صفحه 104 از 232 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

بچه ها کسی تو این هفته تونسته ارز دانشجویی از بانک بگیره؟

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط AGHSIN نمایش پست ها
    کسی از بچه ها تونسته تو آمریکا برگه پرداخت شهریه رو توسط دفتر حافظ منافع تایید کنه
    بله من تایید کردم، 3 تا فرم رو باید تایید کنید+ یک مانی اردر 39 دلاری براشون بفرستید با یک مهر کودکانه گواهی اشتغال به تحصیلتون رو مهر میکنند و بهتون برمیگردونند...
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

سلام
    من دیروز نامه وزارت علوم رو گرفتم قبلا که داشتم تو نشا ثبت نام می کردم نام بانک ملی رو دادم ولی دیروز افرادی که تو صف بودند گفتند بانک ملی دیگه ارز نمیده باید برید بانک پارسیان یا پاسارگاد - واقعا الان اصلا نمیدونم چه کار کنم لطفا کمکم کنید . قبلا با بانک ملی هماهنگ کردم که نام بانک و شعبه رو تو ثبت نام نوشتم. حالا کجا برم ؟؟؟؟؟؟؟

من امروز رفتم کنسولی هر کاری کردم کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی را از روی ترجمه هاش ندادند(با مهر دادگستری و امور خارجه) بهم اما کپی برابر اصل از خود ترجمه هاشون بهم دادند.
    فکر می کنید وزارت علوم قبول می کنه؟!!

به کسی در ایران وکالت دادم که بره وزارت علوم برای گرفتن نامه بانک چه مدارکی به غیر از اشتغال به تحصیل و پرداخت هام باید با خودش ببره؟!!
    ایا به کارت معافی هم نیازه ؟! (اگه هست کپی کفایت می کنه؟!!)

Senior Member esf11 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز نامه وزارت علوم رو گرفتم قبلا که داشتم تو نشا ثبت نام می کردم نام بانک ملی رو دادم ولی دیروز افرادی که تو صف بودند گفتند بانک ملی دیگه ارز نمیده باید برید بانک پارسیان یا پاسارگاد - واقعا الان اصلا نمیدونم چه کار کنم لطفا کمکم کنید . قبلا با بانک ملی هماهنگ کردم که نام بانک و شعبه رو تو ثبت نام نوشتم. حالا کجا برم ؟؟؟؟؟؟؟
    میرید همون بانک ملی. اگه بتون داد که هیچی اگه هم نداد پشتش واستون مینویسه ارز ندادیم بش و شما میرید سراغ بانک های دیگه. نگران نباشید

من امروز تو تبریز هر بانکی رفتم نمیدادن . چاره چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Monash University-Chemical engineering

اگر نامه از وزارت علوم نگیرید پس بانک از کجا میفهمه که شما دانشجویید بانک که از برگه پذیرش انگلیسی شما سر در نمیاره. احتمالا بانک هم آشنا بوده و هم کم اطلاع
    نمیدونم. به من که اینجوری گفتن. فقط گفت ویزا و نامه پذیرش بیار.

اگر نامه از وزارت علوم نگیرید پس بانک از کجا میفهمه که شما دانشجویید بانک که از برگه پذیرش انگلیسی شما سر در نمیاره. احتمالا بانک هم آشنا بوده و هم کم اطلاع
    نقل قول نوشته اصلی توسط danesh123 نمایش پست ها
    نمیدونم. به من که اینجوری گفتن. فقط گفت ویزا و نامه پذیرش بیار.
    تو بخش نامه نوشته برای ترم اولی ها به این صورت هست.20% وثیقه می گیرن تا نامه اشتغال به تحصیل ترم اول رو ببری واسشون.البته عمل به بخش نامه یه چیز دیگه اس.واقعا بانک باید خیلی با انصاف باشه....

نقل قول نوشته اصلی توسط irharrier2 نمایش پست ها
    من امروز رفتم کنسولی هر کاری کردم کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی را از روی ترجمه هاش ندادند(با مهر دادگستری و امور خارجه) بهم اما کپی برابر اصل از خود ترجمه هاشون بهم دادند.
    فکر می کنید وزارت علوم قبول می کنه؟!!

به کسی در ایران وکالت دادم که بره وزارت علوم برای گرفتن نامه بانک چه مدارکی به غیر از اشتغال به تحصیل و پرداخت هام باید با خودش ببره؟!!
    ایا به کارت معافی هم نیازه ؟! (اگه هست کپی کفایت می کنه؟!!)
    دوست عزیز من دوبار برای اقوامم نامه گرفتم بجز برگه اشتغال به تحصیل که باید اصل و توسط نمایندگی ایران در اون کشور تایید شده باشد بقیه مدارک (کپی کارت ملی، کپی پاسپورت و ویزا) همه کپی مورد قبول و احتیاج نیست که اصل باشه. کپی کارت پایان خدمت واسه اقایون هم لازمه
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.

نقل قول نوشته اصلی توسط soudi نمایش پست ها
    سلام
    مگه وزارت علوم قبول میکنه که اسم بانک و شعبه رو بزنه؟
    این قانون دیگه لغو شده و نامه ها رو بدون اسم بانک میدن. شما میتونی هر بانکی ببری فرقی نداره
    دشوارترین قدم، همان قدم اول است.