صفحه 14 از 29 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

نقل قول نوشته اصلی توسط farsa نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون من رفتم و از شعبه بانک لویدز پرسیدم . اونها گفتند ما خیلی وقته مهر نمی زنیم . به جاش می تو نید پرینت کنید و بعد ما اینجا یک cover letter می دهیم که توش اسمتون ، شماره حسابتون هست و بالانستون . که روی سر برگه و امضا هم میشه .
    می گویند ما اون اوریجینالی که براتونم می فرستیم نه مهر داره نه امضا .
    دوست من که در بانک santanders هم حساب داره . پرسیده اونها گفتند اوریجینالی که میاد دم خونتون ، نه مهر داره و نه امضا ...ولی اونها گفتند اگر online banking تون رو بیارید اینجا مهر می زنیم.

من در راهنمای tier4 چک کردم این جریان cover letter توش اشاره شده . شما هم نگاه کنیدلطفا .
    You can use electronic bank statements from an online account if they include all the
    information above. Each electronic statement should bear the bank's official stamp on every page, or you must provide a supporting letter from the bank, on company headed paper, confirming the statements' authenticity.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...vidence/money/

نمی دونم واقعا باز هم باید برم شعبه دیگه ای از لویدز بپرسم یا نه !
    دوست عزیز من همین جمعه یه Statement از حساب آنلاین لویدز پرینت کردم ودر شعبه مهر زدم (البته برای کار دیگه ای نیاز بود). برید یه شعبه دیگه قطعا مهر می زنند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط farsa نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون من رفتم و از شعبه بانک لویدز پرسیدم . اونها گفتند ما خیلی وقته مهر نمی زنیم . به جاش می تو نید پرینت کنید و بعد ما اینجا یک cover letter می دهیم که توش اسمتون ، شماره حسابتون هست و بالانستون . که روی سر برگه و امضا هم میشه .
    می گویند ما اون اوریجینالی که براتونم می فرستیم نه مهر داره نه امضا .
    دوست من که در بانک santanders هم حساب داره . پرسیده اونها گفتند اوریجینالی که میاد دم خونتون ، نه مهر داره و نه امضا ...ولی اونها گفتند اگر online banking تون رو بیارید اینجا مهر می زنیم.

من در راهنمای tier4 چک کردم این جریان cover letter توش اشاره شده . شما هم نگاه کنیدلطفا .
    You can use electronic bank statements from an online account if they include all the
    information above. Each electronic statement should bear the bank's official stamp on every page, or you must provide a supporting letter from the bank, on company headed paper, confirming the statements' authenticity.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/vi...vidence/money/

نمی دونم واقعا باز هم باید برم شعبه دیگه ای از لویدز بپرسم یا نه !
    شما دو تا مساله رو با هم قاطی کردید:

1-پرینت رسمی که پست میشه دم در خونه میاد نیازی به مهر نداره چون رسمی و قابل قبوله و لوگوی بانک و همه چیز رو داره. اگه وقت دارید که اون بیاد دم در خونه همون رو استفاده کنید که بهتر هم هست.
    2-اگر وقت نداشته باشید مجبورید که پرینتهای آنلاین بگیرید. پرینتی که تو شعبه هم به شما میدند پرینت آنلاینه. براساس قانون این پرینت فقط وقتی قابل قبوله که مهر داشته باشه رو همه صفحات یا نامه. بعضی از بانکها مثل HSBC اصلا مهر نمیزنند و برای همین باید سریع درخواست پرینت بدید تا مشکلی پیش نیاد ولی بعضی بانکها مثل لویدز تا جایی که من میدونم و دوستمون هم گفتند مهر میزنه و درنتیجه اگه وقت نداشته باشید سریع میتونید پرینت رو بگیرید.
    برید شعبه های دیگه هم سوال بپرسید.

آقا هومن ، اگه ممکنه در مورد این گواهی پزشکی هم راهنمایی کنید:
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله بهتره که ارایه بدید ولی مهمتر اونه که در CAS دانشگاه این موضوع رو توضیح بده که شما در واقع به دلیل این مساله مجبور شدید ترک کنید انگلیس و CAS جدید در واقع برای تکمیل دوره ای که نیمه کاره مونده صادر شده.
    مرسی آقا هومن. 2تا سوال دیگه:
    1-این گواهی سلامت که از پزشکم گرفتم، غیر از آدرس سایت دکتره، بقیه فارسیه.( هم متنش و هم سربرگ و مهرش) . حالا اینو بدم دارالترجمه که مشکلی نداره؟
    2-اگه اسکن گواهی رو برای دانشگاه ایمیل کنم ، اونا می تونن توی CAS جدید ، تایید کنن که دانشجو از لحاظ سلامتی مشکل نداره ؟(یه چیزی شبیه تایید توانایی زبان متقاضی ،که مثلا بررسی این مساله دست افسر ویزا نیفته که بخواد به گواهی گیر بده یا کار بررسی طول بکشه!!)
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها
    آقا هومن ، اگه ممکنه در مورد این گواهی پزشکی هم راهنمایی کنید:

مرسی آقا هومن. 2تا سوال دیگه:
    1-این گواهی سلامت که از پزشکم گرفتم، غیر از آدرس سایت دکتره، بقیه فارسیه.( هم متنش و هم سربرگ و مهرش) . حالا اینو بدم دارالترجمه که مشکلی نداره؟
    2-اگه اسکن گواهی رو برای دانشگاه ایمیل کنم ، اونا می تونن توی CAS جدید ، تایید کنن که دانشجو از لحاظ سلامتی مشکل نداره ؟(یه چیزی شبیه تایید توانایی زبان متقاضی ،که مثلا بررسی این مساله دست افسر ویزا نیفته که بخواد به گواهی گیر بده یا کار بررسی طول بکشه!!)
    ممنون
    1-خوب معلومه که باید ترجمه بشه
    2-این به دانشگاه بستکی داره که اصل نامه رو هم بخواد ببینه یا نه.

