صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

پیش فرض تمدید ویزاهای Tier 4

با اجازه از مدیران انجمن
    می خواستم سئوالاتم رو توی پیام خصوصی بفرستم گفتم اینجا بنویسم شاید دیگران هم مشکل یا سوال شبیه به من داشته باشند.
    من که با این ویزا اومدم برای کالج حالا که می خوام با دانشگاه تمدید کنم چه مدارکی ( به لحاظ مالی) باید نشون بدم ؟ یکی از دوستانم میگه کل شهریه و مخارج رو باید توی حساب داشته باشی یکی میگه نه فقط اندازه 2 ماه زندگی؟!! باید مثه ایران پرینت 28 روزه نشون داد یا بیشتر ؟ درسته که برای تمدید باید برای انگشت نگاری وقت جداگانه گرفت( میگن جز قوانین جدیده ولی مطمئن نیستم) ؟
    این ویزاها تا چند سال قابل تمدیده؟ آیا کماکان به سایر مدل ویزاها تبدیل میشن یا نه ؟
    تشکر از همه تون

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

Extension applications (see Tier 4 Guidance): On a course of 9 months or less we will need to see evidence of the full tuition fees plus £800 per month for study based in the Inner London Boroughs (see below), and £600 per month for study elsewhere (up to a maximum of 2 months). Part months will be rounded up to the next month. On a course of more than 9 months we will need to see the first year of tuition fees plus 2 months of maintenance at the rates given above. This would mean £1600 for studying in the Inner London Boroughs (see below) and £1200 for studying elsewhere. You cannot apply for the lower amount of living costs if you finished your course more than 4 months ago or the course you finished was less than 6 months’ duration.

Additional sums will be required for accompanying dependants – see the Dependant Guidance on: Working in the UK

http://www.ukvisas.gov.uk/en/howtoapply/infs/inf29pbsstudent

از دوستان محترم که اطلاعاتشون از من بیشتره خواهش میکنم در صورت درست بودن این مطلب تایید بفرمایید

ویرایش توسط میلاد : August 26th, 2011 در ساعت 02:42 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    با اجازه از مدیران انجمن
    می خواستم سئوالاتم رو توی پیام خصوصی بفرستم گفتم اینجا بنویسم شاید دیگران هم مشکل یا سوال شبیه به من داشته باشند.
    من که با این ویزا اومدم برای کالج حالا که می خوام با دانشگاه تمدید کنم چه مدارکی ( به لحاظ مالی) باید نشون بدم ؟ یکی از دوستانم میگه کل شهریه و مخارج رو باید توی حساب داشته باشی یکی میگه نه فقط اندازه 2 ماه زندگی؟!! باید مثه ایران پرینت 28 روزه نشون داد یا بیشتر ؟ درسته که برای تمدید باید برای انگشت نگاری وقت جداگانه گرفت( میگن جز قوانین جدیده ولی مطمئن نیستم) ؟
    این ویزاها تا چند سال قابل تمدیده؟ آیا کماکان به سایر مدل ویزاها تبدیل میشن یا نه ؟
    تشکر از همه تون
    روند کار تقریبا مشابه ویزاست. شما به دو صورت میتونید اقدام کنید:
    1-حضوری
    2-با پست
    در روش اول شما حضوری مدارک رو میبرید یکی از دفاتر UKBA . قبلش وقت آنلاین میگیرید و سر وقت مدارک رو میبرید. اونجا افسر ویزا حضوری با شما حرف میزینه و اگر کم و کسری باشه بهتون میگه. در صورتی که قبول باشه همونجا ویزا رو براتون تمدید میکنند. در روش دوم مدارک رو پست میکنید و بعدش جواب رو براتون با پست ارسال میکنند. روش اول گرونتره ولی خیلی مطمئن تر و سریعتره و من به همه اون رو توصیه میکنم.
    مدارک مورد نیاز برای تمدید ویزا فرقی با مدارک خود ویزا نداره. البته فرمش فرق داره و دیگه ضمیمه 8 نیست ولی مدارک بانکی و CAS و موارد دیگه مشابه هست. در مورد حساب بانکی بسته به طول دوره قبلیتون ممکنه پول رو برای 9 یا 2 ماه نیاز داشته باشید.

هومن جان ممنون از اطلاعات دقیقت . فقط یه سئوال دیگه که من نتونستم جوابش رو پیدا کنم . پرینت بانکی باید حتما متعلق به حساب بانکی من توی انگلستان باشه یا اینکه می تونم بگم من پولم داخل ایرانه و پرینت حساب بانکیم رو داخل ایران ترجمه کنم و بدم

ApplyAbroad Guru

هومن جان ممنون از اطلاعات دقیقت . فقط یه سئوال دیگه که من نتونستم جوابش رو پیدا کنم . پرینت بانکی باید حتما متعلق به حساب بانکی من توی انگلستان باشه یا اینکه می تونم بگم من پولم داخل ایرانه و پرینت حساب بانکیم رو داخل ایران ترجمه کنم و بدم
    خیر میتونه پرینت بانکی مال ایران باشه.

یه سئوال دیگه هومن جان
    اگه کسی بخواد با کالج تمدید کنه طبق قوانین جدید باهاش رفتار میشه یعنی حق داشتن همراه و اجازه کار نداره. درسته؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی محیط زیست- امیرکبیر

یه سئوال دیگه هومن جان
    اگه کسی بخواد با کالج تمدید کنه طبق قوانین جدید باهاش رفتار میشه یعنی حق داشتن همراه و اجازه کار نداره. درسته؟
    تا اونجایی که من میدونم تو هر لحظه قوانین مربوط به همون زمان را اجرا می کنند

ApplyAbroad Guru

یه سئوال دیگه هومن جان
    اگر از قبل همراه داشتید مشکلی نداره ولی همراه جدید نمیشه. اجازه کار هم براساس قوانین جدید برخورد میشه.

Banned

Dear guys please answer my question....................)))))))))))))))))))))) )))))))))
    If you are in UK and get a statement for your bank account , embassy will be in contact to your bank to ask them check your account and your money amount?
    can i pick up money from this account after print ?

please answer dear friends who knows about it.

thanks

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    Dear guys please answer my question....................)))))))))))))))))))))) )))))))))
    If you are in UK and get a statement for your bank account , embassy will be in contact to your bank to ask them check your account and your money amount?
    can i pick up money from this account after print ?

please answer dear friends who knows about it.

thanks
    بعیده که تماس بگیرن ولی در فرم ها شما یه Consent امضا می کنید که بهشون این اجازه رو میده. همین که Statement شما اونجا باشه و اصل باشه براشون کافیه گرچه اگه حضوری در PEO ها تمدید می کنید که کل کیس شما رو در کمتر از نیم ساعت بررسی می کنن و نتیجه رو بهتون میگن و اصلا فرصت این کارها نیست. به علاوه برداشتن پول از حساب هم اشکالی نداره اگه تماس بگیرن برای چک کردن صحت اطلاعاتی است که در Statement شما بوده.
    ویرایش توسط S03 : September 22nd, 2011 در ساعت 03:32 AM

صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)