صفحه 9 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 281

موضوع: تمدید ویزاهای Tier 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید ویزاهای Tier 4

سلام
    من برای تمدید ویزا از داخل انگلیس اقدام کردم، و 28 feb هم رفتم برای biometric، هنوز جوابی نیومده، به صورت نرمال باید از کی منتظر باشم که جواب بیاد؟ و این که جواب رو چطور اعلام میکنن؟ آیا قبل از برگشت دادن پاسپورت ، به صورت ایمیلی جوابو اعلام می کنن؟ چون توی یه جا خوندم که انگار ایمیل می زنن به اینترنشنال آفیس دانشگاه می گن.
    ،اگر ویزای من رد بشه و بخوام دوباره اقدام کنم، چون که قوانین از ماه اپریل عوض می شه، و برای خارج لندن باید ماهی 800 پوند تو حساب باشه، آیا این قانون شامل کسانی که دوباره می خوان اقدام کنن هم می شه؟ و از وقتی جواب ردو دادن، تا چند روز وقت هست که اپلیکیشن جدیدو بفرستم؟
    یعنی استرس این ویزا اعصاب درس خوندن نمی ذاره ....
    ممنون از راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniirani نمایش پست ها
    سلام
    من برای تمدید ویزا از داخل انگلیس اقدام کردم، و 28 feb هم رفتم برای biometric، هنوز جوابی نیومده، به صورت نرمال باید از کی منتظر باشم که جواب بیاد؟ و این که جواب رو چطور اعلام میکنن؟ آیا قبل از برگشت دادن پاسپورت ، به صورت ایمیلی جوابو اعلام می کنن؟ چون توی یه جا خوندم که انگار ایمیل می زنن به اینترنشنال آفیس دانشگاه می گن.
    ،اگر ویزای من رد بشه و بخوام دوباره اقدام کنم، چون که قوانین از ماه اپریل عوض می شه، و برای خارج لندن باید ماهی 800 پوند تو حساب باشه، آیا این قانون شامل کسانی که دوباره می خوان اقدام کنن هم می شه؟ و از وقتی جواب ردو دادن، تا چند روز وقت هست که اپلیکیشن جدیدو بفرستم؟
    یعنی استرس این ویزا اعصاب درس خوندن نمی ذاره ....
    ممنون از راهنماییتون
    شما که استرس داشتید بهتر بود حضوری اقدام میکردید منم سر همین موضوع به همه میگم حضوری اقدام کنید تا استرس نداشته باشید. معمولا از زمانی که بیومتریک رو میدید بین 1 تا 1.5 ماه بعدش جواب رو میدند. جواب به صورت یک نامه پست میشه به آدرسی که دادید. ویزا هم به صورت یک کارت براتون ارسال میشه. اگر ردتون بکنند امکان اعتراض دارید دارید که از طریق دادگاه بررسی میشه. اگر ویزای قبلیتون اعتبار داشته باشه و بتونید هنوز اقدام کنید مشکلی نیست ولی براساس قوانین جدید باید اقدام کنید و طبیعیه که پول بیشتری باید تو بانک داشته باشید. اگر ویزای قبلیتون اعتبار نداشته باشه دیگه نمیتونید دوباره اقدام کنید و باید از خارج از انگلستان و باز براساس قوانین جدید اقدام کنید.

Junior Member

سلام
    من می خوام ویزای 6 ماهه کالج بگیرم و بعد از اتمام مجددا تمدید کنم. می خوام بدونم شرایط تمدید ویزا در انگلیس چیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sima90 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام ویزای 6 ماهه کالج بگیرم و بعد از اتمام مجددا تمدید کنم. می خوام بدونم شرایط تمدید ویزا در انگلیس چیه؟
    عین شرایط گرفتن ویزای اولیه فقط فرمها و نحوه اقدام فرق داره.

بچه ها مشکلی برای من پیش اومده مورد تمدید ویزا، ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من دانشجوی فوق لیسانس هستم.ترم دوم یه مشکل پزشکی برام پیش اومد که باید از دانشگاه مرخصی تحصیلی بگیرم[Interruption].و از ژانویه 2013 درسو ادامه بدم.(ترم دوم را تکرار کنم)

- ویزایی که که قبلا تو پاسم خورده تا ژانویه 2013 بوده.آیا با گرفتن interruption ،ویزام باز هم تا اون موقع هنوز معتبر می مونه؟( که بتونم یک ماه قبلش تو دسامبر بر گردم انگلیس و از داخل انگلیس تمدید کنم؟)
    - رشتم نیاز به ATAS هم داره. باید درخواست ATAS جدید بدم یا همون قبلی که گرفته بودم کافیه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها
    من دانشجوی فوق لیسانس هستم.ترم دوم یه مشکل پزشکی برام پیش اومد که باید از دانشگاه مرخصی تحصیلی بگیرم[Interruption].و از ژانویه 2013 درسو ادامه بدم.(ترم دوم را تکرار کنم)

- ویزایی که که قبلا تو پاسم خورده تا ژانویه 2013 بوده.آیا با گرفتن interruption ،ویزام باز هم تا اون موقع هنوز معتبر می مونه؟( که بتونم یک ماه قبلش تو دسامبر بر گردم انگلیس و از داخل انگلیس تمدید کنم؟)
    - رشتم نیاز به ATAS هم داره. باید درخواست ATAS جدید بدم یا همون قبلی که گرفته بودم کافیه؟
    1-از دانشگاه نامه بگیرید و مدارک کامل داشته باشید تا زمان ورود نشون بدید و مشکلی پیش نیاد
    2-به نظر میاد به ATAS جدید نیاز دارید. چون طول دوره تغییر کرده.
    An ATAS clearance certificate is issued for a specific course with a named Tier 4 sponsor, and remains valid as long as the Tier 4 sponsor and the course details (including the length of the course) do not change. You will need to apply for a new certificate if:

you change your course;
    the area of research or modules change for the course you originally applied to;
    you move to another institution; or
    your permission to stay was issued on or after 30 November 2007, and you need further permission to stay inorder to write up a thesis.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Javadmotamed نمایش پست ها

اعتبار ویزای شما بستگی به نوع Leave of absence ای است که گرفتید. در سیستم جدید (از وقتی CAS اومد) بعضی از Leave of absence ها باعث میشه ویزاتون باطل بشه. از دانشگاه مستقیما بپرسید.

Junior Member

سلام دوستان من میخوام ویزای تیر فور رو تمدید کننم از توی انگلیس وهمسرم و بچه ها که دیپندنت هستنهم می تونن از توی انگلیس تمد

Junior Member

تمدید کنن ممنون از کمکتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط negar74 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام ویزای تیر فور رو تمدید کننم از توی انگلیس وهمسرم و بچه ها که دیپندنت هستنهم می تونن از توی انگلیس تمد
    بله میتونید تمدید کنید مشکلی نیست. سوالتون بطور مشخص چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)