صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

نقل قول نوشته اصلی توسط jojoi نمایش پست ها
    thank you for your reply. could you tell if there be any problems in my documents or visa officer would not get a visa for me the result will be sent sooner than 4 weeks? and before sending the documents by post, visa center e-mail me or call me to announce or not?

thank you
    نه خیلی رد شدن یا قبول تقاضا به طول زمان پاسخگویی ربطی نداره در داخل انگلستان. در مورد سوال دوم کاملا موضوع به افسر ویزا بستگی داره و مواردی بوده که اطلاع دادند. ولی خودتون میتونید با تلفن یا ایمیل پیگیر باشید. الان چند وقته ارسال کردید و تاییدیه UKBA رو دریافت کردید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نه خیلی رد شدن یا قبول تقاضا به طول زمان پاسخگویی ربطی نداره در داخل انگلستان. در مورد سوال دوم کاملا موضوع به افسر ویزا بستگی داره و مواردی بوده که اطلاع دادند. ولی خودتون میتونید با تلفن یا ایمیل پیگیر باشید. الان چند وقته ارسال کردید و تاییدیه UKBA رو دریافت کردید؟
    around 24 days ago I did post it and last week I have done my biometric data . yes, after around 1 week of posting it I received the confirmation from UKBA and around 20th Oct. they sent the biometric letter to me and I did it last week.
    what do you think? when will be the best time for sending an e-mail to them?

Banned

dear houman could you tell me please whether if UKBA would reply and send the result less than the estimated time for example in my case less than 4 weeks after fingerprint it means that my visa has been rejected?
    many thanks

ApplyAbroad Guru

نه هیچ ملاکی نیست زمان و قبلا هم بهتون گفتم. میتونید بعد 4 هفته باهاشون تماس بگیرید.

Banned

[QUOTE=houman1979;551602]نه هیچ ملاکی نیست زمان و قبلا هم بهتون گفتم. میتونید بعد 4 هفته باهاشون تماس بگیرید.[/

thank you for your reply. but i have heard that if visa centre (officer) would reject your application they send you the result sooner than the expected date. is it correct?

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=jojoi;551898]
    نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    نه هیچ ملاکی نیست زمان و قبلا هم بهتون گفتم. میتونید بعد 4 هفته باهاشون تماس بگیرید.[/

thank you for your reply. but i have heard that if visa centre (officer) would reject your application they send you the result sooner than the expected date. is it correct?
    تا حالا سه بار پرسیدید و من گفتم ربطی نداره. اگر این حرفها و شنیده ها مهمه پس چرا اینجا میپرسید؟

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

برای ویزای psw در فرم یه جایی سوال کرده ویزای قبلیتون رو از کجا گرفتید. حالا اون زمان به تهران میدادیم مدارک رو و میگرفیم ولی صادر شده از ابوظبی هستش. حالا به نظرتون چی بنویسیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    برای ویزای psw در فرم یه جایی سوال کرده ویزای قبلیتون رو از کجا گرفتید. حالا اون زمان به تهران میدادیم مدارک رو و میگرفیم ولی صادر شده از ابوظبی هستش. حالا به نظرتون چی بنویسیم؟
    شما محل صدور ویزاتون ابوظبیه نه تهران. ولی اونجایی که پرسیده اثر انگشت رو کجا دادید میزنید تهران.

سلام دوستان
    توی سایت هوم آفیس نوشته که شما می تونید تا شروع دوره جدید تحصیلی یک ماه گپ داشته باشید برای تمدید ویزا. من ویزام تا 30 نوامبر هست ولی پرینتم دیرتر آماده میشه . برای تمدید حتما باید قبل از 30 نوامبر اقدام کنم یا با استفاده از اون گپ یکماه می تونم 4-5 دسامبر برم واسه تمدید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی سایت هوم آفیس نوشته که شما می تونید تا شروع دوره جدید تحصیلی یک ماه گپ داشته باشید برای تمدید ویزا. من ویزام تا 30 نوامبر هست ولی پرینتم دیرتر آماده میشه . برای تمدید حتما باید قبل از 30 نوامبر اقدام کنم یا با استفاده از اون گپ یکماه می تونم 4-5 دسامبر برم واسه تمدید؟
    چرا انقدر دیر پرینت رو آماده کردید؟ بهتره قبل از پایان ویزا این کار رو انجام میدادید ولی اگر آماده نمیشه چاره ای ندارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)