صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

سلام،
    من الان اینجا دانشجوی مستر هستم و چون پایان نامه ام رو دیر تموم کردم، دانشگاه بهم گفته که مدرکم واسه دسامبر آماده نمیشه و احتمالا تا مارچ طول می کشه. می خواستم واسه پی اچ دی همینجا اقدام کنم و دانشگاه مشکلی از این بابت نداره. فقط می خواستم بدونم که این مورد که اصل مدرکم آماده نیست، برای تمدید ویزا از همین جا به عنوان نقص مدارک به حساب میاد یا نه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanovsky نمایش پست ها
    سلام،
    من الان اینجا دانشجوی مستر هستم و چون پایان نامه ام رو دیر تموم کردم، دانشگاه بهم گفته که مدرکم واسه دسامبر آماده نمیشه و احتمالا تا مارچ طول می کشه. می خواستم واسه پی اچ دی همینجا اقدام کنم و دانشگاه مشکلی از این بابت نداره. فقط می خواستم بدونم که این مورد که اصل مدرکم آماده نیست، برای تمدید ویزا از همین جا به عنوان نقص مدارک به حساب میاد یا نه؟
    ممنونم
    شما باید مدارک مطرح شده در CAS رو ببرید چون صل فوق لیسانس رو ندارید پس مطمئنا دانشگاه دکترای شما این مدرک رو در CAS ذکر نمیکنه.

ApplyAbroad Guru

سلام،
    ممنونم
    شما باید مدارک مطرح شده در CAS رو ببرید چون صل فوق لیسانس رو ندارید پس مطمئنا دانشگاه دکترای شما این مدرک رو در CAS ذکر نمیکنه.

ApplyAbroad Guru

سلام،
    ممنونم

سلام
    من برای یک مشکل پزشکی یک مرخصی تحصیلی گرفتم(تا ماه فوریه 2013) و مشاور دانشگاه گفت چون مدت مرخصی از 60 روز بیشتره ، ویزای قبلی باطل میشه و باید از انگلیس خارج بشی و مجدد برای برگشت درخواست ویزا بدی.
    دانشکده هم در نامه مرخصی من قید کرده بود که فوریه که برگشتی، باید گواهی پزشک نشون بدی که مشکل سلامتی شما حل شده و برای ادامه دوره مشکلی نداری.

ایا حالا برای تمدید ویزا هم گواهی پزشک را همراه مدارک دیگه باید تحویل بدم؟ ممنون میشم آقا هومن راهنمایی کنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها
    سلام
    من برای یک مشکل پزشکی یک مرخصی تحصیلی گرفتم(تا ماه فوریه 2013) و مشاور دانشگاه گفت چون مدت مرخصی از 60 روز بیشتره ، ویزای قبلی باطل میشه و باید از انگلیس خارج بشی و مجدد برای برگشت درخواست ویزا بدی.
    دانشکده هم در نامه مرخصی من قید کرده بود که فوریه که برگشتی، باید گواهی پزشک نشون بدی که مشکل سلامتی شما حل شده و برای ادامه دوره مشکلی نداری.

ایا حالا برای تمدید ویزا هم گواهی پزشک را همراه مدارک دیگه باید تحویل بدم؟ ممنون میشم آقا هومن راهنمایی کنه.
    بله بهتره که ارایه بدید ولی مهمتر اونه که در CAS دانشگاه این موضوع رو توضیح بده که شما در واقع به دلیل این مساله مجبور شدید ترک کنید انگلیس و CAS جدید در واقع برای تکمیل دوره ای که نیمه کاره مونده صادر شده.

