صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

Member mehdinus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

Ten Schools with Notable Architecture Programs

University of Texas at Austin Features a B.Arch., a Bachelor of Science in Architectural Studies and two dual degrees in architecture engineering or liberal arts Austin, TX
    University of Michigan - Ann Arbor Offers study abroad programs in Europe and Asia Ann Arbor, MI
    University of Southern California Architecture faculty has extensive publications Los Angeles, CA
    Virginia Polytechnic Institute and State University Features a summer program for high school students Blacksburg, VA
    Harvard University Offers executive education programs Cambridge, MA
    Cornell University One of the first architecture programs in the U.S. Ithaca, NY
    Syracuse University Features the Slocum Hall Gallery, where exhibitions in architecture are frequently held Syracuse, NY
    Yale University Graduate students design and build their own structure as part of the curriculum New Haven, CT
    Massachusetts Institute of Technology Offers five undergraduate concentrations in architecture Cambridge, MA
    Rice University Provides funding to the majority of architecture graduate students Houston, TX
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

Archsoc.com's 2009 rankings

The NAAB accredits 117, and the ACSA has 122 members (2010 data)

University, Median Research Score, Percentage of staff in the top quartile

Columbia University 31 80
    Cooper Union, The 27 75
    University of California, Los Angeles 27 87
    Princeton University 22 83
    University of Pennsylvania 12 68
    Yale University 10 62
    University of California, Berkeley 8 63
    Harvard University 8 58
    Rice University 8 56
    Massachusetts Institute of Technology 7 51
    University of Notre Dame 5 47
    Ohio State University 5 40
    California College of the Arts 4 36
    Northeastern University 4 27
    University of Minnesota 4 21
    University of Maryland 4 27
    Pratt Institute 3 40
    University of Michigan 3 38
    New Jersey Institute of Technology 3 32
    University of Virginia 3 31
    University of Southern California 3 31
    University of Texas at Austin 3 32
    University of Houston 3 28
    University of Wisconsin--Milwaukee 3 23
    University of Washington 2 34
    Carnegie Mellon University 2 28
    University of Miami 2 23
    University at Buffalo, SUNY 2 35
    Cornell University 2 23
    Georgia Institute of Technology 2 38
    Drexel University 2 17
    Tulane University 1 38
    Washington University in St Louis 1 28
    University of Colorado 1 26
    North Carolina State University 1 21
    Iowa State University 1 19
    Ball State University 1 14
    University of Cincinnati 1 11
    University of Arizona 1 0
    California State Polytechnic University, Pomona 1 19
    Arizona State University 1 15
    Roger Williams University 1 13
    University of Kansas 1 31
    University of Illinois at Chicago 1 21
    University of Illinois at Urbana-Champaign 1 21
    Kansas State University 1 20
    Rhode Island School of Design 1 18
    Catholic University of America 1 17
    Texas A&M University 1 16
    University of Oregon 1 16
    Texas Tech University 1 12
    Washington State University 1 10
    Miami University 1 30
    Florida A&M University 1 0
    University of Texas at San Antonio 0 28
    Syracuse University 0 27
    University of Utah 0 27
    Clemson University 0 25
    City College of New York, CUNY 0 24
    Woodbury University 0 22
    University of Massachusetts Amherst 0 21
    Morgan State University 0 20
    Pennsylvania State University 0 19
    Florida International University 0 19
    University of Hawaii at Manoa 0 19
    University of Tennessee, Knoxville 0 16
    Kent State University 0 15
    Judson University 0 13
    Norwich University 0 13
    Mississippi State University 0 12
    University of Arkansas 0 12
    University of New Mexico 0 12
    Andrews University 0 11
    University of Florida 0 11
    University of Kentucky 0 10
    Wentworth Institute of Technology 0 9
    California Polytechnic State University, San Luis Obispo 0 8
    Virginia Tech 0 8
    Louisiana Tech University 0 7
    Temple University 0 7
    University of Oklahoma 0 7
    University of Idaho 0 6
    North Dakota State university 0 6
    University of North Carolina - Charlotte 0 5
    University of Texas at Arlington 0 5
    Lawrence Technological University 0 5
    Rensselaer Polytechnic Institute 0 4
    New York Institute of Technology 0 4
    Illinois Institute of Technology 0 4
    The mother art is architecture. Without an architecture of our own we have no soul of our own civilization

