صفحه 4 از 29 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

هومن جان متاسفانه پرینتی که قرار بود زودتر اماده بشه رو از دست دادم و پرینت جدیدم چند روز بعد از انقضا ویزام آماده میشه . امیدوارم که قبول کنن و به مشکلی برنخورم . راستی واسه همراه هم باید 1200 تا اضافه تر داشته باشم یا کمتر؟

سلام
    من این خبر را امروز در سایت UKBA دیدم . ایا خبر دارید از کی میخواهند این تغییرات را اعمال کنند ؟ تنها دلیل من برای انگلستان اون فرصت شغلی بعدش بود که دارند ان را هم میبندند.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/sitecontent/newsarticles/2011/november/01-student-visa-system

Further measures to tighten the student regime are due in April. The post study work route, which has allowed graduates free labour market access, will be closed and students wishing to stay and work will need to apply under the skilled workers visa route .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_italy نمایش پست ها
    سلام
    من این خبر را امروز در سایت UKBA دیدم . ایا خبر دارید از کی میخواهند این تغییرات را اعمال کنند ؟ تنها دلیل من برای انگلستان اون فرصت شغلی بعدش بود که دارند ان را هم میبندند.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/sitecontent/newsarticles/2011/november/01-student-visa-system

Further measures to tighten the student regime are due in April. The post study work route, which has allowed graduates free labour market access, will be closed and students wishing to stay and work will need to apply under the skilled workers visa route .
    دوست عزیز این ماجرا نزدیک 8 ماهه که اعلام شده و کلی هم در موردش بحث شده. از آوریل 2012 دیگه PSW وجود نخواهد داشت ولی شما همچنان قادر به تبدیل به Tier 2 خواهید بود.

ممنونم هومن عزیز ،
    شرایط ویزای Tier 2 بسیار مشکل نیست ؟ چقدر فرصت داریم تا بعد از تخصیل یک شغل پیدا کنیم ؟

از دانشگاه این نامه را به من دادند .

HI - yes the PSW route is closing in April. The UKBA have kept the skilled worker visa open but it is really the same as the existing work-permit. It’s designed for students who are able to apply for jobs with an employer at a high level. They have to have a definite job offer and be earning at least £20,000 per year in order to apply under this route. It may be in the future that UKBA change the schemes as they may introduce new changes – it is very difficult to forecast. However, the only thing we do know for sure is that PSW will not be available after April 2012.

من چند بار برای کار در uk اقدام کردم . اما همه گفتند شما باید work permit داشته باشید . حالا چطوری میشه بدون داشتن work permit کار پیدا کرد و بعد با ان برای tier 2 اقدام کرد ؟

Junior Member

با سلام..
    من برای تمدید ویزام از داخل انگلیس اقدام کردم و اپلیکیشن رو با مدارکم فرستادم.. اگه مدت زمان پاسخ طولانی بشه .. به طوری که نزدیک به شروع کلاسها بشه
    میتونم در خواست بدم که مدارکم رو برگردونن ( withdraw) که بعدش به صورت حضوری برم . یک روزه جواب رو بگیرم ؟

از روزی که در خواست withdraw میدم چند روز بعد مدارک به دستم میرسه و آیا محدودیتی برای درخواست دوباره به صورت حضوری نداره؟
    ممنون میشم اگه مثل همیشه واضح و کامل جواب بدید.. خیلی مهمه برام.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_italy نمایش پست ها
    ممنونم هومن عزیز ،
    شرایط ویزای Tier 2 بسیار مشکل نیست ؟ چقدر فرصت داریم تا بعد از تخصیل یک شغل پیدا کنیم ؟

از دانشگاه این نامه را به من دادند .

HI - yes the PSW route is closing in April. The UKBA have kept the skilled worker visa open but it is really the same as the existing work-permit. It’s designed for students who are able to apply for jobs with an employer at a high level. They have to have a definite job offer and be earning at least £20,000 per year in order to apply under this route. It may be in the future that UKBA change the schemes as they may introduce new changes – it is very difficult to forecast. However, the only thing we do know for sure is that PSW will not be available after April 2012.

من چند بار برای کار در uk اقدام کردم . اما همه گفتند شما باید work permit داشته باشید . حالا چطوری میشه بدون داشتن work permit کار پیدا کرد و بعد با ان برای tier 2 اقدام کرد ؟
    چیزی دیگه به اسم Work Permit وجود نداره. برای تبدیل به Tier 2باید شرکت واجد شرایط برای شما گواهی CoS صادر کنه. کار ساده ای نیست پیدا کردن چنین شرکتی ولی غیرممکن نیست و من افراد زیادی رو میشناسم اینجا که بعد از تحصیل Tier 2 گرفتند.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط jasoosk نمایش پست ها
    با سلام..
    من برای تمدید ویزام از داخل انگلیس اقدام کردم و اپلیکیشن رو با مدارکم فرستادم.. اگه مدت زمان پاسخ طولانی بشه .. به طوری که نزدیک به شروع کلاسها بشه
    میتونم در خواست بدم که مدارکم رو برگردونن ( withdraw) که بعدش به صورت حضوری برم . یک روزه جواب رو بگیرم ؟

از روزی که در خواست withdraw میدم چند روز بعد مدارک به دستم میرسه و آیا محدودیتی برای درخواست دوباره به صورت حضوری نداره؟
    ممنون میشم اگه مثل همیشه واضح و کامل جواب بدید.. خیلی مهمه برام.
    بستگی داره کی این کار رو بکنید. اگر زمانی درخواست کنسل کردن پرونده و بازگشت مدارک رو بدید که ویزای قبلی دیگه منقضی شده باشه شما اصلا حق حضور در کشور رو ندارید که بخواهید حضوری درخواست بدید ولی اگر در زمان اعتبار ویزای قبلی باشید میشه. فکر کنم 5 روز کاری تقریبا طول بکشه. با خود UKBA تماس بگیرید بپرسید.

آخرین مرحله بوک کردن یه وقت یه case id می خواد من هر چی شماره دم دستم بود رو امتحان کردم اما رو همه ارور میده . کسی می دونه این شماره چیه و کجای مدارکه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sorkhpost1357 نمایش پست ها
    آخرین مرحله بوک کردن یه وقت یه case id می خواد من هر چی شماره دم دستم بود رو امتحان کردم اما رو همه ارور میده . کسی می دونه این شماره چیه و کجای مدارکه؟
    CASE ID برای وقتیه که شما مدارک رو پست کردید و درواقع الان میخواهید برید فقط انگشت نگاری بشید. اگر بخواهید حضوری برید باید گزینه Premium Service رو انتخاب کنید و دیگه فکر نکنم Case ID ازتون بخواد.

سلام به دوستان، ممنون میشم راجع به کیس زیر یه راهنمایی کنید.

من یک هفته پیش برای ATAS اقدام کردم و الان منتظر جواب هستم. از طرف دیگه ویزای من ۳ هفته دیگه تموم می‌شه. چون پرسهٔ ATAS رو نمیشه پیشبینی‌ کرد، چه راهی‌ رو واسه موندن در انگلیس تا زمان دریافت نتیجه‌ی ATAS پیشنهاد می‌کنید. مثلا یه دوری زبان ۳ ماه بگیریم تا در حین اون نتیجه ATAS هم معلوم شه؟ یا هوم آفیس واسه اینجور موارد تدبیرهای خاصی‌ رو پیشبینی‌ کرده که مثلا دانشجو علیرغم منقضی شدن ویزا، تا زمان دریافت نتیجه‌ای ATAS بتونه در انگلیس بمونه.

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)