صفحه 5 از 29 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_eng_2000 نمایش پست ها
    سلام به دوستان، ممنون میشم راجع به کیس زیر یه راهنمایی کنید.

من یک هفته پیش برای ATAS اقدام کردم و الان منتظر جواب هستم. از طرف دیگه ویزای من ۳ هفته دیگه تموم می‌شه. چون پرسهٔ ATAS رو نمیشه پیشبینی‌ کرد، چه راهی‌ رو واسه موندن در انگلیس تا زمان دریافت نتیجه‌ی ATAS پیشنهاد می‌کنید. مثلا یه دوری زبان ۳ ماه بگیریم تا در حین اون نتیجه ATAS هم معلوم شه؟ یا هوم آفیس واسه اینجور موارد تدبیرهای خاصی‌ رو پیشبینی‌ کرده که مثلا دانشجو علیرغم منقضی شدن ویزا، تا زمان دریافت نتیجه‌ای ATAS بتونه در انگلیس بمونه.

با تشکر
    شما باید یه دوره ای چیزی بگیرید تا بتونید بمونید. هیچ راه حل دیگه ای نیست و اگر بیشتر از حد مجاز بمونید کارتون خلافه.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما باید یه دوره ای چیزی بگیرید تا بتونید بمونید. هیچ راه حل دیگه ای نیست و اگر بیشتر از حد مجاز بمونید کارتون خلافه.
    ممنون از راهنماییت آقا هومن. اگه فرض کنیم من برای سه ماه دوره ی زبان بگیرم و این وسط ATAS ام بیاد, تبصره ای, ماده ای هست که بشه به جای ادامه دادن این دوره ی سه ماهه به دوره ی جدید سویچ کرد.؟ یا باید این دوره تمام شه بعد با ATAS واسه دانشگاه اقدام کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_eng_2000 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت آقا هومن. اگه فرض کنیم من برای سه ماه دوره ی زبان بگیرم و این وسط ATAS ام بیاد, تبصره ای, ماده ای هست که بشه به جای ادامه دادن این دوره ی سه ماهه به دوره ی جدید سویچ کرد.؟ یا باید این دوره تمام شه بعد با ATAS واسه دانشگاه اقدام کنم؟
    بله میتونید در هر زمان که خواستید. باید دوباره وقت بگیرید و دوباره برای Tier 4 اقدام کنید.محدودیتی در این زمینه نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Persian Studies, University of Cambridge

I came to the UK in October 2010 to do a one year MPhil. I have started my PhD in Oct 2011, my current visa expires on 30.01.2012. I had a few questions about the application form

1- B11 asks if the student has made an application before and then asks about Home Office reference number (if applicable and known), the question is how can I access my reference number?
    2- The same goes for the question B14 about points based system migrant reference number.
    3- AD6. Are there any restrictions imposed on the student’s length of stay as a result of this financial sponsorship?
    I have received two awards from the tier 4 sponsor; none of them mention a restriction specifically. However the length of my course is four years and this is mentioned in the CAS. Is this a restriction?
    4- F3. Has the Student had his/her fingerprints taken as a part of a previous UK immigration application made in the UK or abroad?
    I applied in Sep 2010 in Tehran. Unfortunately I do not remember if my fingerprints were taken, and if they were, how can I answer the part about ‘British Diplomatic post(s) involved’?
    5- J2. The start dates and end dates of the student’s course of study.
    My CAS says these are 30.09.2011 until 30.09.2015. However there is a note in my CAS that says: ‘If you are a current student and are applying for an extension to your current visa the Course start date refers to the date after your current visa expires and not the actual date of your course.’ Does this mean I have to write the start date as 30.01.2012?
    6- L1.How much money does the student owe to the tier4 sponsor for his/her course of study as stated in his/her CAS?
    The problem is my CAS only states the course fees for the first year of my course while I have to pay the fees for three years.
    7- I am claiming that I am a established student, because I have only finished a course in the UK. But it is not clear how I should prove this. Should I submit any transcripts form the master I did here last
    year? (My CAS says my I was assessed by another transcript from an MA I did in Iran)
    8- Also, as an established student, should I show the proof of fees for the whole course on only the first year?

Would really appreciate your help.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Persian Studies, University of Cambridge

دوستان اگه کسی می تونه درباره established student که بالا پرسیدم راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم. با چه مدرکی باید ثابت کنم که established student هستم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pv_arch نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی می تونه درباره established student که بالا پرسیدم راهنمایی کنه خیلی ممنون میشم. با چه مدرکی باید ثابت کنم که established student هستم؟
    فکر می کنم اگه در شش ماه قبل از تاریخ اپلای مدرک دانشگاهی از دانشگاه های انگلیس گرفته باشید Established Presence شما در انگلیس براتون امتیاز مثبت تلقی میشه و فقط لازمه هزینه زندگی 2 ماه رو نشون بدید. برای شما همین مدرک MPhil شما ثابت می کنه (فقط اینکه چرا اینقدر دیر اپلای می کنید؟ قاعدتا باید قبل از شروع دوره فعلی ویزاتون رو تمدید می کردید)

سوالات بالا:
    3. منظور اینه که اگه در دوره MPhil اسپانسر مالی داشتید، لازمه اجازه کتبی اونها رو داشته باشید برای اینکه بتونید به درستون در اینجا ادامه بدید. بعضی از بورس ها این اجازه رو نمیدن و از شما می خوان از انگلیس خارج بشید (یا حتما به کشور خودتون برگردید)، بستگی به نوع بورس قبلی داره. این قضیه ارتباطی به بورس دکترای فعلی شما نداره.

