صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQs

Moderator

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

نقل قول نوشته اصلی توسط monica94 نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی ترم شش معماری دانشگاه آزاد تهران هستم و هفت ترمه لیسانسم رو تموم می کنم ... معدل کلم 16 هست ... برای سال 95 ارشد می خوام اقدام به درست گردن پرتفلیو مسابقه مقاله دارم و مدرک زبان ندارم و می خوام تو امسال تا آخر سال 94 این موارد رو تکمیل کنم شانس گرفتن پذیرش از دانشگاه های آمریکا تا چه حد هست ؟ آیا می تونم فاند هم بگیرم ؟ درس لیسانسم رو زود تموم کردم که به کار های اپلای برسم ممنون میشم به سوالم پاسخ بدید
    درود
    معدلتون معمولیه میتونید پدیرش بدون فاند بگیرید اگه تافل بالایی بیارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

پیش فرض پاسخ : مدارك مورد نياز جهت اپلاي براي مستر معماري و منظر و نحوه آماده كردن آنها و FAQ

سلام
    رشته معماري دانشگاه سراسري
    من با معدل ١٤.٨ البته ترم بعدم كه ٨ واحد ديگه دارم
    IElts 7
    ٦ ماه سابقه كار در شركت پيمانكاري
    ٢ سال در دفتر طراحي فني
    تدريس نرم افزار معماري در دانشگاه و مؤسسه خصوصي
    يك سال سابقه كار غير مرتبط
    مدارك نرم افزار هاي معماري

آيا أميدي هست ديگه چيكار بكنم شانسم بره بالا
    شانسي واسه فاند هست

Junior Member

سلام یه سوال داشتم ، من فوق لیسانس معماری آزاد دارم و میخوام برای مستر معماری آمریکا اپلای کنم ، از پایان نامم یه مقاله در آوردم که در حد بدی نیست اما اصلا نمیدونم قابلیت اکسپت شدن رو داره یا نه . با توجه به اینکه مدارکم رو باید تا آخر پاییز برای همه دانشگاه ها بفرستم سوالم اینه : مقاله ژورنال در مستر چقدر شانس فاند رو بیشتر بالا میبره؟ ترجییح با اینه که مقالم رو بفرستم یه کنفرانس خارجی که امتیاز کمتری برام داره اما هم سریعتر جواب میگیرم هم شانس پذیرشش بیشتره یا بفرستم برای یه ژورنال بدون ایمپکت پولی که اسم ژورنال روش باشه ؟ یا ریسک کنم و بفرستم یه ژورنال خوب ؟ البته با ایمپکت زیر 1 ....
    البته من میدونم شانسم واسه ترم اول فاند گرفتن زیاد نیس اما باتوجه به رزومه نسبتا خوب و معدل بالا یه امیدایی به TA گرفتن دارم.
    ممنون میشم راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس معماری- دانشگاه آزاد تهران مرکز

سلام خدمت معماران عزیز.
    من برای دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و الان درحال جمع آوری پورتفولیو هستم. اما خیلی دوست دارم که نمونه کار ببینم و با نحوه صفحه آرایی و گرافیک مجموعه و حتی کارها بیشتر آشنا بشم. توضیحاتی که دوستان دادند رو مطالعه کردم و خیلی استفاده کردم.
    میتونید سایت و یا وبلاگی رو معرفی کنید که داخلش پورتفولیوهایی که پذیرش گرفتند رو داخلش داشته باشه؟ اصلا هست همچین سایتی؟
    ممنون