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

Auburn University 0 0
    Drury University 0 0
    Florida Atlantic University 0 0
    Hampton University 0 0
    Howard University 0 0
    Louisiana State University 0 0
    Montana State University 0 0
    NewSchool of Architecture and Design 0 0
    Oklahoma State University 0 0
    Philadelphia University 0 0
    Prairie View A&M University 0 0
    Southern Polytechnic State University 0 0
    Southern University and A&M College 0 0
    Tuskegee University 0 0
    University of Detroit Mercy 0 0
    University of Louisiana at Lafayette 0 0
    University of Nebraska - Lincoln 0 0
    University of Nevada, Las Vegas 0 0

Resource
    http://www.archsoc.com/kcas/researchschool4.html

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام
    من لیسانس معماری آزاد معدل 17.68هستم
    میخواستم برای ادامه تحصیل ارشد ودکترا در المان اقدام کنم ترجیحن هامبورگ یا نزدیک به اونجا چون خواهرم ساکن اونجاس
    مطالبتونو خوندم ولی تو سرچ دانشگاه مشکل دارم کدوم دانشگاهها بیشتر مناسب من هستن؟

رشته و دانشگاه
    Master of Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise905 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس معماری آزاد معدل 17.68هستم
    میخواستم برای ادامه تحصیل ارشد ودکترا در المان اقدام کنم ترجیحن هامبورگ یا نزدیک به اونجا چون خواهرم ساکن اونجاس
    مطالبتونو خوندم ولی تو سرچ دانشگاه مشکل دارم کدوم دانشگاهها بیشتر مناسب من هستن؟
    سرچ سايت www.daad.de خيلي user friendly و ساده هستش. سمت چپ روي course search كليك كنيد و بقيه اش رو حتما متوجه خواهيد شد.
    دانشگاه Hamburg HCU برنامه مستر معماري به زبان آلماني داره
    http://www.daad.de/deutschland/studienangebote/alle-studiengaenge/06541.en.html?sachgebiet1=66&sachgebiet2[]=418&ort[]=Hamburg&typ[]=0&abschluss[]=0&sprachen[]=0&show=liste&send.x=30&send.y=16
    و
    http://www.hcu-hamburg.de/
    رو چك كنيد موفق باشيد

سلام
    من مهندسی معماری خوندم میخوام ارشد طراحی داخلی بگذرونم شما کدام کشور و دانشگاه رو توصیه میکنید البته با فاند؟ رنکینگ دانشگاه هم واسم مهمه؟
    خودم نظرم بیشتر روی پلی تکنیک میلان هست شما چه پیشنهاد می کنید؟ سپاس...

Junior Member

با سلام به همه
    راستش من یه کم گیج شدم تمام مراحل اپلای برای مستر معماری رو خوندم اما بازم سوال دارم اینکه کل مدارکو برای دانشگاه پست کنم ؟؟؟
    واینکه از طریق سایت داننشگاه یا سایت دیگه ای مثلا" برای ثبت نام قبل از فرستادن مدارک اقدامی باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و زما ن مناسبش چه وقتیه؟
    مرسی

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط papoose نمایش پست ها
    با سلام به همه
    راستش من یه کم گیج شدم تمام مراحل اپلای برای مستر معماری رو خوندم اما بازم سوال دارم اینکه کل مدارکو برای دانشگاه پست کنم ؟؟؟
    واینکه از طریق سایت داننشگاه یا سایت دیگه ای مثلا" برای ثبت نام قبل از فرستادن مدارک اقدامی باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    و زما ن مناسبش چه وقتیه؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز.
    پاسخ تمام این سوالات را در سایت دانشگاهها می توانید پیدا کنید. شما بعد از مراجعه به سایت دانشگاه مورد نظر، از طریق ورود به بخش Future students یا Prospective students و سپس مراجعه به بخش International students دوره تحصیلی (Coursr) مورد نظر خود را جستجو کرده و پیدا می کنید. مثلاً برای دوره های مستر معماری باید از مسیر فوق الذکر، در بخش Postgraduate courses or programs یا Graduate cousres or programs به دنبال دوره هایی با عناوین شامل Architecture و گرایشهای زیرمجموعه آن باشید. به طور معمول برای هر دوره اطلاعات ضروری در بخش مشخصی از سایت قرار داده شده است که تحت عناوینی مثل Admission requirements یا How to apply قابل دسترسی هستند. مثلاً اطلاعات مهم به طور معمول عبارتند از شرایط تحصیلی ورود به دوره (Entry requirements)، نمره زبان (English language requirements)، مدارک مورد نیاز (Documents)، تاریخ ارسال مدارک (Important dates یا Deadlines) و غیره که در تک تک این بخش ها می توانید پاسخ سوالاتتان را پیدا کنید.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