هومن جان ،در مورد اقدام مجدد برای ویزا بعد از چند ماه مرخصی تحصیلی :

اون بخش از شهریه که مربوط به باقیمانده زمان تحصیل است، توسط دانشگاه فعلا به حساب من در انگلیس برگردونده شده، در حالیکه درخواست Refund نکرده بودم.
    حالا در CAS جدید طبیعتا اون مبلغ به عنوان Tuition fees due درج شده ولی من اون مبلغ رو به عنوان پول پرداخت شده به دانشگاه حساب کرده بودم و در حساب بانکی در نظر نگرفته بودم.

حالا مبلغ شهریه Tuition fee due رو 12605 پوند نوشته.که جمعا با هزینه زندگی در 8 ماه باقیمانده در میاد 19005 پوند که با حساب سایت oanda میشه 38 میلیون تومان. که البته در حساب بانکی 40میلیون تومان گذاشتم ولی خیلی نزدیک و میلیمتریه!!!
    حالا با همین مقدار برای هفته آینده برم امارات برای ویزا ؟ یا ریسک نکنم و عقب بندازم تا یه جوری مبلغ رو دوباره از حساب خودم به دانشگاه منتقل کنم و CAS جدید بگیرم؟
    ApplyAbroad Guru

هومن جان ،در مورد اقدام مجدد برای ویزا بعد از چند ماه مرخصی تحصیلی :

اون بخش از شهریه که مربوط به باقیمانده زمان تحصیل است، توسط دانشگاه فعلا به حساب من در انگلیس برگردونده شده، در حالیکه درخواست Refund نکرده بودم.
    حالا در CAS جدید طبیعتا اون مبلغ به عنوان Tuition fees due درج شده ولی من اون مبلغ رو به عنوان پول پرداخت شده به دانشگاه حساب کرده بودم و در حساب بانکی در نظر نگرفته بودم.

حالا مبلغ شهریه Tuition fee due رو 12605 پوند نوشته.که جمعا با هزینه زندگی در 8 ماه باقیمانده در میاد 19005 پوند که با حساب سایت oanda میشه 38 میلیون تومان. که البته در حساب بانکی 40میلیون تومان گذاشتم ولی خیلی نزدیک و میلیمتریه!!!
    حالا با همین مقدار برای هفته آینده برم امارات برای ویزا ؟ یا ریسک نکنم و عقب بندازم تا یه جوری مبلغ رو دوباره از حساب خودم به دانشگاه منتقل کنم و CAS جدید بگیرم؟
    خوب از نظر قانونی پولتون و کافیه و نباید مشکلی باشه و اگر رد کنند باید در تجدید نظر تقاضا بدید. دوم اینکه خوب میتونید اون بخشی از شهریه رو گه برگردوند رو به دانشگاه پرداخت کنید و بگید در CAS بگند اینطوری پول کمتری نیاز دارید.

توی CAS جدید که برام صادر کردن اشاره ای به تاریخ شروع مجدد دوره (بعد از اتمام مرخصی تحصیلی) که ماه ژانویه است 2013 نکرده ! فقط در دو جا همون تاریخ شروع دوره رو که پارسال بوده نوشته :
    Actual course start date was 19/09/2011
    Course Start Date: 19-09-2011

فکر می کنید اشتباه باشه؟ و باید تاریخ بازگشت به تحصیل (ژانویه 2013) هم در CAS مشخص بشه؟

سلام دوستان یک سوال کلی: من می خواهم درخواست ویزا از ایتالیا بکنم و این که درخواست ویزای کاری باشه باید کدوم Tier را درخواست کنم و سوال دیگر زمان این نوع ویزایی که می کنم چند ساله خواهد بود؟
    من شنیدم که مولتی 4 ساله می دهند؟ آیا درسته؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال کلی: من می خواهم درخواست ویزا از ایتالیا بکنم و این که درخواست ویزای کاری باشه باید کدوم Tier را درخواست کنم و سوال دیگر زمان این نوع ویزایی که می کنم چند ساله خواهد بود؟
    من شنیدم که مولتی 4 ساله می دهند؟ آیا درسته؟
    برای درخواست ویزای کار یا Tier 2 باید شرکتی دارای مجوز استخدام نیروی خارجی از انگلستان شما رو قبول و به شما کاری پیشنهاد و برای شما گواهی Sponsorship صادر کنه تا بتونید درخواست. طول ویزا حداکثر 3 سال و تا 6 سال قابل تمدید و بعد از 5 سال میتونید در صورت احراز شرایط اقامت دائم بگیرید.

ApplyAbroad Guru

توی CAS جدید که برام صادر کردن اشاره ای به تاریخ شروع مجدد دوره (بعد از اتمام مرخصی تحصیلی) که ماه ژانویه است 2013 نکرده ! فقط در دو جا همون تاریخ شروع دوره رو که پارسال بوده نوشته :
    Actual course start date was 19/09/2011
    Course Start Date: 19-09-2011

فکر می کنید اشتباه باشه؟ و باید تاریخ بازگشت به تحصیل (ژانویه 2013) هم در CAS مشخص بشه؟
    خیر اشتباه نیست ولی باید این موضوع رو باید در جای دیگه ای از CAS توضیح بده یا یک نامه ای بده که caseworker متوجه ماجرا بشه. عملا در بخش evidence باید به عنوان توجیه academic progress این موضوع رو شرح بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)