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط davoodusz نمایش پست ها
    سلام خدمت معماران عزیز.
    من برای دانشگاه های آمریکا میخوام اپلای کنم و الان درحال جمع آوری پورتفولیو هستم. اما خیلی دوست دارم که نمونه کار ببینم و با نحوه صفحه آرایی و گرافیک مجموعه و حتی کارها بیشتر آشنا بشم. توضیحاتی که دوستان دادند رو مطالعه کردم و خیلی استفاده کردم.
    میتونید سایت و یا وبلاگی رو معرفی کنید که داخلش پورتفولیوهایی که پذیرش گرفتند رو داخلش داشته باشه؟ اصلا هست همچین سایتی؟
    ممنون
    درود
    شما میتونید نمونه پرتفولیوهای دانشگاه دالهاوس کانادا رو دانلود کنید و مطالعه کنید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد معماری دانشگاه سراسری روزانه هستم و تا بهمن امسال و یا خرداد سال آینده دفاع میکنم.
    میخواستم برای fall 2016 از دانشگاه های آمریکا پذیرش ارشد مجدد بگیرم.
    آیا هنگام اپلای کردن نیازی به ارایه ریزنمرات ارشدم به دانشگاه مقصد هست؟ چون اگه بخوام ریزنمرات قابل ترجمه رسمی رو بگیرم باید هزینه تحصیل رایگان رو بپردازم که زیاد میشه.
    اگه نیازی به ارایه ریزنمرات نیست چه مدرکی دال بر دانشجوی ارشد بودن باید ارایه کنم؟ آیا ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل یا همون "فرم شماره یک" کافیست؟ آیا فرستادن ترجمه غیر رسمی ریز نمرات ارشد ایراد داره؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zav نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد معماری دانشگاه سراسری روزانه هستم و تا بهمن امسال و یا خرداد سال آینده دفاع میکنم.
    میخواستم برای fall 2016 از دانشگاه های آمریکا پذیرش ارشد مجدد بگیرم.
    آیا هنگام اپلای کردن نیازی به ارایه ریزنمرات ارشدم به دانشگاه مقصد هست؟ چون اگه بخوام ریزنمرات قابل ترجمه رسمی رو بگیرم باید هزینه تحصیل رایگان رو بپردازم که زیاد میشه.
    اگه نیازی به ارایه ریزنمرات نیست چه مدرکی دال بر دانشجوی ارشد بودن باید ارایه کنم؟ آیا ترجمه گواهی اشتغال به تحصیل یا همون "فرم شماره یک" کافیست؟ آیا فرستادن ترجمه غیر رسمی ریز نمرات ارشد ایراد داره؟
    ممنون
    اگر به دانشگاه اعلام میکنید و تحصیلات تکمیلی در جریان قرار گیرد حتی برای مستر مجدد نیز کارنامه کلیه دوره های قبلی دانشگاهی را از شما به عنوان Requirments های پذیرش قطعی خواهند خواست.(چون به نوعی در پذیرش شما و رقابتی نمودن آن موثر بوده است و از طرفی طبق مقررات اغلب دانشگاهها کارنامه دوره های دانشگاهی قبلی بدون توجه به مقطع در این مدارک پذیرش ذکر شده است) اما اگر صرفا به استاد اعلام و ایشان نیز اصراری برارسال رسمی آن نداشته باشند در مرحله اپلیکیشن اعلام ننمایید و اشکالی هم برای پذیرش در دانشگاه از طرف تحصیلات تکمیلی ندارید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اگر به دانشگاه اعلام میکنید و تحصیلات تکمیلی در جریان قرار گیرد حتی برای مستر مجدد نیز کارنامه کلیه دوره های قبلی دانشگاهی را از شما به عنوان Requirments های پذیرش قطعی خواهند خواست.(چون به نوعی در پذیرش شما و رقابتی نمودن آن موثر بوده است و از طرفی طبق مقررات اغلب دانشگاهها کارنامه دوره های دانشگاهی قبلی بدون توجه به مقطع در این مدارک پذیرش ذکر شده است) اما اگر صرفا به استاد اعلام و ایشان نیز اصراری برارسال رسمی آن نداشته باشند در مرحله اپلیکیشن اعلام ننمایید و اشکالی هم برای پذیرش در دانشگاه از طرف تحصیلات تکمیلی ندارید
    ممنون از پاسختون
    پس برای apply اولیه نیازی به ترجمه رسمی ریزنمرات ارشد نیست و ترجمه غیررسمی کفایت می کند؟ و در صورت پذیرش باید براشون بفرستم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture and energy university of tehran

سلام
    من الان ترم 7 معماری هستم و ترم دیگه دفاعمه معدل کلم 16 _gpa 3.2 هست ... تافل رو دارم کلاس میرم می نیمم الان 50 از 120 هستم یعنی واقعا تافل رو دادم ولی از هفته دیگه شروع اصلی کلاسامه .... یک مقاله isi دارم ... واسه ارشد آمریکا می خوام معماری اقدام کنم ... توی این سال ها 3 سال و 6 ماه هست که کار هم می کنم به عنوان مربی مهد کودک ... استطاعت مالی دارم ولی می خوام فاند بگیرم
    1. قضیه ی دکتری مستقیم معماری رو از الان باید اقدام کنم ؟
    2. ارشد امریکا چه رشته هایی میشه رفت ؟
    3.کدوم دانشگاه آسون تر می گیره ؟ مثلا اکثرا آیداهو خیلی خوب فاند داده ؟
    4. من الان دارم پرتفلیو تنظیم می کنم ولی مشکل اینجاست که این همه اطلاعات مثل تحلیل سایت رو لینک بهشون بدم ؟
    5. اسم دانشگاه هایی که معماری هم ارشد هم دکتری توی امریکا هستن رو چه جور پیدا کنم ؟
    خیلیییی ممنوننن

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    شما میتونید نمونه پرتفولیوهای دانشگاه دالهاوس کانادا رو دانلود کنید و مطالعه کنید.
    با سلام خدمت دوستان
    سایتی میشناسید که بشه نمونه پورتفولیو ی دانشگاه ها رو دید.؟مثلا نمونه پورتفولیو دانشجویان UMass یا تگزاس آستین.......
    I would never say never
    I would fighting for ever