صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 55 , از مجموع 55

موضوع: مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

سلام. یکی از منابع خوب برای پیدا کردن پورتفولیوها سایت issuu.com هست. سایتیه که خیلی بین دانشجوهای معماری برای آپلود کردن پورتفولیو محبوبه. تو اون سایت برین و عبارت architecture portfolio رو سرچ کنید. مجموعه خیلی خوبی بهتون می ده. این لینک به یکی از سرچ ها هست :

https://issuu.com/search?q=architecture+portfolio

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    سایتی میشناسید که بشه نمونه پورتفولیو ی دانشگاه ها رو دید.؟مثلا نمونه پورتفولیو دانشجویان UMass یا تگزاس آستین.......

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط Michigander نمایش پست ها
    سلام. یکی از منابع خوب برای پیدا کردن پورتفولیوها سایت issuu.com هست. سایتیه که خیلی بین دانشجوهای معماری برای آپلود کردن پورتفولیو محبوبه. تو اون سایت برین و عبارت architecture portfolio رو سرچ کنید. مجموعه خیلی خوبی بهتون می ده. این لینک به یکی از سرچ ها هست :

https://issuu.com/search?q=architecture+portfolio
    متشکر از لطفتون...بله من پورتفولیو هارو توی این سایت قبلا بررسی کردم...ولی متاسفانه پورتفولیو ها به تفکیک دانشگاه نیست.........منظور من سایتی بود که مشخص کنه مثلا این پورتفولیو از دانشگاه هاروارد پذیرش گرفته.
    I would never say never
    I would fighting for ever

Junior Member Michigander آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture

اگه به سرچ کلمه ی Harvard GSD رو اضافه کنید خیلی از پورتفولیوهای دانشجوهای و اونایی که برای اپلیکشن فرستادن می تونید ببینین.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam95 نمایش پست ها
    متشکر از لطفتون...بله من پورتفولیو هارو توی این سایت قبلا بررسی کردم...ولی متاسفانه پورتفولیو ها به تفکیک دانشگاه نیست.........منظور من سایتی بود که مشخص کنه مثلا این پورتفولیو از دانشگاه هاروارد پذیرش گرفته.

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر

سلام و تشکر که پاسخ بچه ها رو میدید.من کارشناسی معماری دانشگاه علم و صنعت با معدل 15.5 و ارشد معماری منظر شهید بهشتی با معدل 18 و علاوه بر این نرم افزارهای عمومی،مکس-ویری-فتوشاپ و ... را در سطح بسیار بالایی مسلط هستم. یک سال وقت دارم برای زبان و مقاله و کتاب که از پایان نامم استخراج کنم (در حوزه مدلسازی دیجیتالی سه بعدی در معماری منظر)میخوام برای سال بعد اقدام به اپلای واسه معماری منظر کنم و قصد اقامت پس از تحصیل دارم.در ایتدا اینکه با توجه به وضعیت تحصیلی اینجانب،آیا امکان فاند گرفتن از دانشگاه های معتبر آلمان یا کشورهای دیگه مثل استرالیا،نیوزلند و فنلاند و ...هست؟سوال بعدی این که به نظر شما با شرایط من، بهتر است مقطع دکتری را انتخاب کنم یا مجددا مقطع ارشد بخوانم؟(برای من صرفا امکان تحصیل، یافتن کار و اقامت اهمیت دارد)
    و اینکه اگر بخواهم مقطع ارشد بخوانم ،رزومه من در مقطع ارشد به عنوان یک امتیاز قابل استناد و ارائه است یا نباید مطرحش کنم؟ممنون از پاسخ شما

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

سلام من در نوشتن SOP برای اپلای کمی مشکل دارم نمونه های موجود توی همین سایت و اینترنت رو هم خوندم ولی چیز جالبی نتونسم بنویسم میخواستم ببینم میشه تو این سایت کسی پیداکرد که الان در حال نوشتن sop باشه و به من کمک کنه؟ یا هر راه دیگه که بتونم یک sop خوب بنویسم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456