا" هم قصذ برگشت ندارین. ولی نگران نباشین اصلا" مشکلی نیست
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hma
    کسی میتونه کمکم کنه؟ امروز بلیط هم خریدم ، 1 طرفه ،
    ویزا هم گرفتم،
    ولی دفتر هواپیمایی تاکید داشت که اگه 1 طرفه بگیری توی فرودگاه بر به مشکل میخوری؟
    درصورتی که نه سفارت مشکلی پیش اومد .توی این تاپیک هم گفتید 1 طرفه ، ولی دفتر آژانس می گفت چون سفر اولتون هست باید 2 طرفه بگیرید.
    سلام
    جند ماهی هست که سایت سفارت آسیای جنوب شرق هم نوشته بلیط حتما باید رفت و برگشت باشه وگرنه اجازه ی ورود نمی دن.
    بهتره شما هم ریسک نکنید ضمن اینکه تا زمانیکه ویزا نداشته باشید با بلیط یک طرفه ممکنه دچار مشکل بشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. Industrial Engineering IUST; M.Sc. student Industrial IT UKM

پیش فرض سوال درمورد بلیط

از شرکت هواپیمایی باهام تماس گرفتن، گفتن وقتی می خواستن بلیط رو confirm کنن،از Gulf Air بهشون گفتن که یا باید من مقیم مالزی باشم یا ویزای دانشجویی داشته باشم، وگرنه با ویزای social یا توریستی، با بلیط فقط رفت به من اجازه خروج نمیدن.قرار شد من شماره ویزا رو تا حداکثر یک هفته پیش از پرواز بهشون بدم تا چک کنن. راهنمایی لطفاً؟! :'(

پیش فرض پاسخ : سوال درمورد بلیط

نقل قول نوشته اصلی توسط George
    از شرکت هواپیمایی باهام تماس گرفتن، گفتن وقتی می خواستن بلیط رو confirm کنن،از Gulf Air بهشون گفتن که یا باید من مقیم مالزی باشم یا ویزای دانشجویی داشته باشم، وگرنه با ویزای social یا توریستی، با بلیط فقط رفت به من اجازه خروج نمیدن.قرار شد من شماره ویزا رو تا حداکثر یک هفته پیش از پرواز بهشون بدم تا چک کنن. راهنمایی لطفاً؟! :'(

خوب شما که ویزاتون social یا توریستی نیست ،
    پس نباید مشکلی باشه.
    چرا ناراحتی دوست عزیز .

نقل قول نوشته اصلی توسط George
    سلام
    بنظر من این شرکتهای هواپیمایی بیشتر واسه سود خودشونه که این حرفا رو میزنن. ترم پیش چندنفر از دوستان من با همون ویزای Social با بلیط یه طرفه اومده بودن و هیچ مشکلی هم واسشون پیش نیومده بود (فقط باید حتما اصل Offer letter همراه باشه). شما سعی کنین از چند شرکت هواپیمایی دیگه اقدام کنین، احتمالا جواب میگیرین. اگه هم مجبور شدین دوسره بگیرن حتما بلیطتون رو بگین الکترونیکی صادر کنن که بتونین از مالزی برگشت بدین و مجبور نشین لاشه بلیط رو بفرستین ایران.

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein m
    سلام
    بنظر من این شرکتهای هواپیمایی بیشتر واسه سود خودشونه که این حرفا رو میزنن. ترم پیش چندنفر از دوستان من با همون ویزای Social با بلیط یه طرفه اومده بودن و هیچ مشکلی هم واسشون پیش نیومده بود (فقط باید حتما اصل Offer letter همراه باشه). شما سعی کنین از چند شرکت هواپیمایی دیگه اقدام کنین، احتمالا جواب میگیرین. اگه هم مجبور شدین دوسره بگیرن حتما بلیطتون رو بگین الکترونیکی صادر کنن که بتونین از مالزی برگشت بدین و مجبور نشین لاشه بلیط رو بفرستین ایران.

خوب اینکه مشخصه ویزای دانشجویی نیست درسته . ویزای دانشجویی باید از immigration تو دانشگاه اقدام شه.
    ما که با همین اومدیم ،
    کسی هم بلیط برگشت ما رو چک نکرد ،

منم با اين فکر موافقم که این شرکت ها بیخودی حرف میزنن.

Junior Member

سلام،
    من برای ۲۲ جون بلیت ۲ طرفه ،e-ticket ،سه ماهه از گلف ایر با قیمت ۵۸۸۰۰۰ تومن گرفتم.بعد رسیدن به مالزی می‌خوام برگشت رو کنسل کنم.می‌خوام بپرسم چطوری می‌شه کنسل کنم،و چه قدر کسر می‌شه؟فقط رفته این بلیت ۳۴۲۰۰۰ هستش.
    ممنونم،
    موفق باشید

Member sepanta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power, The University of Melbourne

عزیزم چون e ticket گرفتی به راحتی میتونی از اونجا کنسل کنی و ضمنا مبلغ بلیط یک طرفه با شما حساب میشه و باقی مبلغ به کارت شما برگشت داده میشه .
    برای آنچه که می خواهی تلاش کن وگرنه باید به آنچه که داری بسنده کنی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)