صفحه 19 از 29 نخستنخست ... 910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

سلام دوستان

من پذیرش conditional برای کارشناسی از یکی از دانشگاه های انگلستان برای September 2013 داشتم ولی با توجه به اینکه نمره ی زبان رو نتونستم بهشون بدم مجبور شدم defer کنم برای September 2014 . خود دانشگاه پیشنهاد کرده یک دوره ی foundation زبان تو همون دانشگاه از January تا june قبل از شروع course برم.
    می خواستم بدونم الان به من ویزایی که می دن فقط واسه ی همین 6 ماهه یا برای کل دوره هست؟
    اگر 6 ماهه میدن برای تمدیدش باید دوباره برم سفارت انگلستان( در امارات یا ترکیه) یا می تونم در انگلستان هم تمدید کنم؟

با تشکر از سایت خوبتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinazareha نمایش پست ها
    سلام دوستان

من پذیرش conditional برای کارشناسی از یکی از دانشگاه های انگلستان برای September 2013 داشتم ولی با توجه به اینکه نمره ی زبان رو نتونستم بهشون بدم مجبور شدم defer کنم برای September 2014 . خود دانشگاه پیشنهاد کرده یک دوره ی foundation زبان تو همون دانشگاه از January تا june قبل از شروع course برم.
    می خواستم بدونم الان به من ویزایی که می دن فقط واسه ی همین 6 ماهه یا برای کل دوره هست؟
    اگر 6 ماهه میدن برای تمدیدش باید دوباره برم سفارت انگلستان( در امارات یا ترکیه) یا می تونم در انگلستان هم تمدید کنم؟

با تشکر از سایت خوبتون
    ویزای شما Tier 4 خواهد بود و میتونید از داخل انگلیس تمدید کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    ویزای شما Tier 4 خواهد بود و میتونید از داخل انگلیس تمدید کنید.
    مرسی هومن جان

دو سوال دیگر هم داشتم
    1. برای تمدید ویزا باید مجددا پول در حساب باشد؟
    2. میتوانم از حساب بانکی ای که در همان انگلستان باز خواهم کرد استفاده کنم؟

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sinazareha نمایش پست ها
    مرسی هومن جان

دو سوال دیگر هم داشتم
    1. برای تمدید ویزا باید مجددا پول در حساب باشد؟
    2. میتوانم از حساب بانکی ای که در همان انگلستان باز خواهم کرد استفاده کنم؟

با تشکر
    تمدید ویزا کاملا مشابه گرفتن ویزای اولیه بوده و مدارک، CAS و مصاحبه همه مشابه است.

ApplyAbroad Guru

اخیرا سیستمی جدید برای تقاضاهای تمدید داخل کشور به نام Online Application ایجاد شده. البته این سیستم از نظر ظاهری فرقی با سیستم آنلاین قبلی Print and Send نداره ولی از نظر قانونی فرقش اینه که تاریخ تقاضا میشه تاریخ submit کردن و پرداخت هزینه. درنتیجه پرینت بانکی باید نشون بده که پول برای یک ماه قبل از تاریخ پرداخت هزینه آنلاین در حساب بوده. مزیت این سیستم اینه که شما میتونید هزینه فرم رو بدید و قانونا تقاضا رو انگار ارسال کردید ولی اگه میخواهید با پست ارسال کنید 15 روز و اگه حضوری میخواهید 45 روز فرق دارید که مدارک رو تحویل بدید. درنتیجه اگه وقت گیرتون نمیاد میتونید فرم رو submit کنید و حتی سر کلاسها برید و وقت رو بعدا سر فرصت بگیرید. حتما قبلش با کالج یا دانشگاه هم هماهنگ کنید

سلام دوستان
    برای تمدید ویزا با سرویس حضوری از داخل انگلیس، باید appointment بگیریم .معمولا از چه مدت قبل از روز مورد نظر میشه وقت گرفت ؟
    (هنوز پذیرش و ATAS و CAS ندارم که آنلاین بتونم چک کنم. برای طرفای 15 تا 20 دسامبر وقت می خوام)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تمدید ویزا با سرویس حضوری از داخل انگلیس، باید appointment بگیریم .معمولا از چه مدت قبل از روز مورد نظر میشه وقت گرفت ؟
    (هنوز پذیرش و ATAS و CAS ندارم که آنلاین بتونم چک کنم. برای طرفای 15 تا 20 دسامبر وقت می خوام)
    وقتها از 6 هفته قبل باز میشه و تا زمانی که فرم رو کامل پر نکرده باشید یعنی CASنداشته باشید امکان گرفتن وقت نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    وقتها از 6 هفته قبل باز میشه و تا زمانی که فرم رو کامل پر نکرده باشید یعنی CASنداشته باشید امکان گرفتن وقت نیست.
    خیلی ممنون آقا هومن
    وقتها زود پر میشه ؟ یا میشه مثلا برای یک هفته بعدش وقت گرفت؟
    روزای آخر دسامبر وقت میدن (مثلا 27 تا 30 ام) یا از کلا از هفته آخر دسامبر تعطیلن؟
    (مشکلم اینه که گرفتن ATAS معلوم نیست چقدر طول بکشه . ویزای فعلیم (Tier 4) آخر دسامبر اکسپایر میشه )

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها
    خیلی ممنون آقا هومن
    وقتها زود پر میشه ؟ یا میشه مثلا برای یک هفته بعدش وقت گرفت؟
    روزای آخر دسامبر وقت میدن (مثلا 27 تا 30 ام) یا از کلا از هفته آخر دسامبر تعطیلن؟
    (مشکلم اینه که گرفتن ATAS معلوم نیست چقدر طول بکشه . ویزای فعلیم (Tier 4) آخر دسامبر اکسپایر میشه )
    در تمام روزهایی که تعطیل رسمی نیست وقت میدند مگه اینکه قبلا اعلام کنند. وقتها خیلی سریع پر نمیشه اگر بگردید شاید برای دو سه روز بعد هم پیدا بشه ولی بهتر از قبل سر فرصت وقت بگیرید.

سلام
    ويزايي كه من الان گرفتم به مدت 5 ماه هست و Oct بايد تمديد كنم. من جمعه اينده ميام انكليس.ميخاستم از الان به فكر باشم،كه اكه مدارك خاصي نياز هست با خودم از ايران بيارم. همه صفحه ها رو خوندم. قبلا منشا مالي احتياجي نبوده. ولي الان كه من با تعهد محضري و ٣ تا سند ملك همسرم به عنوان منشا مالي موفق شدم ويزام رو بگيرم،
    1-ايا براي تمديد باز بايد منشا مالي نشون بدم؟
    2-تا اينجا توصيه شده حضوري ويزارو تمديد كنيم، نه از طريق پست و فقط در شش شهر. ايا در Belfast,Northern Ireland هم ميشه تمديد كرد؟
    3-من ميخام براي Bank Statment پرينت بانك انكليس رو نشون بدم(يك سال شهريه و ٧٣٨٠£ براي خرج و خوراك). پيشنهاد ميكنيد توي بانك لويدز حساب باز كنم؟
    خيلي ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)