صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 55

موضوع: مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط civilarchitect نمایش پست ها
    بله بله....بسیار متشکرم از بچه های بسیار بسیار فعال معماری که ماشالله در اسرع وقت به تمام سوالات پاسخ میدن...
    خودم جوابشو میدم : ( بعد کلی از این ور اونور سوال کردن و پرسیدن از افراد مختلف)
    : در پورتفولیو ما می تونیم از نو اونو بسازیم...یعنی کارای طرح رو از اول شروع کنیم و اونارو جای کارهای طرح دانشگاهیمون بفرستیم...یا حتی بدیم بیرون واسمون به بهترین نحو کار کنن...
    باید تا می تونیم سطح کارامون رو بالا ببریم و در تک تک پروژه هامون پیشرفت مرحله به مرحله به چشم بیاد....
    مهم نیست چه نمره ای استاد بهت داده...کلا ریز نمرات خیلی مهم نیستند....
    پس تقریبا هیچ سخت گیری در این موارد وجود نداره و راهی هم واسه اونا نیست که بخوان تشخیص بدن اینا کار شما هست یا نیست..یا همون طرحتون هست یا نیست...و می دونن که نمره یه چیزه سلیقه ایه... در ضمن میتونیم این رو براشون توضیح بدیم که فلان استاد سختگیر بوده وسخت نمره میداده...یا اینکه بفلان دلایل کم نمره داده...
    پس خطاب به اونایی که مثل من این سوال و استرس براشون پیش اومده بود اینکه: بشینین اگه کارای طرحتون خوب نبوده..همه رو از اول کار کنین با بالاترین کیفیت و از نو یه پورتفولیوی توپ بسازین...
    البته باید موقعی که به اونجا میرین و پذیرش بهتون میدن ....کاملا مهارتهایی که تو کاراتون به نمایش گذاشتین رو بدست آورده باشین..چون در غیر اینصورت اونجا حسابی ضایع میشین...
    ممنون عزیز. من پرتفلیو هنوز درست نکردم. فکر می کردم یه تعداد عکس و نقشه از کارهامونه. شما می دونید که پرتفلیو دقیقا به چه شکلی باید این پیشرفت مرحله به مرحله رو نشون بده؟ منظورتون پیشرفت مرحله به مرحله در هر طرحه یا اینکه در کل در طرح ها؟ و مثلا می دونین حدودا برای هر طرح درسی باید چند صفحه ی آ4 گذاشت؟ ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط lalaii نمایش پست ها
    ممنون عزیز. من پرتفلیو هنوز درست نکردم. فکر می کردم یه تعداد عکس و نقشه از کارهامونه. شما می دونید که پرتفلیو دقیقا به چه شکلی باید این پیشرفت مرحله به مرحله رو نشون بده؟ منظورتون پیشرفت مرحله به مرحله در هر طرحه یا اینکه در کل در طرح ها؟ و مثلا می دونین حدودا برای هر طرح درسی باید چند صفحه ی آ4 گذاشت؟ ممنون.
    دوست من...منم درست نکردم...
    کلا منم اطلاعاتمو از دوستایی که رفتن دارم....
    نه من دقیقا چیزی راجع به پورتفولیو نمیدونم..ولی اینو بگم که دانشگاه به دانشگاه اعلام کرده که پورتفولیتون باید چند صفحه باشه...چه ابعادی باشه؟...شامل چه چیزهایی باشه...چطوری نباشه!....در چه صورتی پذیرفته میشه..در چه صورتی اگه باشه ترتیب اثر داده نمیشه...چطوری باید فرستاده بشه؟(مثلا بعضیا باید حتما پستشه...بعضیا ایمیل...بعضیا مثل همین هارواردی که گفتم فقط از طریق آنلاین و هون پیجی که واسش در نظر گرفتن)...
    بحث بستن پورتفولیو مهمتر از این حرفاست و باید کاملا مو به مو شرایط دانشگاه مربوطه رو مطالعه کرد...هر دانشگاهی واسه خودش شرایطشو صد در صد اعلام میکنه...

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

سلام دوستان ...
    روز همگی بخیر و شادی ...
    من یه سوال داشتم راجع به رشته معماری...

من لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل 17.91 و آیلتس 6.5 دارم ... واسه ارشدم می خوام اگه امکان داشته باشه تغییر رشته بدم ... آیا تا این حد تغییر امکان پذیره ؟ از نرم افزار به معماری؟؟؟؟؟ یا اینکه باید از اول بخونم ؟

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

نقل قول نوشته اصلی توسط yas128 نمایش پست ها
    سلام دوستان ...
    روز همگی بخیر و شادی ...
    من یه سوال داشتم راجع به رشته معماری...

من لیسانس مهندسی نرم افزار با معدل 17.91 و آیلتس 6.5 دارم ... واسه ارشدم می خوام اگه امکان داشته باشه تغییر رشته بدم ... آیا تا این حد تغییر امکان پذیره ؟ از نرم افزار به معماری؟؟؟؟؟ یا اینکه باید از اول بخونم ؟
    شما الان پلی تکنیک میلان میخونی؟راستش من تغییر رشته رو توی ایران دیدم.ولی اونجا باتوجه به اینکه پورتفولیو یکی از مدارک لاینفک اپلای هست و رشته شما کاملا غیرمرتبط بوده،فک نکنم امکان پذیرباشه.مگراینکه واقعا پورتفولیوی مرتبط داشته باشین در این زمینه.بازم شاید بهتر باشه از خود دانشگاه سوال کنید.شایدهم امکان پذیرباشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    شما الان پلی تکنیک میلان میخونی؟راستش من تغییر رشته رو توی ایران دیدم.ولی اونجا باتوجه به اینکه پورتفولیو یکی از مدارک لاینفک اپلای هست و رشته شما کاملا غیرمرتبط بوده،فک نکنم امکان پذیرباشه.مگراینکه واقعا پورتفولیوی مرتبط داشته باشین در این زمینه.بازم شاید بهتر باشه از خود دانشگاه سوال کنید.شایدهم امکان پذیرباشه.
    من امسال پلی تکنیک میلان قبول شدم اما چون مدرک زبانم رو دیر فرستادم بهم بورس ندادن. مجبورم واسه سال دیگه دوباره اپلای کنم . این پورتفولیو چیه ؟

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

نقل قول نوشته اصلی توسط yas128 نمایش پست ها
    من امسال پلی تکنیک میلان قبول شدم اما چون مدرک زبانم رو دیر فرستادم بهم بورس ندادن. مجبورم واسه سال دیگه دوباره اپلای کنم . این پورتفولیو چیه ؟
    پورتفولیو چیزیه که تمام بچه های هنر به عنوان ارائه پروژه هایی که در طول تحصیل ویا در حین کار انجام دادن ارائه میکنن.مث یه جور CVتصویری میمونه.اگه تو پیج پورتفولیو هم بری یه چیزایی دستگیرت میشه.(البته پروژه های مرتبط با همون رشته)

Junior Member patria03 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    tehran

سلام
    برای ارشد معماری gre general میخوان درسته؟
    -----<<<Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they >>>>----gave up

**People can cry much easier than they can change**

نقل قول نوشته اصلی توسط patria03 نمایش پست ها
    سلام
    برای ارشد معماری gre general میخوان درسته؟

بله درسته....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical and Electronic Engineer

I highly appreciate for your useful information
    Is possible to explain about New York Universities?
    I studied Electrical Engineering and I want to continue my education in branch of interior Design in New York universities
    With GPA : 13.23
    My final Project is related to filed of my future master degree program
    and I keep in touch with the Graduate Adviser of university and He always answer me and also it seems that He know that I am creative and innovative in Architecture.
    I need to make portfolio....Due to I haven't information about it and hope somebody help me in this way and please guide me to get admission
    Thank you so much for your attention

Kind Regards

با سلام. دوستان یه سوال داشتم.
    من الان دانشگاه سوره تهران میخونم با معدل 16.5.ترم 5 هستم.تافل هم مطمنم نمره خوبی میگیرم.
    شدیدا علاقه دارم واسه ارشد تو یه دانشگاه آمریکایی درس بخونم.با توجه به اینکه رشتم معماریه دانشگامم که معروف نیست،و به معماری هم که به این راحتیا فاند نمیدن میتونم پذیرش بگیرم ؟