صفحه 13 از 232 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 2319

موضوع: ارز دانشجویی- آرشیو

پیش فرض پاسخ : ارز دانشجویی- سوالات، اخبار و تجربیات شما

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    البته منظور من تغییر نام بانک و شعبه در درخواستی که از طریق سایت ثبت میکنیم بود، یعنی قبل از مراجعه به وزارت علوم، اما شما فرمودید این امکان هم وجود نداره. پس با این حساب آیا میشه در درخواست سایت، نام شعبه ای رو نوشت و در روز مراجعه گفت که طرفنظر از درخواست ثبت شده در سایت، نامه رو برای شعبه ی دیگه ای صادر کنن؟
    بله این امکان فعلا وجود داره اما سعی کنید قبل از ثبت درخواست جهت تسریع در کارتون اسم بانک و شعبه ای رو که مطمئن هستید ثبت کنید
    دانش گنجی است بزرگ كه از بین نمی رود

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط zamora66633 نمایش پست ها
    من از یک دانشگاه مورد تایید وزارت علوم پذیرش دارم. به شرط گذراندن یک ترم زبان.
    آیا میتونم برای همین ترم دلار دانشجویی بگیرم ویا دلار رو ترم بعد میتونم بگیرم؟
    داشتن نمره زبان با مینیمم های ذکر شده در سایت نشا برای گرفتن ارز دانشجویی الزامیست.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira8463 نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی
    من از مالزی پذیرش گرفتم و اصل نامه پذیرش رو هم دریافت کردم ولی سفارت مالزی نامه رو تایید نمی کنه! براشون عجیب بود که من به خاطر ارز باید پذیرشم رو تایید کنم ! در سایت نشا هم اسکن ویزا رو می خواد در صورتیکه مالزی ویزا برای ایرانیها نمی خواد و بعد ورود باید برای ویزا اقدام کرد. ممنون میشم اگه کسی اطلاعاتی داره راهنمایی کنه که آیا میشه بدون مهرو امضای سفارت کشور مربوطه ارز گرفت یا نه و همینطور در مورد ویزا چه باید بکنم؟ ممنون از لطفتون. (من تمام پستهای قدیم رو خوندم ولی جواب سوالم رو کاملا دریافت نکردم.)
    سلام منم کل پست ها رو خوندم اما جوابمو پیدا نکردم چون منم پذیرشم از مالزیه این پست رو ریپلای کردم. من دو تا سوال دارم
    1- پذیرش مشروط: چون موقع اپلای مدرک زبان داشتم پذیرش مشروط صادر شده اما الان مدرک زبان را دارم. آیا وزارت علوم با توجه به مدرک زبانم پذیرش مشروطو قبول میکنه؟ (اصل پذیرش هم ندارم که گویا دوستان گفتن مشکلی نیست)
    2- اخذ ویزا: واسه مالزی از اینجا دو نوع ویزا میشه گرفت. ویزای توریستی 3 ماهه یا ویزای single یک ماهه با ارائه پذیرش، که هیچ کدوم ویزای دانشجویی نیستند. ویزای دانشجویی هم بعد ثبت نام تو مالزی یکی دو ماه طول میکشه بیاد. آیا با ویزای توریستی میشه تو نشا ثبت نام کرد؟ ( ویزای single به صرفه نیست چون بعد اتمامش روزی 30 رینگیت باید جریمه داد)
    دوستان لطفا راهنمایی کنید که با این اوضاع نا بسامان دلار حداقل بتونیم زودتر در نشا درخواست بدیم!

Banned

دوستان این سایت نشا شرایطی گه ذکر کرده از قبیل نمره زبان و داشتن لیسانس و .. صرفا برای تسهیلات ""غیر ارزی"" هست و این ثبت نام هم به خاطر طی پروسه هست برای تسهیلات ارزی همین پذیرش و دانشجو بودن فکر میکنم کافی باشه! آخه از فهوای چیزهایی که توی این سایت نوشته شده این طور بر میاد.خودشون هم به صراحت اعلام کردن تسهیلات غیر ارزی رو.

