صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

سلام
    من تا 30 نوامبر ویزا دارم پرینتم 25 نوامبر آماده میشه می تونم 26 با پست بفرستم یا نه باید دستی ببرم؟
    ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    سلام
    من تا 30 نوامبر ویزا دارم پرینتم 25 نوامبر آماده میشه می تونم 26 با پست بفرستم یا نه باید دستی ببرم؟
    ممنونم
    چرا میخواهید با پست ببرید؟ خوب از الان وقت بگیرید دستی ببرید.با پست خیلی کار خطرناکیه به خاطر سیصد پوند ریسک کارتون رو بالا میبرید.

ممنون هومن جان دستی می برم . گرفتن وقت تلفنیه یا اینترنتی؟ برای اطلاع خودم می خوام بدونم سوالی که بالا پرسیدم امکانپذیره همچین کاری یا نه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    ممنون هومن جان دستی می برم . گرفتن وقت تلفنیه یا اینترنتی؟ برای اطلاع خودم می خوام بدونم سوالی که بالا پرسیدم امکانپذیره همچین کاری یا نه؟
    بله هم دستی و هم پستی امکان پذیره. وقت رو به صورت تلفنی و یا اینترنتی در شش شهر میتونید بگیرید و معمولا وقتها تا یک ماه آینده پر هستند. البته باید هی تلاش کنید چون وقتها کنسل میشه و شما میتونید بگیرید.

برای پرینت حساب نوشته که مبلغ شهریه به علاوه هزینه 2 ماه زندگی باید تو حساب باشه که برای یه نفر ماهی 600 تا در لندن و 800 تا خارج از لندن هست برای همراه چیزی ننوشته . برای همراه هم باید ماهی 600 تا باشه یا کمتره ؟

Banned

hi guys

how long will be taken after fingerprint to receive a result for tier 4 student visa? I have posted my application , please if anyone knows about it tell it here.

thanks

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    hi guys

how long will be taken after fingerprint to receive a result for tier 4 student visa? I have posted my application , please if anyone knows about it tell it here.

thanks
    بین 4 ا 14 هفته. چرا حضوری نرفتید که همونجا جواب رو بگیرید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بین 4 ا 14 هفته. چرا حضوری نرفتید که همونجا جواب رو بگیرید؟
    I am not in london, however I regret that I should do it in person.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    I am not in london, however I regret that I should do it in person.
    بله برای دیگران هم این موضوع رو دوباره توضیح میدم که اگر میتونید حتما حضوری برید تا همونجا جواب رو بدند. در ضمن در 6 شهر مدارک گرفته میشه و لازم نیست حتما لندن باشه. 320 پوند بیشتر هزینه داره ولی اینهمه استرس و مشکلات نداره و اگر افسر ویزا گیج بازی دربیاره میتونید خودتون حضوری توضیح بدید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بله برای دیگران هم این موضوع رو دوباره توضیح میدم که اگر میتونید حتما حضوری برید تا همونجا جواب رو بدند. در ضمن در 6 شهر مدارک گرفته میشه و لازم نیست حتما لندن باشه. 320 پوند بیشتر هزینه داره ولی اینهمه استرس و مشکلات نداره و اگر افسر ویزا گیج بازی دربیاره میتونید خودتون حضوری توضیح بدید.
    thank you for your reply. could you tell if there be any problems in my documents or visa officer would not get a visa for me the result will be sent sooner than 4 weeks? and before sending the documents by post, visa center e-mail me or call me to announce or not?

thank you

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)