صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

نقل قول نوشته اصلی توسط maarshaal2003 نمایش پست ها
    من یه سوال داشتم.من قبل از اینکه بیام.امتحانه آیلتس دادم ۶ شدم.منو برایه پری مستر قبول کردن.ولی‌ بابام منو یه سمستر زودتر فرستد برای کالج زبان که احتیاج نداشتم،گفت وضعیته کشور معلوم نیستو اینا،که درست پیشبینی‌ کرده بود.بگذریم
    سوالام اینه که الان که می‌خوام برم پری مستر اینا میگن باید همه ایتمات بالا ۵.۵ باشه وگرنه.....
    بقیشو نمیگن.میگن میتونی‌ ۳ تا امتحان بدی و....
    می‌خوام ببینم میندازن بیرون؟
    ربطشم به تمدید ویزا اینه که فبریه ویزام تموم می‌شه
    برای تمدید هم آیلتس میخوان
    از این موردا داشتیم تو فروم یا نه
    با تشکر
    مورد شمامورد خاصی نیست. قانون روشنه و دانشگاه درست گفته اگر چهار تا 5.5 نگیرید نمیتونید برای دوره اصلی پذیرش بگیرید و طبیعیه که نمیتونید تمدید کنید. امتحان دیگه ای مثل Pearson هم میتونید بدید که فکر کنم ساده تر باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Persian Studies, University of Cambridge

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    ممنون.
    پس این دوستمون که MPhil گرفته (و احتمالا جولای دوره اش تموم شده) نمی تونه از Established Pretense استفاده کنه، درسته؟
    ممنون. با اینکه دوره جولای تموم شده تاریخ رسمی فارغ التحصیلی من آخر نوامبر است، پس با این حساب میتونم از این امکان استفاده کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    مورد شمامورد خاصی نیست. قانون روشنه و دانشگاه درست گفته اگر چهار تا 5.5 نگیرید نمیتونید برای دوره اصلی پذیرش بگیرید و طبیعیه که نمیتونید تمدید کنید. امتحان دیگه ای مثل Pearson هم میتونید بدید که فکر کنم ساده تر باشه.
    پس چطوری منو قبول کردن برای دورهٔ پری مستر با ایلتس ۶،با اینکه یکی‌ از ایتماش ۵ بود؟ولی‌ چون ترمش از زمستون شروع میشد من یه ترم جلوتر رفتم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maarshaal2003 نمایش پست ها
    پس چطوری منو قبول کردن برای دورهٔ پری مستر با ایلتس ۶،با اینکه یکی‌ از ایتماش ۵ بود؟ولی‌ چون ترمش از زمستون شروع میشد من یه ترم جلوتر رفتم.
    خوب گفتم چون یکی از موارد رو زیر 5.5 گرفتید باید این دوره رو میفرتید و در آخرش هم باید همه رو بالای 5.5 بشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pv_arch نمایش پست ها
    ممنون. با اینکه دوره جولای تموم شده تاریخ رسمی فارغ التحصیلی من آخر نوامبر است، پس با این حساب میتونم از این امکان استفاده کنم.
    اگر در گواهی فارغ التحصیلی تاریخ نوامبر ذکر شده باشه بله میتونید ولی اگرجولای گفته باشه نمیتونید.

دوستان من biometric residence permit خودم رو دریافت کردم، طول ویزا رو زده طول دوره به اضافهٔ ۴ ماه، ولی‌ قبلا می‌گفتند مثلا برای دوری زیر ۶ ماه طول دوره به علاوه ی یک هفته و دوره ی بالاتر از ۶ ماه (کمتر از ۱۲ ماه) طول دوره به علاوه ۲ ماه؟ مگه قانون‌ها برای تمدید Tier 4 با initial application فرق داره ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_eng_2000 نمایش پست ها
    دوستان من biometric residence permit خودم رو دریافت کردم، طول ویزا رو زده طول دوره به اضافهٔ ۴ ماه، ولی‌ قبلا می‌گفتند مثلا برای دوری زیر ۶ ماه طول دوره به علاوه ی یک هفته و دوره ی بالاتر از ۶ ماه (کمتر از ۱۲ ماه) طول دوره به علاوه ۲ ماه؟ مگه قانون‌ها برای تمدید Tier 4 با initial application فرق داره ؟
    خیر فرق نداره شاید Caseworker اشتباه کرده باشه. از این اشتباهها میکنند بعضی وقتها. بعضی وقتها هم کوتاه تر میدند.

خیر فرق نداره شاید Caseworker اشتباه کرده باشه. از این اشتباهها میکنند بعضی وقتها. بعضی وقتها هم کوتاه تر میدند.
    ممنون از جوابتون. حالا باید خبر بدهم به کسی یا کاره دیگه ای کنم؟!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mech_eng_2000 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. حالا باید خبر بدهم به کسی یا کاره دیگه ای کنم؟!
    نه چون این اشتباه به نفع شما بوده لازم نیست به کسی چیزی بگید.

نه چون این اشتباه به نفع شما بوده لازم نیست به کسی چیزی بگید.
    ممنون . تو اون جزوه ای که همراه اون اومده نوشته اگه اشتباهی شده گزارش بدید. اگه اینطوری که شما میگید رفتار کنم آیا میشه طی مدتی که روی کارت هست اینجا بمونم؟ ممکنه بعدا مدارکو چک کنن و بگن که چرا به ما اطلاع ندادی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)