صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 55

موضوع: مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط hamiddn_1991 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان یه سوال داشتم.
    من الان دانشگاه سوره تهران میخونم با معدل 16.5.ترم 5 هستم.تافل هم مطمنم نمره خوبی میگیرم.
    شدیدا علاقه دارم واسه ارشد تو یه دانشگاه آمریکایی درس بخونم.با توجه به اینکه رشتم معماریه دانشگامم که معروف نیست،و به معماری هم که به این راحتیا فاند نمیدن میتونم پذیرش بگیرم ؟

بله امکانش هست ... شما الان که در حال تحصیلی در وهله اول:
    سعی کن هرچقدر میتونی طرح ها رو خوب کار کنی و خوب پرزانته، به این شکل کارت بعدا در تهیه پورتفولیو راحت تره
    بعدم سعی کن معدلو ببری بالاتر
    نهایتا هم زبان رو به بهترین شکل ممکن کار کن که نمره بالایی بیاری
    ایتا با هم میشه پذیرش شما همراه با فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

سلام دوستان
    من میخوام برای فوق در معماری در یکی از دانشگاهای امریکا یا استرالیا اقدام کنم.
    من اول کاردانی خوندم و بعد کارشناسی ناپیوسته. میخواستم بدونم وقتی مدارک رو میفرستم( ریز نمرات و ...) باید مدرک کاردانی و ریز نمرات کاردانی را هم بفرستم یا فقط کارشناسی را؟؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    من کارشناسی معماری دارم و الان هم دارم ارشد طراحی شهری می خونم. قصدم اینکه برای مستر دوباره (یا دکترا اما ترجیحم با مستره) توی یکی از دانشگاههای امریکا معماری بخونم.
    چون فک می کنم معماری از شهرسازی بیشتر فاند می تونه بگیره و شناخته شده تره و بعدا هم بهتر می تونم کار پیدا کنم.
    اما متاسفانه از دوران لیسانس از نظر خودم پورتفیلو خوبی ندارم. البته معدل لیسانسم 17.5 بوده و زبانم هم خوبه و مطمنم نمره خوبی برای تافل و جی ار ای میارم.
    به نظر دوستان می تونم با این اوصاف جای خوبی پذیرش برای معماری با فاند خوب بگیرم؟

سلام دوستان .ازتون درخواست کمک داشتم.من قصد دارم برا مستر اقدام کنم.به گرایش منظر و شهرسازی هم علاقمندم.لیسانس معماری دارم.من مقاله ندارمومیدونم فاند گرفتن سخته.امریکا هم هزینه هاش بدون کمک هزینه تحصیل برام زیاده.درنتیجه برام اروپا میمونه.دوتا سوال داشتم :1-با لیسانس معماری میشه اروپا فوق لیسانس منظر یا شهرسازی خواند؟
    2-کدوم دانشکاه ها تو اروپا این دو رشته رو به زبان انگلیسی ارائه میدند؟چون من دارم انگلیسی میخونم در حال حاضر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس شیمی کاربردی

سلام وبسایتی میشناسید که بشه از روش نمونه پورت فولیو و رزومه رو مشاهده کرد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط n4b4 نمایش پست ها
    سلام وبسایتی میشناسید که بشه از روش نمونه پورت فولیو و رزومه رو مشاهده کرد؟
    درود
    این لینکی که میزارم مربوط به دانشگلاه دال هاوس کانادا هست که میتونی دانلود کنی هم لیسانس هم ارشد رو داره.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

شما باید موقع آپلود مدارک دانشنامه ها رو باهم ریزنمرات رو هم باهم pdf کنی و آپلود کنی.
    موقع فرستادن هم همش رو باهم میفرستی.
    بعدشم راجب سوالی که پرسیدن بالا مگه میشه که دو سال رو نفرستی و دو سال رو بفرستی :دی اونور چی میگن
    ویرایش توسط dariush81 : March 11th, 2015 در ساعت 02:09 AM
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

Question پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

با سلام من دانشجو ترم آخر مقطع لیسانس دانشگاه آزاد هستم با این ترم میشه 14.90 میتونم با این معدل در یکی از دانشگاه های امریکا برا فوق لیسانس اقدام کنم یا نه؟ لطفا راهنمایی کنید؟من دارم زبان میخونم ولی هنوز نمیتونم بگم امتحان تافل و GRE چه نمره میگرم؟اگر نمره زبان و مقاله و دیگر چیز ها را کامل بدم میتونم امید داشته باشم یا نه؟با تشکر فراز ناظری

Junior Member

سلام دوستان.
    از اونجایی که اکثر کارهای من با دست و softcopy اون رو ندارم و هزینه اسکن اون هم بالاست ایا عکس گرفتن از کارها ایرادی نداره؟ یا پیشنهاد میکنید علیرغم هزینه حتما اسکن بشه؟ یا پیشنهاد میکنید کلا کارها رو اتوکدی کنم ؟
    از چه نرم افزارهای برای طراحی پورتفولیو می تونیم استفاده کنیم؟
    سئوال دیگه اینکه اگه کسی جایی رو میشناسه که طراحی پورتفولیو انجام میده ممنون میشم معرفی کنید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture and energy university of tehran

سلام من دانشجوی ترم شش معماری دانشگاه آزاد تهران هستم و هفت ترمه لیسانسم رو تموم می کنم ... معدل کلم 16 هست ... برای سال 95 ارشد می خوام اقدام به درست گردن پرتفلیو مسابقه مقاله دارم و مدرک زبان ندارم و می خوام تو امسال تا آخر سال 94 این موارد رو تکمیل کنم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا تا چه حد هست ؟ آیا می تونم فاند هم بگیرم ؟ درس لیسانسم رو زود تموم کردم که به کار های اپلای برسم ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید