صفحه 11 از 232 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezo0o نمایش پست ها
    داداش دوستم انگلیسه. امروز رفته 1000 دلار و بگیره مثل ماه های قبل، یارو گفته قانون اومده که دیگه ندیم
    کدوم بانک؟ اگر بانک ملت بوده باید بگم این خبر جدیده و متاسفانه بله، اما شامل همه بانکها نیست و فعلا فقط مربوط به این بانکه (خبر مربوط به 11 دی ماه 1390)

"بانک ملت در بخشنامه ای به صورت ناگهانی پرداخت نقدی ارز دانشجویی و درمانی را در تمامی شعب خود ممنوع اعلام کرد. - به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر، در حالی که چند شبانه روز است، صف طویلی از پدران و مادرانی که از اقصی نقاط کشور برای دریافت نامه ارز دانشجویی از ساعت دو تا سه نیمه شب جلوی ساختمان وزارت علوم در شهرک غرب تهران تشکیل می شود، بانک ملت ناگهان پرداخت نقدی ارز دانشجویی را متوقف کرد. - بر اساس بخشنامه صادر شده از سوی بانک ملت خطاب به تمامی شعب این بانک پرداخت ارز دانشجویی و درمانی به دلیل مدیریت منابع ارزی این بانک متوقف شده است و تنها در شرایط خاص به برخی بیماران این خدمات ارائه می شود"

منبع :
    http://www.fardanews.com/fa/news/180...ی-خبریم
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 3rd, 2012 در ساعت 01:08 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

بچه ها ۱ نگاهی به این لینک که تو سته وزارت هست بندازین
    http://iranscholarship.msrt.ir/images/forms/arzi.pdf

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط boy_icelol نمایش پست ها
    اگه اوضاع به همین صورت پیش بره، امکان این که ارائه ارز دانشجوی قطع بشه هست!
    من هم امروز با بانک صادرات تماس گرفتم، کارمنده کلی بهانه اورد که تنها می شه ارز رو به حساب خارج از کشورانتقال بدن، اونم فقط بلاروس D: حالا من پا شم برم بلاروس!!!
    خلاصه بعد از اینکه قانون ارز دانشجویی رو براش خوندم، گفت که بانک ها مکلف نیستند که ارائه بدن؛ بلکه تصمیم بر عهده بانک هست که بخواد ارز بده یا نده!
    دقیقا همینطوره، هیچ تکلیفی ندارن! برای همین قبل از نامه باید با بانک هماهنگ کنید. منم به شما پیشنهاد میکنم قید بانکهای دولتی رو بزنید. خصوصیا بیشتر همکاری میکنن.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nabat نمایش پست ها
    سلام ، گواهي اشتغال به تحصيل كه به تاييد سفارت رسيده باشه يعني چي؟
    من همسرم تو آمريكا در حال تحصيله بايد چيكار كنه براي تاييد سفارت؟ چقد زمان ميبره اين پروسه؟
    لطفا راهنماييم كنيد
    برای دانشجویان کشور آمریکا تایید سفارت لازم نیست، فقط گواهی اشتغال به تحصیلی که از دانشگاه گرفتند رو ارائه کنند. (البته تا 2 ماه پیش که من خبر داشتم قبول میکردند، اگر عوض نشده باشه که بعید میدونم لازم به تایید نیست چون سفارتی در کار نیست)

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nabat نمایش پست ها
    بايد برم خود وزارت علوم سوال كنم يا تو سايتي جايي قوانين جديد نوشته؟غير گواهي مدرك ديگه اي هم برا بانك يا وزارت لازمه؟(البته به غير از نامه بانك)
    آخه اين كارمنداشون جواب درست و حسابي كه به آدم نميدن
    متاسفانه سایتی برای سوال کردن نیست به غیر از دو تا ایمیل که تو سایت نشا وجود داره
    همراه اصل و کپی تمام مدارکی که در سایت آپلود کردید تشریف ببرید وزارت علوم برای نامه.

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    متاسفانه سایتی برای سوال کردن نیست به غیر از دو تا ایمیل که تو سایت نشا وجود داره
    همراه اصل و کپی تمام مدارکی که در سایت آپلود کردید تشریف ببرید وزارت علوم برای نامه.
    البته تا چند وقت پیش اصل مدارکی مثل گذرنامه لازم نبود. اما همراهتون باشه بهتره.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin666j نمایش پست ها
    با سلام
    من در سایت رجیستر کردم
    اول یه تاریخ به من دادن واسه ۲ هفته دیگه
    امروز رجیستر کردم واسه عرضه بانکی‌ که یه تاریکه دیگه بهم دادن که واسه ۱ ماه دیگست
    با کدوم تاریخ باید مراجعه کنم که نامه ارزیو بگیرم
    امین جان، کارا اونجا حساب کتاب نداره، اگه تهرانی پیشنهاد میکنم در تاریخ اول بری شاید نامه رو بهت بدن و اذیت نکنن، اگه نیستی بهتره در همون تاریخ دوم مراجعه کنی.

سلام
    مثقال با IP باز ميشه
    http://95.211.140.221/
    اگر يه وقتي باز نشد ping كنيد شايد IP جديد گرفته باشه.

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط programming_ma نمایش پست ها
    دوستان سلام ... راسش صفحه های این تاپیک رو خوندم اما این سوال هام رو نتونستم، جوابشون رو پیدا کنم

یکی اینکه من نامه پذیرشم رو دارم نه گواهی اشتغال به تحصیلم رو ... که از سپتامبر شروع شده ... البته مهر سفارت هم خورده ... با این میدن؟

و دوم اینکه توش قید شده که من 15 هزار دلار فاند گرفتم ... با این وجود می تونم برای هزینه زندگی اقدام کنم ؟ ... ممنون
    برای دانشجویان ترم اول نامه پذیرش تایید شده کافیه
    چند نفر از دوستان که فاند داشتن تونستن بگیرن، اینکه فاندشون چقدر بود نمیدونم ولی گرفتن، شمام تلاشتو بکن انشالله که میدن.

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان آیا کسی برای این قضیه تخفیف بلیط و رایگانی هزینه پاسپورت و عوارض خروج و .... که تو سایت نشا نوشته اقدام کرده تا حالا؟جواب گرفتید آیا؟
    استفاده ز این خدمات بعد از رفتن شما و تشکیل پرونده در سفارت ایران در کشور مربوطه امکان پذیر خواهد بود.