صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

نقل قول نوشته اصلی توسط hed نمایش پست ها
    سلام . من یک سوال برای یکی از دوستانم داشتم که خیلی نگرانه وضعیتشه . دوستم ویزا دانشجوییش تاریخ 8/2010 تمام شده بوده که برا دوره foundation بوده. بعد از اون برای تمدید ویزا اقدام میکنه برای یک کورس اصلیه Bachelor که جواب ویزاش بعد 5 ماه رد میشه و بعدش appeal میکنه که اونم بعد چند وقت رد میشه به خاطر مشکلات نامه بانک و اینا. از اون تاریخ توی لندن مونده تا الان که تصمیم گرفته برگرده ایران کلان . میخواد بدونه که اگه بلیط بخره بره فرودگاه اونجا بهش گیر میدن و براش مشکل پیش میاد ؟ اجازه میدن برگرده ؟
    با تشکر
    کسی مشکلی با برگشتن نداره و خوشحالم میشند با موندن مشکل دارند

Junior Member

اقای هومن ممنون از جواب . یک سوال دیگه هم داشتم . توی فرودگاه وقتی میخواد برگرده مهر خاصی توی پاسپورتش میرنن که دیگه نتونه وارد انگلیس بشه در آینده به خاطر این که 2 سال بدون ویزا اینجا مونده بوده ؟ و اینکه اگه اون مهر رو بزنن در اینده برای گرفتن ویزا برای کشورهای دیگه مشکل پیدا خواهد کرد ؟

ApplyAbroad Guru

اقای هومن ممنون از جواب . یک سوال دیگه هم داشتم . توی فرودگاه وقتی میخواد برگرده مهر خاصی توی پاسپورتش میرنن که دیگه نتونه وارد انگلیس بشه در آینده به خاطر این که 2 سال بدون ویزا اینجا مونده بوده ؟ و اینکه اگه اون مهر رو بزنن در اینده برای گرفتن ویزا برای کشورهای دیگه مشکل پیدا خواهد کرد ؟
    در انگلیس کسی مهر خروج نمیزنه ولی به طور کلی در سیستمهاشون ثبت میشه بخصوص در اتحادیه اروپا اگر بخواهید باز اقدام کنید احتمالش زیاده که مشکل ساز بشه. فقط یه چیزی بگم که بحثهای Overstay خیلی پیچیده و فراتر از سطح این فروم هستند باید با مشاوران مهاجرت سطح 2 به بالا و یاوکلای دادگستری صحبت کنید تا اطلاعات لازم رو بهتون بدند.

ApplyAbroad Guru

قضیه پیچیده است ولی این در سوابق ایشون ثبت میشه، زمانی هم که برای ویزاهای بعدی انگلیس یا جای دیگه اقدام می کنه باید در فرم ها بگه 2 سال بیش از حد مجاز انگلیس مونده و این در پروسه ویزاهای بعدی (به خصوص توریستی ها) قطعا تاثیر گذاره.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    قضیه پیچیده است ولی این در سوابق ایشون ثبت میشه، زمانی هم که برای ویزاهای بعدی انگلیس یا جای دیگه اقدام می کنه باید در فرم ها بگه 2 سال بیش از حد مجاز انگلیس مونده و این در پروسه ویزاهای بعدی (به خصوص توریستی ها) قطعا تاثیر گذاره.
    تقربیا در تمام ویزاها اثرگذاره چون در PBS یکی از موارد مورد توجه افسر ویزا اینه که ایشون شرایط ویزای قبلی رو رعایت کردند که ایشون نکردند. تقریبا باید دور انگلستان رو برای سالها خط بکشند. تو بقیه اتحادیه اروپا هم ریسک کار خیلی زیاده چون ممکنه از هم خبر داشته باشند.

Junior Member

سلام
    با تشکر از وقتی که میذارید
    من الان دانشجوی فوق لیسانس تو انگلیس هستم و آخر سپتامبر کارم تموم میشه. می خوام برای دکتری اقدام بکنم ، من مدرک زبانم دو سالش، آخر همین ماه تموم میشه. برای پذیرش به خاطر دوره مستر اینجام، دانشگاه ازم مدرک زبان نمی خواد، می خواستم بدونم من الان از اینجا به طور حضوری برای نمذیذ تیر4 اقدام کنم باید بازم مدرک زبان داشته باشم؟
    یعنی دوباره باید آیلس ها تافل بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط blackhawk نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از وقتی که میذارید
    من الان دانشجوی فوق لیسانس تو انگلیس هستم و آخر سپتامبر کارم تموم میشه. می خوام برای دکتری اقدام بکنم ، من مدرک زبانم دو سالش، آخر همین ماه تموم میشه. برای پذیرش به خاطر دوره مستر اینجام، دانشگاه ازم مدرک زبان نمی خواد، می خواستم بدونم من الان از اینجا به طور حضوری برای نمذیذ تیر4 اقدام کنم باید بازم مدرک زبان داشته باشم؟
    یعنی دوباره باید آیلس ها تافل بدم؟
    اگه دانشگاه نخواد مدرک رو مشکلی نیست و در CAS هم این موضوع رو توضیح میده.

Junior Member

با سلام سوالي كه داشتم راجع به اعتبار ويزاي tier 4 student هست دون براي يك سال و سه ماه مدت تحصيل توي CAS , ويزاي من 4 ماه اعتبار دارد. ميخواستم بدونم أيا اين 4ماه درسته ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shayanph نمایش پست ها
    با سلام سوالي كه داشتم راجع به اعتبار ويزاي tier 4 student هست دون براي يك سال و سه ماه مدت تحصيل توي CAS , ويزاي من 4 ماه اعتبار دارد. ميخواستم بدونم أيا اين 4ماه درسته ؟
    یعنی کل ویزای شما چهار ماه اعتبار داره؟ اشتباه شده و باید اصلاحش کنید.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : BRP

سلام دوستان،

بچه ها کسی میدونه فرق بین Visa با (Biometric Residence Permit (BRP چی هست؟

من واسه وارد شدن مجدد ویزای Tier4 Student توی پاسپورت جدیدم باید دوباره اپلای کنم ولی تو فرم های مربوط به اپلای یک سری اطلاعات واسه این اصطلاح BRP میخواد. این همون ویزاست؟

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)