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bios2bb نمایش پست ها
    سلام دوستان. تو سایت نشا نوشته که حداقل باید مدرک کارشناسی داشت. من دیپلم دارم و دانشجوی مهندسی کامپیوترم ترم 1!!! میخوام برای آلمان اقدام کنم. یعنی نمیتونم ارز دانشجویی بگیرم؟؟!!
    شما برای مقطع کارشناسی هم میتونید ارز دانشجویی در یافت کنید. مطلب موجود در سایت نشا مربوط به تسهیلات غیر ارزی هستش.

منبع: یکی از دوستانی که چند وقت پیش برای این مقطع ارز دریافت کردند.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 6th, 2012 در ساعت 02:03 AM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

بچه ها اینو تو یکی از سایت ها خوندم گفتم شما هم بدونین بد نیست. امیدوارم همه بتونن از ارز دانشجویی استفاده کنن و هیچ مشکلی برای دانشجویان عزیز پیش نیاید.
    http://safirnews.com/index.aspx/n/26...A9%D9%86%D8%AF

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

این رو میدونم. من تافل 76 دارم و چون به حد نساب نرسیدم یک ترم زبان باید بگذرونم. میخواستم بدونم این رو پذیرش قطعی به حساب میارن وبرای همین ترم دلار میدن؟
    من پیگیری کردم و اونجوری که بچه هایی که ارز گرفتن گفتن، در وزارت علوم موقع دادن نامه از شما مدرک زبان نمیخوان، پس احتمالا اونی که تو سایت نشا نوشته بازم مربوط به تسهیلات غیر ارزی هستش، اما باز با این حال شما حداقل نمره وزارت علوم رو دارید پس مشکلی از بابت مدرک زبان ندارید، اما پذیرش مشروط رو شنیدم سخت می گیرن. آیا پذیرش شما رو سفارت کشور مربوطه تایید میکنه؟

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shishila نمایش پست ها
    دوستان عزیزم اگه میشه من را راهنمایی کنید من پذیرش از دانشگاه وایکاتو نیوزلند گرفتم و بی فاند و مدرک زبانم دارم حالا باید پول دانشگاه را به حساب بریزم چی کار کنم ارز دانشجویی بگیرم؟ برای ارز دانشجویی چه مدارکی میخواد؟
    قبل از گرفتن ویزا به شما ارز دانشجویی نمیدن، یعنی اگر گرفتن ویزای شما مشروط به پرداخت شهریه دانشگاه باشه، متاسفانه نمیتونید از این ارز حداقل برای شهریه ای که الان باید بپردازید استفاده کنید، اما اگر ویزا دارید و میخواید پولو واریز کنید، بله میتونید ارز رو بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    من پیگیری کردم و اونجوری که بچه هایی که ارز گرفتن گفتن، در وزارت علوم موقع دادن نامه از شما مدرک زبان نمیخوان، پس احتمالا اونی که تو سایت نشا نوشته بازم مربوط به تسهیلات غیر ارزی هستش، اما باز با این حال شما حداقل نمره وزارت علوم رو دارید پس مشکلی از بابت مدرک زبان ندارید، اما پذیرش مشروط رو شنیدم سخت می گیرن. آیا پذیرش شما رو سفارت کشور مربوطه تایید میکنه؟
    من از مالزی پذیرش دارم و بچه ها میگن سفارت مالزی اصلا چیزی به اسم تایید مدرک برای دریافت دلار دانشجویی نداره. مالزی هم که اصلا ویزای دانشجویی نداره که بخوان تاییدش کنن. از بچه ها شنیدم باید از دانشگاه نامه اشتغال بگیرم و اون رو بدم کنسول ایران تو مالزی تایید کنه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من از مالزی پذیرش دارم و بچه ها میگن سفارت مالزی اصلا چیزی به اسم تایید مدرک برای دریافت دلار دانشجویی نداره. مالزی هم که اصلا ویزای دانشجویی نداره که بخوان تاییدش کنن. از بچه ها شنیدم باید از دانشگاه نامه اشتغال بگیرم و اون رو بدم کنسول ایران تو مالزی تایید کنه
    اگر مالزی تشریف دارید باید همینکارو بکنید ولی اگر تشریف ندارید و تازه میخواهید برید، اینو هنوز اطلاع ندارم و دارم پیگیری میکنم، چون چند نفر دیگه ام پرسیدن ولی کسی جواب نداده اجازه بدید پیگیری بشه، نتیجه در همین تاپیک اعلام میشه.