Junior Member

سلام هومن جان
    من حدودا یکسال هست که اینجا هستم و برای اواخر دسامبر وقت حضوری برای تمدید ویزا دارم از بیر منگهام ، دو تا سوال داشتم .
    1) آیا بیرمنگهام جزو جاهایی هست که میشه با کارت هزینه ویزا را پرداخت کرد ؟ و ایا کلا بهتر است که با کارت پرداخت کنیم یا به شکل دیگری وقتی حضوری میریم؟
    2) برای نامه بانکی ، من حسابم توی لویدز هست و مشکلی که هست این هست که اگر من bank statement ام را از online banking ام پرینت کنم ، آیا home office قبول دارد ؟ آیا حتما باید مهر بخورد ؟ متاسفانه حضوری نامه به این شکل نمی دهند و باید پست بشود و من مساله تاریخ پیدا می کنم . کلا نا مه بانکی که در اینجا ارائه می دهیم باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farsa نمایش پست ها
    سلام هومن جان
    من حدودا یکسال هست که اینجا هستم و برای اواخر دسامبر وقت حضوری برای تمدید ویزا دارم از بیر منگهام ، دو تا سوال داشتم .
    1) آیا بیرمنگهام جزو جاهایی هست که میشه با کارت هزینه ویزا را پرداخت کرد ؟ و ایا کلا بهتر است که با کارت پرداخت کنیم یا به شکل دیگری وقتی حضوری میریم؟
    2) برای نامه بانکی ، من حسابم توی لویدز هست و مشکلی که هست این هست که اگر من bank statement ام را از online banking ام پرینت کنم ، آیا home office قبول دارد ؟ آیا حتما باید مهر بخورد ؟ متاسفانه حضوری نامه به این شکل نمی دهند و باید پست بشود و من مساله تاریخ پیدا می کنم . کلا نا مه بانکی که در اینجا ارائه می دهیم باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟
    1)همه مراکز کارت رو قبول میکنند و بهترین روش برای پرداخت به شیوه حضوری با کارت هست
    2)اینجا هیچ بانکی پرینت بانکی رسمی رو به صورت جضوری نمیده و باید پست شه. تنها راه اینه که به صورت آنلاین پرینت رنگی بگیرید و ببرید شعبه مهر بزنه. اتفاقا لویدز در این زمینه بانک خوبیه چون پرینتهای آنلاین خوبی داره و شعبه هاش هم مهر میزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله بهتره که ارایه بدید ولی مهمتر اونه که در CAS دانشگاه این موضوع رو توضیح بده که شما در واقع به دلیل این مساله مجبور شدید ترک کنید انگلیس و CAS جدید در واقع برای تکمیل دوره ای که نیمه کاره مونده صادر شده.
    مرسی آقا هومن. 2تا سوال دیگه:
    1-این گواهی سلامت که از پزشکم گرفتم، غیر از آدرس سایت دکتره، بقیه فارسیه.( هم متنش و هم سربرگ و مهرش) . حالا اینو بدم دارالترجمه که مشکلی نداره؟
    2-اگه اسکن گواهی رو برای دانشگاه ایمیل کنم ، اونا می تونن توی CAS جدید ، تایید کنن که دانشجو از لحاظ سلامتی مشکل نداره ؟(که مثلا بررسی این مساله دست افسر ویزا نیفته که بخواد گیر بده یا کار بررسی طول بکشه!!)
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    1)همه مراکز کارت رو قبول میکنند و بهترین روش برای پرداخت به شیوه حضوری با کارت هست
    2)اینجا هیچ بانکی پرینت بانکی رسمی رو به صورت جضوری نمیده و باید پست شه. تنها راه اینه که به صورت آنلاین پرینت رنگی بگیرید و ببرید شعبه مهر بزنه. اتفاقا لویدز در این زمینه بانک خوبیه چون پرینتهای آنلاین خوبی داره و شعبه هاش هم مهر میزنند.
    ممنون از جوابتون من رفتم و از شعبه بانک لویدز پرسیدم . اونها گفتند ما خیلی وقته مهر نمی زنیم . به جاش می تو نید پرینت کنید و بعد ما اینجا یک cover letter می دهیم که توش اسمتون ، شماره حسابتون هست و بالانستون . که روی سر برگه و امضا هم میشه .
    می گویند ما اون اوریجینالی که براتونم می فرستیم نه مهر داره نه امضا .
    دوست من که در بانک santanders هم حساب داره . پرسیده اونها گفتند اوریجینالی که میاد دم خونتون ، نه مهر داره و نه امضا ...ولی اونها گفتند اگر online banking تون رو بیارید اینجا مهر می زنیم.

من در راهنمای tier4 چک کردم این جریان cover letter توش اشاره شده . شما هم نگاه کنیدلطفا .
    You can use electronic bank statements from an online account if they include all the
    information above. Each electronic statement should bear the bank's official stamp on every page, or you must provide a supporting letter from the bank, on company headed paper, confirming the statements' authenticity.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...vidence/money/

نمی دونم واقعا باز هم باید برم شعبه دیگه ای از لویدز بپرسم یا نه !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)