4. اگه با Tier 4 اومدید اثر انگشت هاتون گرفته شده.

5. خیر اون در صورتیه که شما قصد تمدید ویزاتون در همون دوره قبلی رو داشته باشید (مثلا MPhil). حالا که در دوره جدیدی درس می خونید تاریخ شروع رو همون تاریخ شروع CAS بنویسید.

6. UKBA هم منظورش فقط سال اوله. برای بقیه سال ها نیاز نشون دادن مدرک خاصی نیست.

7. مدرک قبلی شما و کارنامه تون کفایت می کنه. اگه مدرک MA قدیمی شما در CAS نوشته شده باید اون رو هم همراه داشته باشید.

8. بله باید کل هزینه های شهریه سال اول و 2 ماه هزینه زندگی (1200 پوند)، به جای 9 ماه.
    ویرایش توسط S03 : December 4th, 2011 در ساعت 07:13 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    فکر می کنم اگه در شش ماه قبل از تاریخ اپلای مدرک دانشگاهی از دانشگاه های انگلیس گرفته باشید Established Presence شما در انگلیس براتون امتیاز مثبت تلقی میشه و فقط لازمه هزینه زندگی 2 ماه رو نشون بدید. برای شما همین مدرک MPhil شما ثابت می کنه (فقط اینکه چرا اینقدر دیر اپلای می کنید؟ قاعدتا باید قبل از شروع دوره فعلی ویزاتون رو تمدید می کردید)

سوالات بالا:
    3. منظور اینه که اگه در دوره MPhil اسپانسر مالی داشتید، لازمه اجازه کتبی اونها رو داشته باشید برای اینکه بتونید به درستون در اینجا ادامه بدید. بعضی از بورس ها این اجازه رو نمیدن و از شما می خوان از انگلیس خارج بشید (یا حتما به کشور خودتون برگردید)، بستگی به نوع بورس قبلی داره. این قضیه ارتباطی به بورس دکترای فعلی شما نداره.

4. اگه با Tier 4 اومدید اثر انگشت هاتون گرفته شده.

5. خیر اون در صورتیه که شما قصد تمدید ویزاتون در همون دوره قبلی رو داشته باشید (مثلا MPhil). حالا که در دوره جدیدی درس می خونید تاریخ شروع رو همون تاریخ شروع CAS بنویسید.

6. UKBA هم منظورش فقط سال اوله. برای بقیه سال ها نیاز نشون دادن مدرک خاصی نیست.

7. مدرک قبلی شما و کارنامه تون کفایت می کنه. اگه مدرک MA قدیمی شما در CAS نوشته شده باید اون رو هم همراه داشته باشید.

8. بله باید کل هزینه های شهریه سال اول و 2 ماه هزینه زندگی (1200 پوند)، به جای 9 ماه.
    برای اینکه Established presence داشته باشید باید ظرف چهار ماه قبل از تاریخ تقاضا، دوره ای رو که حداقل شش ماه باشه تموم کرده باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    برای اینکه Established presence داشته باشید باید ظرف چهار ماه قبل از تاریخ تقاضا، دوره ای رو که حداقل شش ماه باشه تموم کرده باشید.
    ممنون.
    پس این دوستمون که MPhil گرفته (و احتمالا جولای دوره اش تموم شده) نمی تونه از Established Pretense استفاده کنه، درسته؟

من یه سوال داشتم.من قبل از اینکه بیام.امتحانه آیلتس دادم ۶ شدم.منو برایه پری مستر قبول کردن.ولی‌ بابام منو یه سمستر زودتر فرستد برای کالج زبان که احتیاج نداشتم،گفت وضعیته کشور معلوم نیستو اینا،که درست پیشبینی‌ کرده بود.بگذریم
    سوالام اینه که الان که می‌خوام برم پری مستر اینا میگن باید همه ایتمات بالا ۵.۵ باشه وگرنه.....
    بقیشو نمیگن.میگن میتونی‌ ۳ تا امتحان بدی و....
    می‌خوام ببینم میندازن بیرون؟
    ربطشم به تمدید ویزا اینه که فبریه ویزام تموم می‌شه
    برای تمدید هم آیلتس میخوان
    از این موردا داشتیم تو فروم یا نه
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ممنون.
    پس این دوستمون که MPhil گرفته (و احتمالا جولای دوره اش تموم شده) نمی تونه از Established Pretense استفاده کنه، درسته؟
    بله فقط نباید از تاریخ فارغ التحصیلی بیشتر از چهار ماه بگذره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)