Junior Member

در مورد پورتفولیو اگه کارام رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
    میشه کارهای دانشگاهیم مثل طرح ها تو پورتفولیوم نباشه؟...میشه یه طرح دیگه رو از اول طراحی کنم و بجای طرح های کلاسیم بفرستم؟...آیا نمراتشون رو هم باید بفرستم؟...
    مثلا دو تاطرحم که یکیشو مریض شدم و حتی کار آماده دادم بجاش و 12 گرفتم و یه طرح دیگم که اصلا استادمون با همه بچه ها لج کرد و 10 دادبهم و کلیارو هم انداخت و صدای اعتراضمون هم بجایی نرسید؟...
    من اینا رو چکار کنم؟...
    اونا خودشون نمی فهمن که پورتفولیو می تونه کار خود فرد نباشه و اگزجر شده باشه یا اینکه همون کار کلاسیش نباشه؟... اگه کار جایگزین خوب بذارم و حتی تایید اساتید رو بگیرم براشون آیا سوال براشون پیش نمیاد که چرا ابن نمرات اینقدپایینه پس؟...
    در کل از کجا می فهمن پورتفولیو همون کارای خودمونه تو دانشگاه یا اصلا کارای خود مونه و طراحش دیگران نیستن؟؟؟؟
    لطفا حتما تو این زمینه راهنماییم کنین...هرکس که می دونه...
    مخصوصا شما جناب mehdinus
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
    در مورد پورتفولیو اگه کارام رو نداشته باشم باید چکار کنم؟
    میشه کارهای دانشگاهیم مثل طرح ها تو پورتفولیوم نباشه؟...میشه یه طرح دیگه رو از اول طراحی کنم و بجای طرح های کلاسیم بفرستم؟...آیا نمراتشون رو هم باید بفرستم؟...
    مثلا دو تاطرحم که یکیشو مریض شدم و حتی کار آماده دادم بجاش و 12 گرفتم و یه طرح دیگم که اصلا استادمون با همه بچه ها لج کرد و 10 دادبهم و کلیارو هم انداخت و صدای اعتراضمون هم بجایی نرسید؟...
    من اینا رو چکار کنم؟...
    اونا خودشون نمی فهمن که پورتفولیو می تونه کار خود فرد نباشه و اگزجر شده باشه یا اینکه همون کار کلاسیش نباشه؟... اگه کار جایگزین خوب بذارم و حتی تایید اساتید رو بگیرم براشون آیا سوال براشون پیش نمیاد که چرا ابن نمرات اینقدپایینه پس؟...
    در کل از کجا می فهمن پورتفولیو همون کارای خودمونه تو دانشگاه یا اصلا کارای خود مونه و طراحش دیگران نیستن؟؟؟؟
    لطفا حتما تو این زمینه راهنماییم کنین...هرکس که می دونه...
    مخصوصا شما جناب mehdinus
    متشکرم
    بله بله....بسیار متشکرم از بچه های بسیار بسیار فعال معماری که ماشالله در اسرع وقت به تمام سوالات پاسخ میدن...
    خودم جوابشو میدم : ( بعد کلی از این ور اونور سوال کردن و پرسیدن از افراد مختلف)
    : در پورتفولیو ما می تونیم از نو اونو بسازیم...یعنی کارای طرح رو از اول شروع کنیم و اونارو جای کارهای طرح دانشگاهیمون بفرستیم...یا حتی بدیم بیرون واسمون به بهترین نحو کار کنن...
    باید تا می تونیم سطح کارامون رو بالا ببریم و در تک تک پروژه هامون پیشرفت مرحله به مرحله به چشم بیاد....
    مهم نیست چه نمره ای استاد بهت داده...کلا ریز نمرات خیلی مهم نیستند....
    پس تقریبا هیچ سخت گیری در این موارد وجود نداره و راهی هم واسه اونا نیست که بخوان تشخیص بدن اینا کار شما هست یا نیست..یا همون طرحتون هست یا نیست...و می دونن که نمره یه چیزه سلیقه ایه... در ضمن میتونیم این رو براشون توضیح بدیم که فلان استاد سختگیر بوده وسخت نمره میداده...یا اینکه بفلان دلایل کم نمره داده...
    پس خطاب به اونایی که مثل من این سوال و استرس براشون پیش اومده بود اینکه: بشینین اگه کارای طرحتون خوب نبوده..همه رو از اول کار کنین با بالاترین کیفیت و از نو یه پورتفولیوی توپ بسازین...
    البته باید موقعی که به اونجا میرین و پذیرش بهتون میدن ....کاملا مهارتهایی که تو کاراتون به نمایش گذاشتین رو بدست آورده باشین..چون در غیر اینصورت اونجا حسابی ضایع میشین...