نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
بله بله....بسیار متشکرم از بچه های بسیار بسیار فعال معماری که ماشالله در اسرع وقت به تمام سوالات پاسخ میدن...
خودم جوابشو میدم : ( بعد کلی از این ور اونور سوال کردن و پرسیدن از افراد مختلف)
: در پورتفولیو ما می تونیم از نو اونو بسازیم...یعنی کارای طرح رو از اول شروع کنیم و اونارو جای کارهای طرح دانشگاهیمون بفرستیم...یا حتی بدیم بیرون واسمون به بهترین نحو کار کنن...
باید تا می تونیم سطح کارامون رو بالا ببریم و در تک تک پروژه هامون پیشرفت مرحله به مرحله به چشم بیاد....
مهم نیست چه نمره ای استاد بهت داده...کلا ریز نمرات خیلی مهم نیستند....
پس تقریبا هیچ سخت گیری در این موارد وجود نداره و راهی هم واسه اونا نیست که بخوان تشخیص بدن اینا کار شما هست یا نیست..یا همون طرحتون هست یا نیست...و می دونن که نمره یه چیزه سلیقه ایه... در ضمن میتونیم این رو براشون توضیح بدیم که فلان استاد سختگیر بوده وسخت نمره میداده...یا اینکه بفلان دلایل کم نمره داده...
پس خطاب به اونایی که مثل من این سوال و استرس براشون پیش اومده بود اینکه: بشینین اگه کارای طرحتون خوب نبوده..همه رو از اول کار کنین با بالاترین کیفیت و از نو یه پورتفولیوی توپ بسازین...
البته باید موقعی که به اونجا میرین و پذیرش بهتون میدن ....کاملا مهارتهایی که تو کاراتون به نمایش گذاشتین رو بدست آورده باشین..چون در غیر اینصورت اونجا حسابی ضایع میشین...
ممنون عزیز. من پرتفلیو هنوز درست نکردم. فکر می کردم یه تعداد عکس و نقشه از کارهامونه. شما می دونید که پرتفلیو دقیقا به چه شکلی باید این پیشرفت مرحله به مرحله رو نشون بده؟ منظورتون پیشرفت مرحله به مرحله در هر طرحه یا اینکه در کل در طرح ها؟ و مثلا می دونین حدودا برای هر طرح درسی باید چند صفحه ی آ4 گذاشت؟ ممنون.